• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
no ros super ale prečo máš prázdny krúžok?
31. jan 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.. no ros, vypada to slubne. len tak dalej.. ako sa citis? prsia nebolia?
31. jan 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit....lebo som ráno merala až o pol osmej....

lilix...dakujem....cítim len taký pocit aj ako keby som bola nafúknutá a zároveň hladná (aj napriek tomu, že som mala výdatné ranajky) :grinning: .....
31. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj ale to nevadí vyzerá to dobre držím palce aby to takto pokračovalo.
31. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...dakujem ale nechcem to zarieknuť... :grinning:
31. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...dakujem... :wink:
31. jan 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čautéééééé.....jaaaaj další den za nami a ja som uplne grogy....a k tomu zajtra idem do roboty a absolútne nič som si neoddýchla... :grinning:
31. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a kde vsetky ste ? co snazilkujete? alebo sa uz tesite z testikov ?
31. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekný večer
31. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit ahoj
31. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa máš?
31. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu......ziadne tutumutu....stary ide nocnej.... :rolling_eyes:
31. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to netreba tak preháňať aj ja som mu dala na dnes voľno ale zajtra ho to neminie :grinning:
31. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj ma este zajtra a dnes volno ale len preto ze mi zajtra konci posledny mrcha
31. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj stary ma off cely tyzden.....bo maka az do piatku...jedine ze ho rano znasilnim..... :grinning:
31. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ráno to nie je zlé môj mm to mal rád kým sme nemali malú, hovorieval že tento deň už zlý nemôže byť :grinning:
31. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit u mna zial rano nehrozi iba ak by som koli tomu vstavala opol 4 kedze mm robieva len ranne
31. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už ani u mňa síce mm nevstáva tak skoro ako tvoj ale o 6 ale ani za svet by som nevstala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik....ale vies si predstavit ten vyraz tvare tvojho mm, ked by budik zazvonil , ty vstanes a hop na chlopa......normal by sok dostal.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja rano nem rada.....bo ja musim zubniky umyt....a aj mm vyhodim....no a to ked vylezieme z postele, tak uz naspat nevlezieme.... :confused: ...vlastne ani neviem preco....asi je cas zmenit moje ranne ritauly......budik, sex, zuby, kava..... :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kedze mame blchu rano v posteli, neni sanca.... :unamused: ....
31. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ani ja :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nás by to bolo skôr budík zvoní ocino sa pohne mamina sa pohna a narazíme na slečinku :grinning: a konec zábavy odkedy mám dcéru ani sa nepamätám kedy som sexovala naposledy v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne mali pravidelne vlezie do postele a este sa aj spyta maminka spis ?
31. jan 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe ale kedy určite tebe až ráno ale moja striga je tam už okolo druhej :cry:
31. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha edita...to mas dobre......my zatial byvae u nasich...taaakze...v posteli dieta, v obyvacke dedo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak bud fcul mudry.....kde si mas to deco spravit???? :confused: ...ech ako nam bolo dobre pred rokom...vlastne byvanie....oprelo sa to kde prislo..... :grinning: ...teraz potichucky ako tinedzerka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ufff, verim, ze tohto roku uz budeme opierat v dome kde pride..... :grinning:
31. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie to dobre poznám my ked sme prerábali byt bývali sme u maminych 2 mesiace a bolo to bez sexu
31. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edita...nasa je v posteli od osmej vecera do rana.... :rolling_eyes: ....a nemozme sa jej zbavit....tak ked uz ze sa ide na vec, pekne nase stare kosti na zem....ach jaj..ale aspon budem mala na co spominat...... :grinning: .....nejako uz vydrzime...nechcem minat peniaze za nejaky podnajom...ked ich mozem vrazit do domu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som rada že nie som sama ktorej deco spí v posteli :grinning: no len my máme to šťastie že sme sami ale už sa mi cnie za postelovým sexíkom :grinning:
31. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba kupit dalsiu postel.... :grinning: ....my se vcera Katku dali do postielky vecer...tak jupi, sme si uzili.....sice mlcky, ale aspon som si nespalila kolena na pokrovci.... :sweat_smile: ....ved ked sa zadari, tak prve tri mesice post a potom ma mm nebude chcel ako pri prvom tehu...tak bude klud.... :grinning: ...a potom uz budu dve blchy postelne.... :grinning: ....som sa smiala, ze k nasej dokupie valandu, nech mame miesta.... :grinning:
31. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok