Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
10. feb 2010

cukrus...jaaaaj sorry...a čo je potom MA? 😕

katkamarek
10. feb 2010

Missed abortion rosa, teda potrat

cukruska1920
10. feb 2010

rosi..to je zamlcany potrat...

rosannar
10. feb 2010

katka...ahhaaaa....tak toto som nevedela....

rosannar
10. feb 2010

cukrus...a zamlčaný je taký ako mala jika? 😒

rosannar
10. feb 2010

no už som si to kukla v googli...takže som o niečo zase múdrejšia..no neviem, či tých múdrostí na dneska nebolo dosť 😀

cukruska1920
10. feb 2010

rosi hej taky... to ani nevies ze si potratila len jednoducho prestane tlct srdiecko a zisti sa to az na sone... prvy som mala horsi..to som mala bolesti a kontrakcie tak to som vedela ze je zle

katkamarek
10. feb 2010

rosa 😀 😀 😀

rosannar
10. feb 2010

cukrus...bože toto je život.... ☹

rosannar
10. feb 2010

katka...ináč vidím, že máš už aj ty albumík, tak isto som začala aj ja 😀

katkamarek
10. feb 2010

ros, tak uz som si tam chcela nieco dat, aby som nebola bez albumu, a graf je velmi vhodny obrazok 😀
na ovu testy si musim kupit lepsi fotak, aby ich bolo vidiet

cukruska1920
10. feb 2010

rosi..ale nieze budes mysliet na zle...mas to zakazane 😠 😉

rosannar
10. feb 2010

katka...ved aj ja som začala s grafom a postupne som si tam dala tie ďalšie a trošku aj nás s mužíkom, aby ste videli, akí sme zlatí, malí a guľatí 😀

lilix
10. feb 2010

ahojte. len na skok.mam dnes skusku. tak drzte paste.
jika az teraz som to citala, je mi to luto moja. drz sa.. musim ist pa

katkamarek
10. feb 2010

lilix tak drzim palce 😉

dijefcatko
10. feb 2010

ach dievčatá, práve som ukončila svoj záchvat romantiky 😀 prišiel nám svadobný album od fotografa, nádhera, zaspomínala som si. a kukla som si svadbu snov-vyznania, čo bola teraz v sobotu vecer, bol tam nas fotograf, tak som si aj poplakala. a teraz horsa do roboty 😀

rosannar
10. feb 2010

dijefcatko....aj ja som mala takýto zachvat včera..tak som si spomenula na našu svadbu ale potom som už nemala čas si kuknuť dvd 😀

rosannar
10. feb 2010

no babule...ja som si trošku upratala, dala som si prať, už len spravím ryžu a už mám pokoj na dneska 😀

lilix
10. feb 2010

dakujem dobre ste drzali. mam to za C. dedo sa tam este rozculoval, a potom mavol rukou a C. ma tam troska mordoval, ze co je v zakonniku prace. a som pritom vsetko odpisala z tahaku tam som viac nemala. ta co uz.

sophie1981
10. feb 2010

caute zeny...nejako nestiham......mm robi rano, tak poobede uz sme s nim a doobedu tolko behaciek...pondelok zubar, uto a dnes UPSVaR, zajtra konecne nic na praci...len sa hrat s malou a bezne domace prace.... 😝 ...dokonca aj pozehlene mam,...juchuuu...

lilix, blahozelam k C-cku..... 😉 ....

nejaka nova tehula???? 😕...ci nic??? 😕

jika...vela sil na zajtra... 😔 😔

rosannar
10. feb 2010

ahojteee...takže, je navarené, perie mi druhá dávka, ešte jedna ma čaká zajtra, máme už konečne ožehlené a už teraz len upratať kuchynu a máme na dneska voľno 😀

lilix...gratulujem k C-čku 😉

rosannar
10. feb 2010

baby, ja by som sa ešte chcela spýtať, je normálne, že už druhý alebo tretí den mám taký krémový biely výtok...? 😒

lilix
10. feb 2010

rosanar setri sa teraz.. aspon prvy trimester.
ja neviem nakolko som tehu nebola, ale pisali baby ze mali vytok
a dakujeeem

ivanka85
11. feb 2010

ahojte, ja len ze sme boli v utorok v poradni a budeme mat chlapceka🙂pekny dnik vsetkym🙂

edita84
11. feb 2010

ahojte ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...
ivanka gratulujem k synčekovi 🙂

evitkamalicka
11. feb 2010

dobre ranecko, ja som dnes velmi zle spala, celu noc ma bolela hlava

ivanka gratulujem k chlapcekovi

dijefcatko
11. feb 2010

Dobré ránko, gratulujem k chlapčekovi Ivanka.
Ja som si včera v obchode robila nákup a rozmýšľala, čo na večeru, ked ma zrazu napadlo, ze: "my budeme mat syna" 😀 a to stále hovorim, ze chcem dievčatko. Ale už musím byť totálne zhaluzená, ked ma pri nákupe toto napadne 😀

rosannar
11. feb 2010

dobrééé ráánko...
Ivanka....gratulujem k chlapčekovi, len aby bol zdravý 😉
evit...ja som bola na tom podobne...večer som ledva zaspala a ráno o pol šiestej ma tak bolelo podbruško ako ešte nikdy...až som mala krče
dijefcatko...ale čo...ved ty budeš mať aj chlapčeka a aj dievčatko, no nie? 😀

dijefcatko
11. feb 2010

a najlepsie naraz, rovno dvojičky, to tvrdí MM 😀

rosannar
11. feb 2010

dijefcatko...presne..ako mne hovoria kolegyne že dvojičky je mať najlepšie, naraz máš spravené dva, obe naraz odrodíš a potom máš celý život pokoj 😀