Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

catrin1
9. okt 2009

ahojte mozem sa pridat?..tiez sa ideme snazit o babetko.vlastne uz sme zacali..len ja mam velmi dlhy cyklus ak sa to tak da nazvat kazdych 45-50 dni.. 😠 tak ani neviem kedy je ovulka a tak..no dufam ze sa nam rychlo zadari... 🙂

evitkamalicka
9. okt 2009

catrin jasne ze mozes...fuha to su teda riadne dlhe cykly

catrin1
9. okt 2009

evitka no hej su..ale bola som vcera u dokiho a ze by to nemal byt problem pokial su neni anovulacne...hmm to ale ako zistim?ze ked sa nam nebude darit 6 mesiacov mam prist 😒

evitkamalicka
9. okt 2009

catrin no jedine tym meranim BT by si asi mohla zistit ci nemas anovulacne

lumimi
9. okt 2009

Spermie - dievcata ziju dlhsie - preto pred ovulkou
spermie - chlapci su rýchlejsi plavci a ale dlho nevydrzia - preto cez ovulku alebo tesne po
-ale je to len zvýšenie šancí - nie 100%

evitkamalicka
9. okt 2009

lumi mne to je jedno co to bude len nech je zdrave, ale manzel by chcel dievcatko do paru

catrin1
9. okt 2009

no ale to treba v tu istu hodinu merat nie?a to ja vstavam vseliako rano...inak sa to neda zistit?

evitkamalicka
9. okt 2009

catrin ano v tu istu hodinu a hned ako sa zobudis, nesmies predtym chodit, lebo by sa teplota automaticky zvysila a to uz nie je presne, ja mam kazde rano nastaveny budik zmeram, potom idem dat malemu papat a spime dalej

lumimi
9. okt 2009

Som sa práve rozhodla, ze ak to teraz nevíde, buduci mesiac to asi tiez skusim s tou teplotou.

evitkamalicka
9. okt 2009

lumi treba vyskusat

catrin1
9. okt 2009

no to ja keby si dam budik maly je automaticky hore a uz nezaspi... ☹

janirea
9. okt 2009

ahojte zienky,
catrin,,,mozes sledovat popri teplote aj hlien,,,,mne sa to na prvy raz podarilo

evitkamalicka
9. okt 2009

catrin mne maly spi od 4. mesiacov sam v detskej, takze u nas taky problem nie je

janiera ja som tiez sledovala hlien, ale problem bol v tom ze nie v kazdom cykle ho mam a ked ho mam tak nie cez ovulku

ludka_r
9. okt 2009

Tak tak, s tými dievčenskými a chlapčenskými spermiami je to tak. Je mi jasné, že to nie je na 100%, ale prečo to nerisknúť, keď môžem?? Povedala som si, že ak sa mi 3 mesiace nepodarí otehotnieť takýmto spôsobom, tak už sa budeme snažiť hocikedy...
Ja by som veľmi chcela dievčatko. Samozrejme, bola by som rada aj chlapcovi, ale v takom prípade by som chcela asi aj tretie... Vlastne otázka troch detí ma láka aj tak... 😀 Najlepšie dvojičky... 😀
Môjmu mužovi je jedno, čo to bude, ale sa mi smeje, keď neodolám a dám si čokoládu, že "Tak si daj, budeme mať teda chlapca".
Ja sa budím každý deň približne rovnako, tak s tým meraním nemám problém. Občas sa stane nejaká zmena, ale v tom prípade to beriem na ľahkú váhu...
Edita, tak snáď to do toho septembra víde. Ja sa zas obávam, že keď sa nám narodí druhé dieťa, Vilko bude akurát v období vzdoru, tak to bude tiež náročné.. Ale to je ešte otázka budúcnosti....

janirea
9. okt 2009

evi,,,to ano,,,ono asi take najjlepsie je meranie BT,,,,hlien sa da, pokial je cyklus "ako z knizky" ziadne predlzenie alebo skratenie a ovulka niekde v strede

evitkamalicka
9. okt 2009

jani a napriklad pocas tehu som toho hlienu mala pozehnane

catrin1
9. okt 2009

no takze u mna nepripada do uvahy sledovanie hlienu kedze ten cyklus je aky je ☹ ..takze asi kaslem nato a necham to tak,budeme sa snazit a hadam to vyjde ked nato nebudem tak mysliet...

lumimi
9. okt 2009

ludka_r - obdobie vzdoru je rozne - moje dve netere su toho uplným dokazom, ta starsia - tu mali vsetci chut zabalit do krabice a poslat daleko daleko a ta mladsia bola uplne zlaticko (zrejme jej o tom obdobi nikto nepovedal 🙂) takze mozno aj ten tvoj to prejde tak ze sem tam si dupne a koniec - sa toho neboj 🙂

evitkamalicka
9. okt 2009

catrin vobec sa tym nezatazuj, snazte sa kedy mate chut a hotovo, raz to urcite pride

catrin1
9. okt 2009

ewit lenze muz robi na kamione je doma len cez vikend sa bojim ze budem mat ovulku a akurat bude prec..no nic s tym asi nespravim..

evitkamalicka
9. okt 2009

catrin jaj no to je uz horsie ked nie ste spolu kazdy den

lumimi
9. okt 2009

catrin1 - mam skoro rovnaký problem, som cez týzden v brne a len na víkendy doma

catrin1
9. okt 2009

lumimi no mame to horsie no ale mozno sa nam zadari..a

lumimi
9. okt 2009

ALe berme to z lepsej stránky --- Začína víkend --- 😀

edita84
9. okt 2009

tak to bude ťažšie ale iste sa to zadarí. s pohlavím je nám to jedno len nech ja všetko v poriadku. ale asi by som chcela chlapčeka aby boli do páru a aby dával pozor na našu Beju ked budú veľký

lumimi
9. okt 2009

Kazdý chce hlavne zdrave mimco.

edita84
9. okt 2009

tak to rozhodne áno a každý si ho aj zaslúži

evitkamalicka
9. okt 2009

tak tak zdravie je najdolezitejsie

sophie1981
9. okt 2009

caute...nejake tehule????...nestiham vas citat.... 😝 ...ja uz stracam prehlad kto tu je......ma niekto nejaku tabulku??? 😕