Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
4. feb 2010

my sme mali spodné potom zadné až potom jej išli hore

ivanulienka81
4. feb 2010

vsak ani my neteplotkujeme, nehnackujeme, ale je nervozny, strasne slinta ako buldog, pcha si prsteky do pusy, teda vsetko pcha do pusy, niekedy uplne nepricetne, doslova si smirgluje dasienka

sophie1981
4. feb 2010

edit...zvlastny rezim na zubky.... 😀 ...kamos. maly ma hore len ocne....a dole rezaky...iny upir.... 😀 😀 😀

edita84
4. feb 2010

tie malé zubadlá je to strašne zlaté hodím foto na ktorej mala rok

ivanulienka81
4. feb 2010

tak to musi bohovsky vyzerat 😀

sophie1981
4. feb 2010

ivi...no cukne ta pri pohlade...take neprirodzene...a straaasne smiesne....

my sme nasej kupili v dm-ke taky set na zubky....najradsej mala taku palicku a na konci bolo masazne hryzadielko...to zula o dusu...potom tam bola taka ihlickova silikonova kefka...s tym som jej skrablala zub, ked sa rezal...a normalna kefka, s ktorou si kazdy vecer zubniky umyva.....

sophie1981
4. feb 2010

no a par krat se dali calgel....

sophie1981
4. feb 2010

edit...veru su....a ostre ako ziletky..... 🙄 😕

ivanulienka81
4. feb 2010

aj my mame kopec hryzatok, aj take silikonove na schladenie, a kadeco ale on si aj tak hryzka co on chce... dokonca si obcas brusi zubky o postielku
teraz citam na topkach o Zuze Belohorcovej, uz porodila, su tam fotky a Zuzulka na fotkach pekne vymalovana, naleskovana, nalakovana s malou v naruci...

ivanulienka81
4. feb 2010

edit vklada fotky....
a my okrem calgelu davame obcas aj homeopatika

ivanulienka81
4. feb 2010

jej edit vidim fotku.... ako zajko 😀

edita84
4. feb 2010

táááák sú tam

ivanulienka81
4. feb 2010

jej este su tam aj dalsie fotky 😀
babulky, idem sa rozlucit, premohla sa unava, ale idem este predtym vypit pol litra vody, bo ja som taaaaka smadna stale a potom budem chodit celu noc na wc

edita84
4. feb 2010

ivi dobrú nôcku 🙂

sophie1981
4. feb 2010

juj, edit ake zubadlo.... 😀 ...zlata je.... 😉

ide kuknut na tie topky....ale ivi si mi pripomenula, ked som sla rodit Kacku,kratko pred tym porodila Vereska...a tiez...krasne foto...upravena, make ako svina...no dokonalost....a ked som si balila posledne veci do kufram davala som tam aj cely svoj make-up...moja mama ze to naco mi bude....a zo mna len tak samovolne vyletelo, ci budem horsia ako vereska...ked ona moze, tak aj ja....tak som sa po prepusteni z nemocky namachlila ako hviezda.... 😀 ...len na mna nijaky paparazzi necakali pred nemocnicou.... 😀 😀

edita84
4. feb 2010

no ale videla si ako sa volá malá že Salma Hájek 😀

sophie1981
4. feb 2010

to mi uz kamoska vravela....nooo.....kazdy podla vkusu...som zvedava, kolko Saliem sa teraz zacne rodit.....myslim, ze najviac ich bude vo vychodoslovenskych osadach.... 😀 ...inac je dobra...tesne po porode krasne namalovane pery....ja so mala svoje az bordove co som ich zatinala, aby som nejacala.... 😀

edita84
4. feb 2010

nechcem byť zlá ale Zuzanka nič moc

sophie1981
4. feb 2010

Zuzanka, podla mna nikdy nebola nieco vaau..... 😅

sophie1981
4. feb 2010

edit, citala si aj diskusiu k clanku...jeden to tam dobre napisal..nedalo mi skopirovat...snad ma admini netoto...

Ej Zuza, Zuza čo už ti načisto preplo. Poznám etnikum kde každý chcel mať Sandokana. A keď už starosta protestoval tak im začali dávať mená ako napr. Kábir Bedi. Raz darmo tupý nožík = tupý rez, no a tupá hlava je tu dnes.

ale som sa pobavila...

edita84
4. feb 2010

to som nečítala ale toto je super

lilix
5. feb 2010

ahojte, aj vam dam grafik
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
ms zatial neprisla, ale uz co by dub

lucy_lu
5. feb 2010

Bre ranko kočky!

lilix, nezacinas den moc optimisticky. Co tak si povedat ze mrcha nepride a hotovo?! Trosku optimizmuuuu.

Baby ja som sa rozhodla ze ani tento mesiac nemeriam bazalku. Budem len testovat.. Nebavi ma to.. :(

lilix
5. feb 2010

tak prepac, ze ti kazim optimizmus, ale ja to nevidim optimisticky. ☹

lucy_lu
5. feb 2010

lilix, nemusis sa hnevat, mne optimizmus nekazis. chcela som ta len podporit. mozno som to nenapisala najlepsie..

rosannar
5. feb 2010

dobrééé ráánko dievčatá...ako sme vyspinkané? 😀 ja doružova, len mám strach o bobulku 😖 ...že je ešte tam 😖

edita84
5. feb 2010

ros ahojky jasne že je tam nemysli na nič zlé

rosannar
5. feb 2010

edit..ahoooj....no ja nemyslím zle a ani podobne, len mám on strach 😅

edita84
5. feb 2010

to je jasné že máš strach aj ja by som mala

rosannar
5. feb 2010

edit...no ale s mužikom sme sa dohodli, že dneska ideme nakupiť lebo zajtra ku nám prídu naši so sestrou a tak chcem spraviť aspon niečo malé....a povedali sme si že kupime ešte nejaké testíky a pozrieme sa ráno na bublinku, či je tam stále 😀

ináč chcela som sa spýtať, ako ste to povedali rodičom?