Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
10. feb 2010

dijef, zabudla si na mna, ze ja som tiez snazilka? 😉 Nie si v tom sama

lucy_lu
10. feb 2010

ahoj dijef, ja sa k tebe pridavam a hovirim to iste : som snazilka a chcem babo. ako na to? 🙂
Ja zacinam dnes testovat, kedze nemeriam BT. ty merias aj testujes?

evitkamalicka
10. feb 2010

tak snazilky posielam vam tehu virusiky

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ivanulienka81
10. feb 2010

dijefcatko, teraz som sa zasmiala, ze co sme robili 😀
ako teraz bez srandy, ale prvu polovicu cyklu sme sa milovali obden a druhu polovicu kazdy den 😀 takze to jednoducho muselo vyjst 😀

katkamarek
10. feb 2010

evit beriem jeden riadok 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

rosannar
10. feb 2010

dijefcatko...moja, nám sa to podarilo tak že sme uplne zabudli kexíkovať a tak raz ked už bol aj mužík doma nemusel ísť do práce tak si tak zaspomínali ako sa to robí a asi vtedy sa to aj podarilo...a som rada, že si zase medzi nami...

a aj ja by som poslala tehu vírusíky ale ešte si ich trošku nechám pre seba, aby sa nám to podarilo a bolo všetko v poriadku, ale ako náhle prídem z kontroly od doktorky tak vám ich poposielam tolko že ich budete rok zbierať 😀

dijefcatko
10. feb 2010

ved o to mi islo, aby ste sa zasmiali 😉
aha, takze my na to ideme asi nejak netakticky 😀 v druhom cykle sme "išli" každý deň a nič! v treťom doky povedal, že ovulka nebude, tak sme si dali oddych, ale trafili sme presne rano po ovulke (FF tvrdí, že predsa len bola). Akú taktiku radíte pre tento cyklus? som 10DC a mám šancu 😀

katkamarek, nezabudla som na teba, len si sa tu uz tiez tak pomenej objavovala...
lucy, meriam a ovutestujem 😉

edita84
10. feb 2010

ahojte beriem druhý riadok
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a jedna sprostá otázka 😅 po ovulke už netreba snažilkovať však? 😕

katkamarek
10. feb 2010

dijef, tak teraz skuste obden 😀

evitkamalicka
10. feb 2010

edit este 3 dni po ovulke by sa malo aspon tak som niekde citala a aj sme to tak dodrzali

evitkamalicka
10. feb 2010

dijefcatko aj ja by som ti radila obden

edita84
10. feb 2010

tak dnes ešte znásilním mm a potom mu dám pokoj 😀

evitkamalicka
10. feb 2010

mala by som hodit tie zemiaky do rury, ale sa mi nechce kurna

lucy_lu
10. feb 2010

baby, ja beriem teda treti riadok
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂

my ziadnu taktiku mat nemozeme, lebo sme s mm spolu teraz kvoli praci len cez vikendy :(, takze sa musim spoliehat ze pomozu ovutesty aby sme nepremeskali ten spravny cas.
ale sme dohodnuti ze ked bude pozitivny testik, mm bude do 4 hodin doma a ideme na to. 🙂

dijef, sme skoro rovnako, ja som dnes 13 DC, takze mame sancu a musime verit ze tento mesiac sa to podari.

katkamarek
10. feb 2010

edit, vajicko zije asi 24 hod po uvolneni, teda po ovu, a len vtedy je schopne oplodnenia, ale to neznamena, ze nemoze byt schopne dlhsie, takze by som to istila 😉

rosannar
10. feb 2010

no my sme tento mesiac dosť málo kexíkovali, najprv to bolo 3 dni za sebou,ale ešte daleko od ovlky, takže to bolo len pre radosť, potom asi 2 dni pred ovulkou a potom den po ovulke...takže mi sme sa až tak nesnažili 😀

