Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

miru.j
29. jan 2010

...dnes som uz aj varila...muzik ma dobre zdrbe,ze som vyliezala s postele, ...vcera bol u dokiny pre recept na duphaston a vraj mu povedala,ze nemam vstavat s postele a blablabla...kto to ma vydrzat cele dni...a ta nuda ,ale asi to pomohlo...aspon to ze mam cistu vlozku aj vcera aj dnes 😉 ...sofi pozerala som znova albumik a nevim sa vinadivat na malu...a tie foto z havinom...no uzasne...neziarlil ten psik na Katulku?

miru.j
29. jan 2010

...kde ste? 😒

lilix
29. jan 2010

ja som tu ale dlho nebudem bo je v pocitacovni kosaaaa. 😀
miru dvojky by som nechcela. bala by som sa ako to zvladnem. ja som taky posero.

miru.j
29. jan 2010

...lilix ahoj,neboj to by si zvladla...materinsky instinkt 😉 ...ale ja ti moc prajem aby si bola tehu a aby bolo ako chces Ty 😉

lilix
29. jan 2010

dakujem miruj. 😉

miru.j
29. jan 2010

..anak co robkas?

miru.j
29. jan 2010

chcela som napisat ...A INAK?

miru.j
29. jan 2010

...idem sa ja zakutrat...zas mi je zimko,...strasne teplo,zima,teplo,zima 😀 hadam niesom v prechode 😀

miru.j
29. jan 2010

..nikto nikde 😒 ...tak mozno neskor 😉

sophie1981
29. jan 2010

tu som...na skok...Kacena sa hraje s babkou....mam rada piatky....troska oddychu mam.... 😅 ...babka a dedko sa biju, kto sa bude hrat,.......a aj ked aj ja by som chcela, nechavam ich.....nech si rozmaznavaju slecnu...ved na ich mam nie??? 😉

je super ze nespinis.....bude to krasne babatko.....so vsetkymi tehulkami sa tak velmi tesim......a uz by som tak strasne chcela kopajuce babatko v brusku..... 😵 .....skoda, ze nemozem byt tehotna stale.... 😀 😀 😀 ...

psik neziarlil, zvladal to v pohode.....aj ked v prvom momente, kedze je to este mlada, sa chcela hrat a bola doooost roztopasna.....ale preslo to a teraz su velke kamosky......on s nami nebyva, je to sestrin havo...ale casto chodia, tak sa vela hravaju.....comu som rada.....kedze ja niesom zastanca, ze dieta nema byt v styku so zvieratami.....na jar chcem aj madam zaobstarat psika, ale nie az takeho velkeho.....chcela by som labradora....cokoladovohnedeho.....ale najskor to vidim tak ze vezmem nejakeho orieska z utulku, nech pomozem nejakemu chudakovi.....a potom, ked sa nastahujeme do domu kupim dalsieho....a ak budu peniaze kupim Katke sliepocky, zajacika, svinku a ked sa bude dalo aj kozicku.....ja som takto vyrastala a myslim, ze som mala uzasne detsvo..... 😎 .....hladkali sme vsetke zvierata, svine nas pocuvali na slovo.....plakali sme ked bola zabijacka....v lete sme znasali seno na povoze s konmi.....kupali smradlaveho capa v potoku...pili cerstvo nadojene kozie lieko..... 😎 rano sme krmili, vecer dojili.... 😀 ...uzasne detstvo...tak rada na to spominam...v horach, na samote.....skoda, ze dnesne deti su uz ine....kedze doba im nedovoli zit tak ako sme zili my.... ☹

ivanulienka81
29. jan 2010

dobry vecer dievcata,
tak uz mam off na dnes, maly buvinka, tatko sice este v robote, ale uz je na ceste domkov, dnes sa riadne zdrzal 😨
aj ja som mala take detstvo ako opisuje sophie, vdaka mojim starym rodicom, rada na to spominam a dakujem svojim rodicom aj starym rodicom za nadherne detstvo... tiez stari rodicia mali kozy, kravu, prasiatka, morky, sliepky, zajace, hrdlicky,... cele prazdniny aj vikendy som travila so starymi rodicmi... ou je mi do placu, lebo viem ze je to nenavratne prec 😢

