Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

miru.j
2. feb 2010

...tie cestovinky sa daju naozaj na vela sposobou...s maskom ,zeleninkou...mnam. Najhorsie je ze to konecne spravim a ked si ktomu sadnem nemam chut,ale to len druhy den. Vybrala som jogurtik a dala spat do ladnicky,zohriala som masko a ostalo na tanieri.... Ivi aj ja mam najradsej nezdrave,.... no uvidim ak bude kontrola ok tak budu rezne 😀

ivanulienka81
2. feb 2010

ja mam uz dlhsiu dobu chut na cestoviny s hribikovou omackou

ivanulienka81
2. feb 2010

alebo cestoviny s kuracim maskom, kukuricou, brokolickou a syrovo kari omacka ... jaj moje nervy ci by som si dala

ivanulienka81
2. feb 2010

alebo taky kuraci perkelt s haluskami...

miru.j
2. feb 2010

ivi, ja milujem hriby,ale u nas to nikto nece jest...tak ked ideme do restiky dam si vzdy daco s hribykmi bo doma som leniva urobit daco pre seba samu

rosannar
2. feb 2010

iva....tak a teraz je čas povedať DOSŤ...lebo také chutky si robíme navzájom, že by som teraz vedela zjesť celú chladničku aj obalom 😀 😀 ...takže nová téma...

ivanulienka81
2. feb 2010

ok ros, aj mne sa slinky zbiehaju.... hlavne na tie hribiky, ja milujem hriby... miru, ja doma tak potajomky davam hriby pod maso 😀

rosannar
2. feb 2010

iva...ty nejako neposlúchaš 😀

miru.j
2. feb 2010

ivi,..Ty si riadne rafinovana 😀 ,...inak das do albumiku to foto s ultrazvuku?

ivanulienka81
2. feb 2010

ja som este nebola na ultrazvuku
iba v sobotu idem

ivanulienka81
2. feb 2010

miru, ty ides zajtra?

rosannar
2. feb 2010

ivi....v sobotu?

ivanulienka81
2. feb 2010

ano v sobotu, bo v piatok doky nerobi, vraj ma nahradne volno... a mne sa inokedy neda, lebo mi nema kto ostat s malym

rosannar
2. feb 2010

ivi...ahha....to som inac ešte nepočula, a potom aj pridaj foto, aby sme mohli povedať, či sa podobá na teba 😀 😀 😀

katkamarek
2. feb 2010

baby, ale tehotne zeny by huby nemali jest, neviem preco, ani orechy.

Rosa ja varim malo, ale aj to malo sa stale zvysi 😅

rosannar
2. feb 2010

katka aj ja málo varím...ja napríklad v nedelu nevarím...za celý rok som asi dvakrát v nedelu varila ale inak vždy chodíme k našim na obed.... 🙂 nie že by som bola lenivá, ale to je už zvyk...to je ako s fajčením, nevieš s tým prestať a tak velmi chceš 😀 ...a cez týžden ak nejak dva až tri krát navarím...

miru.j
2. feb 2010

...ano ivi ja idem zajtra,.....ktora to tu pisala,ze ma na ultrazvuku dve dutinky?abo sa mi to snivalo?...myslela som ,ze si to bola Ty ivi,...a tvoj doki robi aj v sobotu?

ivanulienka81
2. feb 2010

katka v malom mnozstve mozes vsetko... to sa obmedzuje kvoli alergiam a tak
vsak tehu zeny by namali ani paradajky a sohpie ich jedla cele tehu... ani vnutornosti, a to teraz neznamena ze si nedam tlacentku...

rosannar
2. feb 2010

miru..to písala vejinka... 😉

katkamarek
2. feb 2010

vejinka mala dve dutinky 😅

rosa ja som myslela ze varim male mnozstvo, a cez tyzden nezvyknem, lebo nemam pre koho, mm ked pride domov, tak uz velmi jest nechce, zobne len nieco male, alebo je len "sucha vecera". Mne sa neoplati varit, lebo by som to vsetko vyhadzovala, najviac varim cez vikend.

ivanulienka81
2. feb 2010

to u veji vyzera ze budu dve dutinky ...
obcas robi aj v sobotu...

rosannar
2. feb 2010

katka ja som to pochopila....a ja cez týžden varím, len vtedy, ked mužík máva nočné, že ked vstane aby si mohol dať teplé jedlo...

katkamarek
2. feb 2010

joj a viete ako mna to ubija, ze on nie je taky pozitkar a jedak? 😀 Ja tak rada varim a v podstate nemam pre koho 😅

miru.j
2. feb 2010

....VEJINKAAAAA??????? kde si??????? 😀 😅

rosannar
2. feb 2010

katka...aj ja rada varím, ale len také, čo viem, že viem spraviť...ja som len začínajúca kuchárka a veľa jedál ešte neviem robiť...napr. asi dva mesiace dozadu som prvý krát robila guláš a predstavte si, že aj bol dobrýý 😀

miru.j
2. feb 2010

...ani ja nevarim vela,deti aj muz maju obedy v skole a v robote,ale rada varim ked viem co a ze to zjedia 😉 varim hlavne v sonotu a v nedelu,ale teraz zacnem varit trocha viac ak som tehu nech dam drobcekovi co treba

rosannar
2. feb 2010

ja najradšej varím cestoviny, tie mi idú aj poslepiačky...ale zato rada experimentujem...a to mi niekedy aj výjde...

katkamarek
2. feb 2010

tak sa lucim zienky, idem z prace domkov a myslim, ze i rosa 😉

rosannar
2. feb 2010

katka...preeeesne tak...už aj ja sa balííím a padááám domov...konečne... 😀

miru.j
2. feb 2010

....babulky majte sa ...ja tiez prcham...ideme papat mnam 😉