Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
1. feb 2010

evit...tak som bola aj ja cez víkend...večer o osmej som zistila že mám ešte takú väčšiu kopu na žehlenie, tak som sa radšej hned do toho pustila, inak by ma to čakalo dneska a na dneska mám zase iné plány...neviem či som spomínala ale už mám aj linku hotovú tak postupne si tam ukladám veci a sto rázy ich prekladám, lebo ma napadne že inde to bude lepšie, takže sa dosť pri tom namakám... 😀 😀

evitkamalicka
1. feb 2010

ja som vcera poprala vsetky detske vecicky co mam po Adamkovi tie malinke, manzel zlozil novu skrinu tak dnes mozem zehlit a ukladat

rosannar
1. feb 2010

evit...jaaaj to je také peknééé...tešíím sa s tebou...a dúfam, že aj mne to čoskoro výjde 🙂

evitkamalicka
1. feb 2010

inac kto ma kupeny vcerajsi Novy cas, tak sme boli v novinach, bola tam foto z tej 90tky, mna tam sice moc nevidno, ale muzik s Adamkom boli v predu tak ich ano

rosannar
1. feb 2010

evit..vy ste boli v novinách....jeeeej...a to prečo? zato že babka mala 90-tku?

evitkamalicka
1. feb 2010

ros asi ano, mozno preto ze velka rodina alebo neviem vlastne preco to tam dali, my sme ich s muzom vcera zabudli kupit tak ani neviem co tam bolo napisane ☹

rosannar
1. feb 2010

evit...možno je babka veľmi významná osobnosť a preto ste boli v novinách 😀

evitkamalicka
1. feb 2010

😀

no nic idem ja nieco robit, bo za chvilu je aj manzel doma, dnes ma pol dna volno a zajtra cely den dovolenku

rosannar
1. feb 2010

evit...jooooj tak bezkaj....a užite si to spolu 😉

ivanulienka81
1. feb 2010

dobry den damy,
joj ros aj dijefcatko tie vase grafy vyzeraju skvele, moc drzim palce

rosannar
1. feb 2010

ivanulienka...ahooooj....dakujem pekne...len ako to tu všetko čítam a čítam, tak mám už teraz takú chuť spraviť si test ale musím byť odvážna a hlavne rozumná, nedovolím podľahnúť tomu.. 😀

ivanulienka81
1. feb 2010

ros, a ako sa citis?

rosannar
1. feb 2010

ivanulienka...vieš čo dosť normálne, ako inokedy, len sa mi stáva, hlavne podvečer už asi od piatku, že ma začne pichať vo vaječníkoch alebo v tej oblasti, niekedy na jednu stranu a niekedy na druhú stranu....ale to pichanie je každý večer fakt...ale to môže byť aj k mrche...lebo ked som začala prvý mesiac s BT tak ma pichalo v pravom vaječníku (aj ked len raz)....

ivanulienka81
1. feb 2010

ani prsia nepobolievaju? ale sice to je jedno, to je individualne...
ja normalne verim ze vam to vyslo tento cyklus

rosannar
1. feb 2010

ivanulienka...vieš čo...niekedy bolia a niekedy nie....ale mám zato dosť citlivé bradavky..napr. včera som si dávala tričko a dosť sa mi obtierali o triko a dosť to niekedy zabolelo...

ivanulienka81
1. feb 2010

aj ja mam take citlivejsie bradavky
tesim sa, ked budes robit testik 😉

katkamarek
1. feb 2010

ahoj ivka, ja sa uz radsej ani nesledujem lebo som svoje "priznaky" premenovala na "fantomove" 😀 , lebo citim nieco co ani nie je, uz som sa tak sama namotala, ze by to mohlo vyjst, ze to je az nezdrave, ale moje telo mi dava priucky, kuk moj graf, toto tehu asi nebude 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

ale nic sa nedeje, ideme do dalsieho kola, aj tak som neratala, ze by to z toho jedneho sexiku dva dni pred ovu mohlo vyjst, lebo ani hlienik nebol dobry, ale nechala som sa strhnut davom a podlahla iluzii 😎

Ale ako hovoris, dijef a rosa maju pekne grafiky, velmi drzim prstiky 😉

rosannar
1. feb 2010

ivanulienka...aj ja sa teším...normálne teraz som bola v obchode a vedla obchodu je lekáren, no jako ma to tam ťahalo 😅 ...ale povedala som si, že nesmiem podľahnúť 😀

edita84
1. feb 2010

ahoj no ros to máš ale výdrž ja by som už dávno kúpila test a testla ale máš pravdu ešte vydrž 😉

rosannar
1. feb 2010

edit...no to mám výdrž....ale ak dneska ešte s mužíkom pojdem do obchodu, tak asi kupim ale vydržím až do soboty... 😀

edita84
1. feb 2010

ros to nás budeš tak dlho napínať, ale neva počkáme si

rosannar
1. feb 2010

edit...ale čo vás...ale aj seba...to bude asi to najťažšie...ale mám v sebe také čudné pocity...také zmiešané...ale tréma a tak 😅

katkamarek
1. feb 2010

rosa ja mam doma 7 tehu testov 😀 ale vidim,ze to nema zmysel, tak netestujem, este som sa spoliehala na ovu testy, ale aj ten bol dnes rano uz uplne biely, takze zbytocne by som tehu robila 😖

rosannar
1. feb 2010

katka...ty si si riadne zásoby spravila 😀

katkamarek
1. feb 2010

no mi zasibalo pred vikendom, vies to nase hromadne tehu testovanie v nedelu v grafoch, tak som nesetrila a nakupila, ved co keby prisla kalamita a ja by som nemala testy 😀

rosannar
1. feb 2010

katka....noooo to sa treba pripraviť....nikdy nevieš čo sa môže stať 😀 ...ale ja asi drahého prehovorím na menší nákup a cestou sa zastavím lekárni... 😀

jika80
1. feb 2010

baby - testiky vyzeraju dobre - moc moc drzim pasticky
evit - zajtra zelam pevne nervy a dobreho policajta 🙂

rosannar
1. feb 2010

jika....ahooooj...no ako? už je lepšie?

edita84
1. feb 2010

ahoj jika ako sa máš?

jika80
1. feb 2010

rosi, edit - ahojte
no uz to zvladam lepsie, uplne prec to nie je, ale uz aspon mozem jest 🙂 ved uz som vyzerala ako vyhladovena anorekticka - dobra dieta - som schudla 4 a pol kg