do prdele musim si poplakat

tak zajtra dievcata

lilix
29. jan 2010

jeeej baby ja tak isto. vsetky mozne zvieratka, len kozu nie. ja aj teraz velmi rada krmim zajaciky, male kaciatka, kuriatka. maciatka. je to taka terapia so zvieratami. 😵

vejinka
29. jan 2010

ahojte tak zubky uz dnes nebolia 😉

lilix
29. jan 2010

veji chvala bohu. bolesti zuba su najhorsie bolesti..
mame doma 20 stupnov a ja sa klepem od zimi

vejinka
29. jan 2010

aj ja som zabalena v deke a asi idem spat lebo sa to neda vydrzat 😔

rosannar
30. jan 2010

dobrééé ránko...jaaaaj u nas napadlo ešte dvakrát viac snehu ako bolo včera...a ešte k tomu mi klesla teplota....ved sa kuknite...a poradte mi čo to môže byť....dúfam, že nie mrcha ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

dijefcatko
30. jan 2010

Dobré ránko dievčatá, ja už buntoším, idem ku kaderníčke dať sa česať na ples 🙂
dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
má podľa vás zmysel testovať? LF mam 12 dni, krcok je hore, makky, ale uplne zatvoreny a spinenie zatial nikde. podbrusko ako pred mrchou, prsia bolia niekedy viac niekedy menej. ale asi to nema cenu, teplota by isla hore a nie dole...

edita84
30. jan 2010

Pekné ránko dievčatá ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...
ros nemôže to byť ten IP?
dijef vyzerá to super ale ja by som ešte počkala do zajtra

katkamarek
30. jan 2010

dobre ranko baby, vidim, ze nie som jedina tak skoro hore 🙂
mne dnes dala moja teplota riadnu facku
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

ros moze to byt u teba IP, ale u mna je uz na IP asi neskoro 😖 no neostava mi niec len cakat

Dijef, ak si velmi zvedava,tak testni, ak to dokazes vydrzat, tak by som na tvojom mieste pockala do zajtra 😉

edit pekne, kedy zvyknes mavat ovulku?

edita84
30. jan 2010

tak doteraz som mala tak 19 DC

rosannar
30. jan 2010

dijefcatko...podla mna testni..stojí to za tooo...vyzerá to dobre...

edit...no neviem....teraz som 8 DPO nie je to neskoro no IP?

katka...ešte vydrž...možno sa to u teba zvrtne... 😉

edita84
30. jan 2010

nie IP môže byť aj 10 DPO takže nádej je tam 😀

katkamarek
30. jan 2010

rosa ved ine ako cakat mi neostava 😉 A 8 DPO je na IP optimalne

edit a ty tiez musis cakat, ze co bude,robis i ovu testy?

edita84
30. jan 2010

nie spolieham sa len na BT a hlien ale dnes to vyzerá ako ovulka ale je skoro nie?

rosannar
30. jan 2010

katka....ja som aj čítala že IP môže byť medzi 4 až 10 DPO...no nechce sa mi veriť že by sa zadarilo lebo sme dosť málo kexíkovali 😅

dijefcatko
30. jan 2010

neviem sa rozhodnut, rada by som pockala dozajtra, ale ideme na ten ples a chcela by som vediet, ci mozem nejake to vinko vypit, lebo ak by som bola tehu, tak by som ani kvapku nedala. ale asi to necham tak a vydrzim, aby som sa vyhla sklamaniu, idem si najst nejake rozptylenie 😉

vejinka
30. jan 2010

diefcatko a kedy testujes?? 😉

rosannar
30. jan 2010

ahojteeee....taak som späť...a už mám aj kuchynu....jaaaaaj či som rada....ved večer ked bude čas tak potom pridám fotky na modrastrecha....zatial papaa 🙂

edita84
31. jan 2010

pekné ránko dievčatá ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...

rosannar
31. jan 2010

dobrééé ráánko...ja som dneska takto...http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633