katkamarek
10. feb 2010

rosa ved prave o tom to je, ze si ani merat nechcela, lebo ste mali vela prace v byte, no a vidis ako to nakoniec dopadlo 😉

ivanulienka81
10. feb 2010

ros a vsetky snazilky, ked to ma prist tak to pride....
my sme Misinka splodili tak, ze sme sa ten cyklus milovali jedenkrat, bo som bola odcestovana, potom ked som prisla uz sa schadzali svadobni hostia, niektorych sme uchylili u nas, takze nic nebolo, potom bola svadba 3 dni, nic nebolo, ja som zo svadby musela odist o den skor, bo som musela na skolenie, muzik dosiel o den neskor s tym ze mal tyzden dovci a ze ide s kamaratom na vandrovku, tak sme sa stretli v restike este par ludi, siel sa domov osprachovat, pobalit a tak sme si dali rozluckovy sex, tak som vyse tyzdna bola sama a uz mala dorazi mrcha a ta kde nic tu nic.... takze presne viem kedy sme splodili Miska 😀

dijefcatko
10. feb 2010

jajajajaj, ja beriem štvrtý, skoro som to nestihla, uf 😀

lucy_lu
10. feb 2010

jeej, ivi, no tak to bol asi naozaj osud, ze sa vam to tak podarilo. 🙂 kiezby to islo vzdy tak lahko.. 🙂

rosannar
10. feb 2010

katka...no presne...len potom asi na 13 DC som začala merať ale s tým kexíkovaním sme to neprehánali.... 😀

dijefcatko
10. feb 2010

lucy, ja uz verit nejdem, to mi nevychadzalo a bola som iba viac smutna, ja to uz necham tak, volny priebeh 😉 co sa ma stat, stane sa 🙂 v pondelok idem zasa pozriet, ci rastu foliky a uz by sme sa mali s dokym aj dohodnut, ci tomu dalej nechame volny priebeh, alebo tomu ideme pomoct 🙂

lucy_lu
10. feb 2010

dijef, uplne suhlasim s tebou. ja sa uz tiez na to prilis neupinam, lebo potom som bola este viac sklamana.

ja som mala ist v piatok k dokyne pozriet co moje foliky, ale nemoze, tak az v utorok. :(

dievcata, chcem sa vas spytat taku vec - ked v utorok budem mat 19 DC, za predpokladu ze ovulka prebehne predtym, bude mi vediet dokyna povedat podla niecoho ze bola? alebo to vie urcit len podla velkosti foliku este pred ovulkou, ze bude?

ivanulienka81
10. feb 2010

a lilix je kde stratena? tiez tu dlho nebola 😕

edita84
10. feb 2010

tak my sme to tento cyklus preháňali 😀 len dúfam že ked sa to tento mesiac nepodarí mm bude takýto vytrvalý aj bud. mesiac 😉

dijefcatko
10. feb 2010

lucy, no pokial viem, tak ani vacsi folik pred ovulkou, ktory dokyna vidi, este 🙂 nemusi znamenat, ze ovulka bude, lebo folik nemusi prasknut. ale zda sa mi, ze ak ovulka prebehne a folik uvolni vajicko, tak tam nieco ostane a na sone to vidiet, myslim, ze som to citala dokonca v tejto teme.

katkamarek
10. feb 2010

lucy, ja som bola na utz na druhy den po ovu a uz mi nevedela povedat, ci ovu prebhela, tak neviem ci to zalezi aj od UTZ. Ja predpokladam, ze som ovu mala v noci z 19 na 20 DC a 21 DC na obed som bola na UTZ a uz nic nebolo vidno

lucy_lu
10. feb 2010

dijef, katka no som sama zvedava ze ci tam bude nieco vidiet keby uz bolo po ovulke a ci vobec je sposob ako odhali ze bola. aj ked cosi sa mi mari, ze spatne to ide len z krvi, podla hormonalneho profilu.

evitkamalicka
10. feb 2010

nina ja som to uz davnejsie videla, je to krasne