• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
no u nás je to opodstatnene, moja starka bola z dvojiciek a jej sestra ma tiez dvojicky, takze nabeh mam a vraj sa to dedi kazdu druhu generaciu. takze by to aj na mna vychadzalo :wink:
11. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijefcatko....no tak sa drž, aby ti to tak aj vyšlo :grinning:
11. feb 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata,

ja som sa dnes zobudila cela dolamana so seknutym krkom, takze poriadne ani hlavou nemozem otocit. :(

Inak, dijef, ja by som velmi chcela dvojicky a ak by sa nepodarili tak dievcatko. Ale kludne aj chlapceka.. Hlavne nech sa uz podari.. :slight_smile:
11. feb 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá mňa by aj drblo keby som na druhý pokus mala dvojičky :grinning:
inak večer ma tak pichal pravý vaječník a potom o hodinku ľavý jáj zas sa začínam sledovať nech ten vnútorný scenner niekto vypne vo mne :rolling_eyes: :grinning:
11. feb 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. lucy tak sme dve. aj ja uz par dni so seknutym krkom.
11. feb 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijef, aj moja starka bola z dvojiciek..:slight_smile:

inak baby, my by sme chceli tri deti. a vy kolko?
11. feb 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my by sme chceli tiez tri, ale este uvidime
11. feb 2010 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy na teraz by som chcela dve ale ked budem mať okolo 33 tak by som iste chcela ešte jedno ked to financie potom dovolia :wink:
11. feb 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, strasne to je, ja ani hlavou nemozem poriadne otocit a vyraza mi ta bolest az do lopatky.. au au .. :( inak, blahozelam k spravenej skuske. co studujes?
11. feb 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tri deti su super. mne sa vzdy pacilo mat velku rodinu. mm ma dvoch bratov a ja zase dve sestry. samozrejme to zavisi aj od financii v dnesnej dobe.

len ja uz by som chcela aspon to prve, ved uz nam 26 rokov, tak neviem ako to stihnem, tie tri deti, ked sa nedari ani jedno..:(
11. feb 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy nam sa Adamko narodila 2 mesiace po mojej 26-tke
11. feb 2010 o 08:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, tak kiez by ta 26-tka bola aj pre mna taka stastna. Narodit sa uz pocas nej nestihne, ale aspon otehotniet by som mohla stihnut.. :slight_smile:
11. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a druhe sa nam narodi mozno v den mojej 28čky ked sa postasti
11. feb 2010 o 08:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit nie možno ale určite porodíš druhé babatko
11. feb 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit ved hej, ja som myslela to mozno na moje narodky :wink:
11. feb 2010 o 08:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata....
mate problemy s vekom... my sme s muzom planovali deti po 30, a prve som rodila v 28 a druhe budem rodit v 29, takze pohoda :slight_smile:
ja osobne by som dvojicky nechcela, mne stacilo uplne jedno obskakovat, aj z toho som mala dost, vsak kamoska ma dvojicky a hovorila ako to je, jedno obriadi a uz musi druhe obriadovat a toto stale dokola, ja si radsej odrodim po jednom :sweat_smile:
my sme tuto noc spali dobre, Misinko po dlhsom case buvkal vo svojej postielke celu noc a ani necekol
11. feb 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko baby
ja dnes takto a je to cudne, vysoke teploty :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

Ani ja by som dvojicky nechcela, ale keby prisli urcite by som sa tesila, len neviem ako by som potom prehovorila mm este na tretie :grinning:
11. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si ja lahnut na gauc, lebo ta hlava neprechadza, aspon ze Adamko sa poslusne hra v postielke
11. feb 2010 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj mne tento týždeň asi drbe včera som vyžehlila posteľné prádlo všetko čo som mala v skrini a dnes zas všetky tričká čo máme to asi preto že mám novú žehličku? :confused:
11. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked uz tu preberate dvojicky, tak aj moj stary otec a frajerov tiez boli z dvojiciek. ako pekne sme sa tu zisli.
edit mozes prist ozehlit aj k nam. sa to tam nakopilo. a teraz ma ani nebavi nic robit, s tym krkom len prezivam. a este kasel do toho. och!
11. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix ok v pohode ba som ti ožehlila teraz sa mi nejako chce :grinning:
11. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit, to ta euforia z novej zehlicky, aj ja som ju mala. :slight_smile: skoda ze bola kratkodoba a teraz tam mam tiez kopu na zehlenie.

lilix, to by bola sranda keby sza par mesiacov sme tu boli viacere tehulky - cakatelky dvojiciek. :slight_smile:)
11. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...baby myslite ze je sanca na otehu ked sme snazili v den ako ma boleli vajecniky a potom uz nie? :grinning:
11. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy veru to bude tá žehlička
no inak to by bola sranda s tými dvojičkami len aby som nepatrila medzi ne :grinning:
no ale teraz ma chytila taká únava že čakám nech je už pol 12 aby som si mohla ísť ľahnúť s malou :sweat_smile:
11. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit, ty sa mas, ze si mozes s malou tak cez obed pospinkat. juj, aj ja by som potrebovala taky oddych. :slight_smile:
11. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska a predpokladas ze vtedy bola ovu, alebo tesne po? A hlienik si aky mala? Lebo ked bol dobry, tak myslim, ze sanca tam je :wink:
11. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati... v ten den som robila ovu test a testovacia bola silnejsia ako kontrolna... a boleli vajecniky a na druhy den uz nie a test bol negativny...len taka slaba ciarka... a hlien bol taky ako vajecny bielok
11. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska ja si myslim, ze mate vyskoke sance na tehu :wink:

edit, ale kym bude cas na spanok, tak teba uz ta unava prejde :sweat_smile:
11. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ja mam tiez take teploty, 36,8 a som 11 DC :unamused: ale podobne som to mala aj minuly mesiac. len stale nechapem, preco mi predtym klesali teploty pred mrchou a teraz az po nej...
11. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati..myslis? to by museli spermie cakat nie.. a neviem ci sa im chcelo :sweat_smile: v kazdom pripade ukaze sa o par dni
11. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok