• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
wau rosa, to je aky skok :slight_smile:
dijef ty tiez vyzeras dobre :slight_smile:
lilix pekne :slight_smile:

a ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea
27. jan 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka...dakujem...snažila som sa :grinning: :grinning: ....
27. jan 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano,
dnes mate krasne grafiky dievcata, len tak dalej :wink:
27. jan 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym, zase sa hlasim po dlhej dobe a gratulujem vsetkym novym tehulkam. my sme tento mesiac konecne zacali snazenie tak dufam, ze mame plodny vikend za nami :grinning: . a tabulka je super, tu tiez udaje vek- 30 a doba snazenia zatial 1.mesiac. tak snad sa nam to tu teraz rozgulatie. :wink:
27. jan 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra baby, ja by som nechcela byt postarka v tejto kose....
27. jan 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne dobre ranko dievcata :slight_smile:
27. jan 2010 o 08:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slibby ahoj,
urcite sa to krasne rozgulatie, lebo januar nabral na obratkach a tehulky pribudaju a pribudaju :wink:
drzim palceky aby sa vam cim skor zadarilo
27. jan 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite sa zadari, v januari sme zarobili aj nashoi maleho, to by bola sranda keby to teraz tiez hned vyslo, a aj vam ostatnym drzim palce aby sa to cim skor zadarilo
27. jan 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak sklamanie, dosli mi tehu leginy a tehu sukna, objednala som si vel. L ale sakra vyzera to ako keby to bolo XXL, ani neverim ze do toho narastiem... kurnik zase som sa ogebala, tak ako pri tehu pasoch, objednala som L a cele tehu mi brusko do nich nenarastlo :rolling_eyes:
27. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanka ja ked nieco objednavam tak sa vzdy najprv opytam na rozmery
27. jan 2010 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a normalne ake velkosti nosis ivanka? Nie je to aj pri tehu veciach tak, ze taka velkost aku mas, len je tam priestor na brusko? :slight_smile:
27. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem
neuveritelne, ale konecne sa citim po hrozne dlhom case dobre a to aj bez liekov - tak dufam, ze to tak aj ostane :slight_smile:
baby inak dnes mate velmi pekne grafiky, tak pfui, pfui, pfui
27. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pri tehu veciach je to tak, ze velkost je rovnaka ako pri normalnej co nosis
27. jan 2010 o 09:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Jika, tak to je fajn :slight_smile:

evitka dakujem, ale na druhej strane asi zena nepribera len do bruska, takze velkost sa moze aj o jedno dve cisla zvacsit :slight_smile:
27. jan 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka moze....ja som ale kupovala velkost aku normalne nosim
27. jan 2010 o 09:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ale mne je M male ... sem tam musim kupit aj L .... ale ono je to asi tym, ze ja som celkovo mala male brusko :confused:
27. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte ženské.... :grinning: no tam je aká zimaaaaaaaaaaaa..., som sa bola hlásiť na ÚP a bola som na rentgene zubov, ale keď som mu povedala o "možnom" tehu...tak ma poslal domov... :frowning2: , že to nemôže , mám sa zastaviť keď budem vedieť...., no lenže ja musím ísť v piatok už aj so snímkom k svojej zubnej...sakriš...co teď? :unamused:
a inak dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
27. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu tak musis urobit test
27. jan 2010 o 09:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tiež som nad tým uvažovala...ak tak v piatok ráno...a keď nič budem utekať na rentgen a potom k zubnej.. :wink:
27. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, slavu, iva dobreéé ránko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ivanka, ale zalezi aj od strihu a vyrobcu, mne je napr z quelle pomaly velke aj najmensie cislo, niektore rifle mam 26 a niektore 28, takze pekny rozdiel, cize asi pri nakupe cez net je dobre pytat si rozmery ako hovori evitka.

Slavuli tak zajtra rano testni, uz by mohlo byt vidno, a ked nie, tak si presun zubarku, ved ked budes tehu, aj tak sa uz na rontgen nedostanes :slight_smile:
Katuš...skôr v piatok ráno..., lebo ak nič nebude, tak to stíham aj rentgen aj zubárku... :unamused:
27. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros avooooj...no ako? Už pracuješ? :wink:
27. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu ja som tiez tak raz isla s malou dusickou na rontgen. nastastie som nebola potom tehu.. urcite si pred sprav test, ako pise evit.
27. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu...ahoooj...pracujem pracujem....aspon sa tak tvárim...a mám sa dosť dobre...stúpla mi teplota, konečne, tak dúfam, že tam hore aj zostane... :slight_smile:
27. jan 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby , aby ste si nemysleli, že neviem ako sa správne píše rentgen.., ale kua nemôžem nájsť tie dve bodky hore nad o....tak píšem ako počujem.. :grinning:
27. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu v pohode
27. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu...hlavná vec že sme to pochopili aj bez o a botiek nad ním... :grinning:
27. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajne ste...chápavé... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to bol asi prvotny sok, ze to budem musiet nosit... lebo uznajte nie celkom ok, ked si v 7tt kupujem take veci :sweat_smile:
27. jan 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok