• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
Takze z toho vyplyva, ze esteze existuje pokec :grinning: a dobre krcmicky

Ludka, tak ano, uz by bolo na case :wink:
20. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee....no vidím, že nie som sama, ktorá sa so svojím mužom/priatelom spoznal cez pokec...my sme boli na tom rovnako....ale malo to byť tak ako malo lebo on mne prvý napísal... :slight_smile:
20. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fakt sila, koľko ľudí sa zoznámilo cez pokec... :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: internet spaja ludi :grinning: este ze ho mame :sunglasses:
20. jan 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale v dnešnej dobe je to úplne normálne...ale niektorí postarší ludia z toho robia takú vedu, ako keby mala prísť daľšia svetová vojna...
20. jan 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Internet je super vec a neviem si uz bez neho zivot predstavit, kto by cital vsetky tie knihy na vyske, keby som mala prace robit z nich? :wink: Internet je na nezaplatenie. Kto by mi tolko povedal o plodeni a snazilkovani, keby konik nebol? By som bola ako hlupa hus, kukala len na doktora co hovori a slepo by som mu verila, sak on je doktor :slight_smile: No a v neposlednom rade, kde by som bola keby nebol pokec a nespoznala by som svojho muzika? :grinning:
20. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka...presne ako hovoríš...ja som sa toľko vecí podozvedávala na internete....ked niečo neviem, tak si to tam kuknem a nemusím ísť kvôli tomu k doktorovi alebo chodiť do knižnice...a keby nebol pokec, no u nas lepšie povedané keby markiza nemala vlastný chat, tak by som mužíka nikdy nestretla :grinning:
20. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ták dievčatá mrcha prišla po 6 dňoch mekania :frowning2: :grinning: len dúfam že do 27 mi odíde mrcha jedna
20. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá neviete náhodou link na nejaké torenty odkiaľ by som vedela sťahovať filmy a rozprávky?pjosím
20. jan 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit a co ma byt 27? nepoznam ziaden link, ja na take vobec nie som
20. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vtedy mám ísť ku gyn.
jaj ja sťahujem ale všetko len po madarsky a najmä rozprávky pre malú len ju už chcem učiť po slovensky a nechcem aby čumela už na mad. ale na slov. rozprávky
20. jan 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj to je super, ze ju ucite oba jazyky :slight_smile:

ja idem zajtra ku jednej gynekologicke na take neplanovane vysetrenie,sa popytam ci ta ovulka je, bola alebo len bude, lebo mam z toho zmiesane pocity a tak celkovo, ci mam dostatocnu sliznicu, sa tesim, lebo tak to akurat vyslo mozno pocas ovu,tak aspon budem vediet na com som
20. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj ja idem kvôli tomu plus či mám prechodné vjíčkovody a tak a ešte sa chcem spýtať na spermiogram pre mm pre istotu
20. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...ahoj...vieš čo môj mužík má plno linkou na sťahovanie filmov aj cez torenty, no ale nemáme momentálne počítač...ale on zvykol dať do google nejaký názov filmu/rozprávky a tam mu zvyklo nájsť aj torenty....tak skús len tak...viac ti neviem poradiť :wink:
20. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díki ros skúsim
20. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...nemáš začo... :wink:
20. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ja ani neviem co su torenty, som ja ale blba, som myslela, ze to nejaky preklep tam mas edit :grinning:
20. jan 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka...ani ja by som to nepoznala ale manžel je fanatik do pc a internetu a my už filmy ani nekupujeme ale furt nejaké stiahne cez internet a aj cez tie torenty... :grinning:
20. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kupujem tie z novín ale to len rozprávky a filmy sťahujem
20. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit, mozes skusit aj stranku www.stagevu.com, priamo na nej sa daju pozerat filmy a rozpravky v jazyku, ktory si zvolis a nemusis to vobec stahovat, moj mm na tom fici. Zapne si tam film a ja pri nom sladko na gauciku spinkam, kym on dopozera :grinning:
20. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vzdy hladame tak, ze do googlu nazov filmu plus slovnko torrent :wink:
20. jan 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyyyyy ja mam prvy krat v zivote pozitivny ovu test, a ciarocka je dokonca silnejsia, hned :sweat_smile: sa tam objavila.. :sweat_smile:
20. jan 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix teplotky by ti teraz mali vystupit nad tych 36,5, inak ty mas take nizke teploty? Merias v puse?
20. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci to len ja som taka cudna a mam aj predovulacne vysoke? :slight_smile:
20. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano v puse meriam .
20. jan 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skus v suske, to je presnejsie, samozrejme teraz domeraj v puse, ale dalsi cyklus :wink:

inak lumimi sa tu uz dlho neukazala
20. jan 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj mne je tak zle z tej mrchy bolí ma brucho aj kríže neviem ani žiť :frowning2:
20. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj edit, tak oddychuj, esteze nemusis nikam chodit a ani varit :wink:
20. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, dalsi cyklus uz nebude, lilix ma pozitivny ovu test :slight_smile:
lilix, no bodaj by to teraz vyslo
20. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nie ale malá je taká zlá odkedy sme prišli domov joj už ma znej aj hlava bolí asi bude už unavená ešte dobré že o pol hodinku ide spinkať :slight_smile:
20. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok