• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
janirea....dakujeeeem...a dúfam, že sa tam pekne udržííí :wink:
4. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieta spi.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...juchu..... :grinning:
4. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miru, ja som citala tvoj prispevok jednym dychom a mala som zimomriavky.... drzim palceky a zajtra budem na vas normalne mysliet
baby, ja som teraz nejaka vystrasena, citam tu, spinenie, hamatony.... ja sa neviem dockat na sobotu a nech uz viem ci je vsetko v poriadku
4. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie, aj my buvkame uz a muzik isiel vonka s kamaratom
4. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a so aj docitala zameskane...

v prvom rade...Miru......ja viem ze srdiecko tam bide krasne bit zajtra, noc sa neboj...spinenie moze byt aj z druheho plodu...ak je to zamlcane embrio :pensive: ......ale moze sa stat, ze zajtra budu bit obe srdiecka :fearful: .....neboj, dobre to dopadne :wink: ...ty uz si dobra mamina krasnych 2 uz narodenych detideti a fazuliatka......budes mu to najcennejsie, tak ako aj ono pre teba...velmi budem na teba zajtra mysliet...daj hned vediet.... :wink:

verim, ze vsetke hematoniky sa co najskor vstrebu do neznama.....a babatka si budu krasne rast vo vsetkych bruskach....a ze snazilky su uz tiez tehulkami, len o tom nevedia.,... :wink:
4. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som späť
4. feb 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz si uspala manzela aj dieta? :grinning:
4. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dieťa zaspalo už o 19:55 :slight_smile: a mm tiež zas nebude sexík :rolling_eyes:
4. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím sa priznať že toto plánované sexovanie ma nudíííí :zipper_mouth:
4. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm...moj ide do nocnej....ale nejako nemam ani chut.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

tlacim surovy kuraci parok s cherry paradajkami....boooze ta mrcha je strasna...aj vas tak berie zrat? :confused: ...bo ja daco nenormalne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...co za cely mesiac zhodim, pred mrchou naberiem.... :rolling_eyes:
4. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spinkame od 19:28, joj ci som rada, som zvedava ze dokedy vydrzime, bo nam ide zubok, aj vecer zurkal a aj mu z dasienka tiekla krvicka :frowning2:
edit, planovany sex je o nicom...
4. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit mozno aj jeho a sa len tvari ze spi....aby mal klud....ja to sem-tam tak zvyknem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ani nehovor ja žerem jedno cez druhé :sweat_smile: a zo ňa to dole neide :frowning2:
sophie, aj ja som to mavala, totalnu pazravost :fearful:
4. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi...a kolko kusov uz mate???
4. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie on nie je taký on mi to oznámi že nič nebude a hotovo ja by som mohla čokoľvek robiť a nič on ked sa rozhodne
4. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som momentalne zozrala aj mrtvemu z ucha..... :confused: ....rano som tlacila rozok vo vajicku a orieskovo-cokoladovu trubicku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dedo len cucal, ze co to za kombinacia.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
4. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je kombinácia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sa nam tlaci siesty zubok
vy kolko mate?
4. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit tak to mate ako u nas....nepohne s nim nic..... :sweat_smile: ...
4. feb 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ste dobrý nám v 9 mesiacoch vyšiel prvý ale musím odklopkať nič jej nebolo až pri očných tam sme mali týždeň teploty :cry:
4. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my 5 ks..... :sweat_smile: ...ale dnes som spozorovala, ze sa derie dalsi..... :confused:
4. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zatial mame len spodne dva rezaky, horne dva rezaky, a potom vedla tych hornych rezakov a ocnymi...
4. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak to mate celkom slusne, nam prvy vysiel ked mal Misko 5,5 mesiaca
4. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a bratrancovej dcerke ako 11 mesačnej
4. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky nemdobre je... misko sa na chvilu zobudil.... ak sa zobudi zase, tak pojdem k nemu si lahnut
4. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vysiel prvy piatok 13. novembra.... :grinning: ....cize 8 mesiacov....10 dni..... :sweat_smile: ...mame tiez spodne rezaky horne lopatecky(tie este len tak napol vyrastene) a jeden prerezany a jeden sa tlaci, tie vedla spodnych rezakov.....celko slusne to mame....snad do narodenin uz bude na foto aj zubaty usmev... :sweat_smile:
4. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam vysli spodne dva a potom dlho dlho nic :sweat_smile:
4. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oja nastastie zatial nic, ziadna reakcia na zubky....ziadna teplota, hnacky....akurat je nervoznejsia a odnesu si to stale moje bradavky.... :rolling_eyes:
4. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam....taky zajo s nej bol...lopatky nam vysli az po novom roku.... :grinning:
4. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok