Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vejinka
6. feb 2010

jedna babenka co sem obcas chodi...teda mozno sem ani nie ale je znama aspom pre mna..no nic..nevadi 😉

edita84
7. feb 2010

pekné ránko 🙂

rosannar
7. feb 2010

veji...ja ju poznám..a písala som si s nou, vravela mi že jej ukázalo pozitívny tehu test aj napriek tomu že má mrchu a ešte len len 3 alebo 4 mesiace po porode... 😀

rosannar
7. feb 2010

edit....dobrééé ránko.... 😉

ivanulienka81
7. feb 2010

ahojte dievcata 🙂

rosannar
7. feb 2010

iva...ahoooj... 😉

ivanulienka81
7. feb 2010

ros ako sa citis? ja dnes po dlhom case ranajkujem 🙂

rosannar
7. feb 2010

iva..vieš čo..dosť dobre...ja zatial normálne raňajkujem ale teraz cítim také zvlášťne pocity v bruchu 😀 ..chcela som sa spýtať, v albume mi vidno posledný robený test, čo som robila 5.2. a dnes ráno som si spravila další a stále bola rovnaká tá druhá čiarka...nemala by silnieť? alebo to nevadí?

ivanulienka81
7. feb 2010

ros, urcite to je v pohode, to zalezi od hladiny hormonu hcg v moci 🙂

rosannar
7. feb 2010

iva....takže nič zlé to nemusí znamenať, že? 😒

sophie1981
7. feb 2010

hola priatelia..... 😀

tak ja by som to moc nepodcenovala, ze pozi tehu test a mrcha...ja som mala prve tehu s mrchou v prvom mesiaci..... 😕 ..nic nieje nemozne..a ze 3 mesiace po porode....teda ak nemala sex nieje sa o com bavit...ak ano, su baby, co do roka porodili 2 deti...(ja viem zvacsa viac farebnych 😝 ,)

inac, sa musim pochvalit,......sme dnes spali do osmej.... 😉

sophie1981
7. feb 2010

ros, takze nakoniec si to pekne oznamila rodine.... 😉

edita84
7. feb 2010

ešte raz ahoj jáj mne tá ovulka nie a nie prísť 😒 aha
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3... síce som len 19 DC ale už by tu mohla byť inak mne už druhý večer bolo tak zle akoby som mala plný žalúdok až po krk a chcelo to von ale grcať sa mi nechcelo no čudné 😕

ivanulienka81
7. feb 2010

joj ako dobre, krpcek spinka, ale sa nam vonka riadne rozsnezilo, no snad prestane, o druhej sa chystame vonka
sohpie to ste dobri.... my sme uz rano o 7 hore ... aj ked prve budenie je uz kolo pol siestej, ale to este zaspinka a chodime buvat uz skor, tak kolo 19:20 sme napochodovaní v postielke
ros, urcite to nic neznamena, uvidis urobila by si si test zajtra a bola by silnejsia... ako citala som teraz clanok o mimomaternicovom tehu, ze hormon hcg vtedy pomaly stupa pripadne klesa... ale podla mna to nic neznamena, vsak ti za par dni krasne stmavla ciarka 😉

rosannar
7. feb 2010

iva...to hej...ved rozdiel medzi prvým a druhým testom je obrovský a je medzi nimi len 1 a pol dna.. 😉

sophie1981
7. feb 2010

caute....dnes mae za sebou skvely den...sme boli s malou na karneval v detskom kutiku......juuuj, ta bola na zozratie..... 😵 ....hodila som aj 2 fotky nasho motylika.... 😉

edita84
8. feb 2010

ahojte sophie malá je na zožratie
a ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...

evitkamalicka
8. feb 2010

dobre ranko damy 🙂

edita84
8. feb 2010

ahoj evit ako sa dnes máte?

evitkamalicka
8. feb 2010

mame sa super, keby susedia nad nami od rana od 6tej nestahovali nabytok a nebuchali, alebo neviem co tam robia, ale trva to uz takmer tyzden a ked nerobia to tak vrieskaju, pocuvaju nahlas hudbu, televizor a je im jedno ci je noc alebo skoro rano alebo nonstop cely den, pod nimi sa fakt neda byvat

edita84
8. feb 2010

evit je len jedno riešenie vysvetliť im že pod nimi býva rodinka s babatkom pomaly dvoma a nech sú trocha tišie, lebo malý nevie spinkať.

evitkamalicka
8. feb 2010

edit to vobec nepomaha, uz sme za nimi boli a nie raz a vidi sa mi, ze to robia teraz ako keby naschval a este horsie

edita84
8. feb 2010

evit tak vyčkaj kým to budú robiť po 22:00 a zavolaj na nich polišov 😒

rosannar
8. feb 2010

dobréé ráánko..ešte z nostalgie som si spravila grafíík http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633 😅

evit...tak toto poznám...svokrovci maju skoro to isté...nad nimi bývali cigáni s 3 detmi a tie stále len behali po byte, to sa ani televízor nedal pozerať a potom sa odstahovali a prišli tam ďalší cigáni takí postarší manželský pár a tá stará tak dupoce, no horšie ako tie malé deti a celý boží den chodí po tom byte...

evitkamalicka
8. feb 2010

skoda reci, keby sa dalo uz tu nebyvam 😅

rosannar
8. feb 2010

evit...ty by si šla do domčeka, že?

evitkamalicka
8. feb 2010

ros ano sla a dufam, ze raz sa nam to podari

rosannar
8. feb 2010

evit...podarí, len sa treba toho držať a myslieť na to ... 😀

evitkamalicka
8. feb 2010

idem si dat ranajky

rosannar
8. feb 2010

evit...tak dobrú chuť...ja práve ranajkujem len citím že môj žaludok to nejak nechce prijmuť 😖