Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
3. feb 2010

ros ale ty budeš z nás prvá tehulka 😉

miru.j
3. feb 2010

...babulky strasne vam drzim palce 😉

ivanulienka81
3. feb 2010

sophie, taku velku slecnu kojit 5x cez noc 😨
mne Misinko ako dvojmesacny prebuval celu noc 😅
a ja tu riesim, ze sa mi zacal budit 2x cez noc 😒

ivanulienka81
3. feb 2010

aha, edit ma novu fotku 😉

edita84
3. feb 2010

áno 🙂

rosannar
3. feb 2010

edit...jaaaj keby si mala pravdu 😉

evitkamalicka
3. feb 2010

jooj zeny ja som dnes kazdu chvilu hladna, uz zas si musim ist daco dat 😅

rosannar
3. feb 2010

evit...aj ja som na tom rovnako...inokedy som zvykla ráno o tej 7:45 zjesť jogurt a o tej 10tej až pol jedenáctej som zvykla byť až hladná a dneska, bolo len 9 hodin a už som bola hladná 😅

evitkamalicka
3. feb 2010

je pravda, ze som sice dnes moc toho este nezjedla, tak mozno aj preto, rano jeden pagac a potom na obed to tofu bez prilohy

lumimi
3. feb 2010

zdravim dámy,
edit máš nádhernu novu fotku 🙂

evitkamalicka
3. feb 2010

lumi ahoj, ako sa mate?

edita84
3. feb 2010

ahojte luni dakujem

edita84
3. feb 2010

chcela som napísať lumi 😅

rosannar
3. feb 2010

evit..no ja som bola na obede vonku a ked sme sa vrátili do roboty, tak mi tak začalo tráviť v bruchu, že to bolo až nepríjemné 😀

lumimi
3. feb 2010

juj, no mame sa fajn - zvládli sme už dve štátnice, chystáme sa na tretiu, no a asi sa male už ozyva lebo občas trošku šteklí - ale nie som si istá či je to mimi 🙂

lumimi
3. feb 2010

kamaratka mi poradila kozmetiku značky "weleda" proti striám - vraj ju používala a nemá absolutne žiadne strie.

evitkamalicka
3. feb 2010

lumi aj nase sa uz ozyva, takze to kludne moze byt ono, Adamka som citila v 14tt a teraz pri druhom tehu o tyzden skor

edita84
3. feb 2010

evit tak koro ja som malú cítila až v 17 tt 😕

evitkamalicka
3. feb 2010

edit ja som v 17tt+nieco uz citila kopance

lumimi
3. feb 2010

svokra ma tiež presviedcala ze je to ono 🙂

spravili ste mi radost, dievčatá 🙂

sophie1981
3. feb 2010

ivanka...no, taka velka slecna...my sme este ani jednu noc neprespali ale mali sme asi 3 noce, co vstala len raz... 😀 ...takze maleho vstavanie nieje o hlade...ani nasa nepapa...on sa jednoducho dudulika....isti sa, ci je mama stale pri nej.... 😕 .....aj ked je to o nerv, a uz mi neskutocne chyba prespata noc, nejako to neriesim...chcela som byt matkou, tak plnim potreby svojho dietata... 😉 ...

evit, tak to je vazne skoro citit babo..... 😕 .....ja som citila v 16tt...a to mi doktor neveril....ani do tehu knihy nezapisal.... 😅 .....asi si myslel ze to mi crievko tak pravidelne skace.... 😀 😀 😀 😀

ja som ako mechom drgnuta.....so si lahla ku Kacene na pol hodku...tak je to este horsie.... 😀...ideme sa obliect a trosku vyvetrat....

evitkamalicka
3. feb 2010

baby, ale ja nemyslim kopance, ale take to steklenie ci bublinky ci ako to nazvat, kopance som citila od 17tt+nieco

sophie1981
3. feb 2010

lumini....k stria asi tolko.....ja som pocas tehu pouzivala obycajny detsky olej a mastila....nemam ani jednu striu....kamoska uzivala nejaku drahu kozmetiku original na strie a poprakala cela...strie su v genetike....maste to mozu len zmiernit.... 😉 .....ja osobne by so nevyhodila nekrestanske peniaze na nieco drahe...aj olej ta pekne preasti...a babo cez brusko citi vonu....tak ak budes po narodeni uzivat ten isty olej, bude vediet ze je doma.... 😀

edita84
3. feb 2010

jáj no tie bublinka alebo také niečo som cítila aj ja skôr 🙂

evitkamalicka
3. feb 2010

ja som mastila obycajnym destskym olejom, potom vselicim moznym a nic nepomohlo, strie su z prevaznej vacsiny geneticky dane

lumimi
3. feb 2010

ja si tiež nemyslim že byy to boli kopance, len také že niečo sa deje (nejaký kotrmelec 😵 )...

evitkamalicka
3. feb 2010

ja ocakavam prvy kopanec tak za cca mesiac

lumimi
3. feb 2010

juj evit, s tými striami si ma teda nepotesila, mam ich kopu na zadku - nechcem aj na bruchu.

edita84
3. feb 2010

lumi toto boli najkrajšie momenty tehu

miru.j
3. feb 2010

...aj ja cem kopance 😀