Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
5. feb 2010

dieta spi.....uz sme boli aj von...kupit krmivo pre vtaky......ma ta jej zaluba zruinuje..... 🙄 ....teraz este dospava v kociariku....a ja tlacim biely jogurt......kedze som nestihla ranajkovat...a potom rychlo obed varit.....halsuky so syrom....mnam, sa opat obzerie...a karfiolovu polievocku.......troska podrazdim tehule....nech maju chute.... 😀 😀

katkamarek
5. feb 2010

sophie, tak s tym karfilomo si podrazdila aj mna 😀 Asi bude aj u nas a bude uz aj na zajtra. Dakujem za tip, inak ani halusky nie su zle, mnam, ty mi robis chute 😀 😀 😀

Jika, inak ja som myslela na teba, ci si to uz vasim povedala, lebo viem, ze si chcela az ososbne, ale myslim, ze aj tak ste to pekne vymysleli 😉

sophie1981
5. feb 2010

ha...ja ze narobim chute tehulam a prva sa ozve katka..... 😀 ...ale clovek nikdy nevie.... 😉

ivanulienka81
5. feb 2010

ahojte baby,
ja len tak na chvilu....
ja som ranajkovala vianocku s maslom a medom a cajik... takze sladke ranajky 🙂

jika80
5. feb 2010

rosi - no clovek musi byt kreativny, ked sa to neda povedat osobne 😉
katka - no museli sme to povedat takto, aj ked mi to bolo luto, ale nechcela som, ak by som znova musela ist do nemocnice, aby som nasim klamala
v nedelu to este oznamime svokrovcom a uz to vedia vsetci doleziti ludia 🙂
ja si dnes robim na obed krupicovu kasu 😉

katkamarek
5. feb 2010

mnam vianocka, zeny vy mi ale robite chute 😀
Ja budem mat na obed zapekaneho pangasiusa so smotanou a kolienka 🙂

sophie1981
5. feb 2010

mnam krupicova kasa....u nas na vychode grisok..... 😀 😀 😀 😀 ....

evitkamalicka
5. feb 2010

tak som tu, vonku fuci jak na Sibiri

sophie1981
5. feb 2010

ale aj rybka je mnaaaam....no nic, zacala som a nakoniec aj budem lutovat..... 😝 ....bo vseeetko naraz by so zrala.... 😀 😀 😀 ...

vecer ma v plane zapekat sampinony s cukinou a paradajkami...to bude oj dnesny orgazmus na vecer.... 😀 😀 😀 😀

polievocka sa vair, Katka este stale spinka, manzel tiez.....na halusky vsio nachystane.....a trosku volna.... 😵

sophie1981
5. feb 2010

evit, ty byvas vedla policii, ze uz aj spat?.... 😕 ......to si aj s malym bola?

evitkamalicka
5. feb 2010

sophie praveze nemam policiu az tak blizko , cca 1,5-2km tak som makala len na otocku aj s malym, ale bolo tam dost prazdno takze to bola rychlovka

sophie1981
5. feb 2010

jaj, baby, pol dvanastej.....by sa uz aj miru mohla ozvat, ze co a ako...normal mam bruchobolest ked na nu myslim...ale verim, ze bude fajn.... 😕 😅

evitkamalicka
5. feb 2010

urcite bude ok

rosannar
5. feb 2010

čauteee...dneska nám nejak celý deň vynecháva internet...raz ide a raz nie..už mi to ide poriadne na nervy

edita84
5. feb 2010

no baby ja som unavená jak pes upratal som veľkú skriňu najmä malej veci na to som maniačka každý mesiac tam robím GO upratovanie.

evitkamalicka
5. feb 2010

ja by som mala ist aspon uvarit nejaku polievku, bo mam na nu uz cely tyzden chut, tak ulozim drobca spat a idem na to, ale inac sa mi vobec nechce

rosannar
5. feb 2010

edit...no to si dobráá...mne by sa nechcelo 😀

edita84
5. feb 2010

ani mne sa nechcelo ale musela som lebo už bol bordel medzi vecami

sophie1981
5. feb 2010

edit....prid aj k nam...aj nam treba...pretriedit veci, co su uz male...ale cez vikend sa musi dokopat k tomu, lebo babka ide do BA ku sestre, tak nech posleme nieco bratrancovi, co by u mohlo byt....zase bude viac miesta....na vikend, bo potom zasa sestra posle co uz im je male.... 😝

rosannar
5. feb 2010

edit...aj my máme bordel v skrini ale taaaak sa mi nechce

katkamarek
5. feb 2010

Inak sophie, Katka je aka sikulka ked uz chodi a este nema ani rok 😀 Narodeninky ma presne vtedy, ked moj brat, len on bude mat uz 25 😅

evitkamalicka
5. feb 2010

heh, aj mna caka cez vikend skrina, manzel ju sice poskladal, ale je prazdna a vsetky veci na posteli, takze spime v obyvacke kym sa to nesprace, cez tyzden moc casu nebolo a aj tak to chcem vsetko vyprat, lebo do novej skrine musi ist vsetko vonave 😅

edita84
5. feb 2010

no ešte to 😉 stačilo, ešte zjtra medzi tričkami musím spraviť poriadok ale to sa mi už naozaj nechce
jaj ani nehovorte zas mám toľko malých vecí neviem kde to zas dám aj známa už pomali pošle späť veci čo som jej požičala 😵

katkamarek
5. feb 2010

no ja ani nehovorim, akoze nemam bordel v skriniach, ale stale to niekde inde prekladam, lebo satnik este nie je hotovy, najprv sme mali provizornu skrinu, potom som z nej musela veci do dalsej skrine poprekladat, a teraz cakam, kedy konecne bude satnik, aby sme uz zili ako ludia 🙂 Normalne ani neviem po stahovani kde niektore veci mam 😀

Ja uz ladujem obedik, mnam dobry pangsius 😀

rosannar
5. feb 2010

jaaaaj ja sa teším ked už bude mať také malé vecičky už doma...a dneska si kupim tie papučky a uvidíme čo povedia naši... 😀

edita84
5. feb 2010

ros určite sa potešia

katkamarek
5. feb 2010

rosa, ta vystiskaju 😀
a svokrovcom to ako chces povedat? 🙂

evitkamalicka
5. feb 2010

ja som prala a zehlila vsetky male vecicky minuly vikend, nikdy viac, mame ich tolko ze mozme predavat

rosannar
5. feb 2010

edit...to dúfam....

katka...no svokrovcom rovnako, asi...alebo možno tam vymyslíme niečo inéé... 😀

rosannar
5. feb 2010

kam ste všetci zmyzli? 😀