Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ludka_r
8. feb 2010

Ahojte..
Konečne mám chvíľu čas.. Aj keď, ani nie..
Rosannar, gratulujem k tehu... Aj ostatným, aj tu nejaké sú... 😉
Ja sa v posledné dni necítim veľmi dobre.. Chytá ma migréna, veľmi rýchlo sa unavím... A to ma vtedy bolí bruško a najmä kríže.. Často sa ani brucha nemôžem chytiť, aby mi bolesť poriadne do krížov nevystrelila... Asi je malé nejako zle otočené a tlačí ma... Ale inak je snáď všetko OK...
Len ma fakt mrzí, že idem len na prechádzku s malým a už ma krpec tak tlačí, že musím spomaliť..
Ale aspoň sa nesťažujem, že ho necítim... 😀

sophie1981
8. feb 2010

ahoj...trosicku mam cas, tak som konecne nakukla...dnes total hrozne...susedia prerabaju jadro, vrtaju, Katka sa toho strasne laka...tak sme cele doobedu prechodili von, boli se pozriet babku v robote.....na obed doma na chvilocku a zasa von az do vecera.....vymrzla som teda statocne.... 😖 ....

teraz som dovarila veceru, kacena sa hra..(zazrak, lebo odkedy lezie a chodi, tak hrat sa pekne na jednom mieste je cudzi pojem...)...tak som si konecne sadla......ale utahana som ako nikdy..... 😝

rozmyslam, ze by sme sli v nedelu do tatier.....tak dufam, ze uz bude auto doma zo servisu.... 😕 .....

dnes som aj volala do KE....otec ide na operaciu prvy marc. tyzden.....tak dufam, ze to nejako vydrzime bez nejakych stresov a dedo to zvladne....

evitkamalicka
8. feb 2010

bibka ani mi nehovor o susedoch, ja mam tych nasich uz fakt plne zuby, absolutne netolerantni, dnes sme vdaka nim maly cely den umrncany a uplakany, lebo najlepsie je vrtat, trieskat a stahovat nabytok v noci a minimalne cely rok vkuse najlepsie v noci alebo rano o 6tej, juuj som taka nervna, ze by som ich pozabijala, pod nimi sa fakt neda existovat

sophie1981
8. feb 2010

evit.....nasi susedia su uplne v pohode......aj sa na ospravedlnovali za hluk.....ja sa ich snazi neobedzovat ani neziadat, nech nevrtaju napr. ked mala ide doobedu spat...nech to ci skor dovrtaju a bude klud...zatial pochodim von s malou nech spinka v kociariku....nasi maju velmi dobrych susedov aj celkovo tu su super susedske vztahu.....da sa povedat ze skoro v celo panelaku...je tu taky mix....rodiny, ktore sa stahovali do noveho spolu s nnasimi..vsetko rovnake rocniky a druha varka su nova generacia mladych rodiniek s detickami....takze mame kopec kamaratov, uz sa tesim na leto, ked sa budu vsetke decka byt o miesto na pieskovisku...a vsetke babky a dedkovia ich veselo rozmaznavaju a zabavaju.... 😉 ....ani neviem ako si zvyknem v dome....aj ked aj tam je to stvrt novostavieb 40 domov, zvacsa vsetko mlade rodiny.....ale tam am skor strach so socialnych rozdielov.... 😒 ....ale to uvidim azked sa tam prestahujem...

evitkamalicka
8. feb 2010

tito nasi prave naopak vzdy robia rachot v najnevhodnejsom case

rosannar
8. feb 2010

evit...ale ak robia hluk do 6tej rána alebo od 10tej večera tak môžeš zavolať na nich policiu 😉

evitkamalicka
8. feb 2010

ros ja sa nechcem s nikym natahovat, aby som este ja bola za zlu

rosannar
8. feb 2010

evit...nebudeš musieť byť tá zlá....lebo oni robia hluk počas nočného kludu a to je aj na pokutu...dobre...ja sa idem okupať a trošku sa dám do poriadku....lebo bud. týžden idem k dokine a nechcem si to nechať na poslednú chvíľu...pekný večer..pa

rosannar
9. feb 2010

dobrééé ráánko... 😉

evitkamalicka
9. feb 2010

dobreeee 😀

rosannar
9. feb 2010

evit...jaaaaaj dneska do roboty som sa viezdla autíčkom.. lebo mužík si chcel preparkovať autíčko trošku bližšie tak ma odviezol do práce.... 😀

evitkamalicka
9. feb 2010

teda tak si aspon nemusela ist peso

rosannar
9. feb 2010

evit...tak to hej...dneska ráno som si ešte robila test a už tam bola čiarka skoro totožná s testovacou... 😉

evitkamalicka
9. feb 2010

parada

rosannar
9. feb 2010

evit...včera som si volala k tej doktorke a bud. týžden tam idem a ked som si rátala tt od ovulky tak potom by som mala byť v 5 tt ale inak od PM budem asi 8 tt...ktoré mám brať do úvahy?

evitkamalicka
9. feb 2010

ber do uvahy to od PM, lebo tak ti to bude ratat aj lekarka

edita84
9. feb 2010

ahojte mamini

evitkamalicka
9. feb 2010

ros, ale ty si mala ovulku tusim na 26DC, takze na sone moze byt tym padom mimi o 12dni mensie, takze potom nieze budes stresovat

evitkamalicka
9. feb 2010

edit ahoj

rosannar
9. feb 2010

evit...pre práve preto hovorím...to potom aj poviem doktorke že ovulku som mala ovela neskôr ako bol predpoklad...ale nejak si to vydiskutujeme 😀

edit....ahooooooj...

evitkamalicka
9. feb 2010

ros ona to na ultrazvuku zisti, ked vek plodu nebude sediet

jeeej mne to dnes preskocilo na 15tt 😵

edita84
9. feb 2010

evti tebe tie týždne strane rýchlo utekajú 🙂

evitkamalicka
9. feb 2010

edit aj mne sa zda, pri Adamkovi mi to ubiehalo ovela pomalsie

ivanulienka81
9. feb 2010

dobre rano dievcata,
ja neviem co je Misinkovi, vcera vecer mal teplotku 37,7, dnes rano 37,2, nema ziadne prejavy chorobky, nesoplikuje, nekasle, je hravy... moze to byt od zubkov, pred dvoma dnami nas trapil zubok, aj krvicka z dasienka tiekla a mal zvysenu teplotku 37,3 .... moze mu kvoli zubkom tak dlho pretrvavat teplotka?
ros, na to som ta aj ja chcela upozornit, ze mimi nebude na sone zodpovedat tvojmu tt podla PM

edita84
9. feb 2010

ivi jasne môžu to byť zúbky my sme mali aj týždeň teplotu

ivanulienka81
9. feb 2010

edit, bo my sme kvoli zubkom este neteplotkovali, tak ale budem vyckavat a sledovat ho, ci sa nahodou aj sopliky neukazu, aby som stihla ak k dokyne nabehnut, bo v sobotu ideme dovolenkovat
zubok sa nam velmi tazko prerezava, iba trocha z neho trci, ale cely este nie je prerezany, asi to bude nadlho ☹

edita84
9. feb 2010

tak to sa ešte troška potrápite kým vykukne

ivanulienka81
9. feb 2010

jaj edit, vobec ma to netesi ☹
celu noc spal pri nas a cestoval po celej posteli

rosannar
9. feb 2010

evit...no zistí ale dúfam, že tam už bude niečo vidieť...

iva...no dieťa ešte nemám, ale počula som, že bábätku šli zúbky a malo aj teplotu....a to viem že mi to nebude sedieť podľa PM preto ani neviem ako si to mám rátať... 😀

katkamarek
9. feb 2010

ahojte baby, tak ja som dnes zacala zase merat
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

a teplotka je presne taka ista ako minuly mesiac v tento DC 😅 zaujimave