Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
11. feb 2010

ros, nechcem ti kazit radost, je to kazdeho osobna vec a nechcem sa ta nijako dotknut, ale nejdete to oznamovat nejako skoro, nepockate aspon na prvu prehliadku u dokyho, nech to tehu potvrdi a ci je fakt vsetko ako ma?
vitaj krisruska
inac baby, sa cudujeme, ze akoto ze doky nerobil uzv, vsak si predstavte nase mamy, babky, vtedy ziadne neboli 🙄

rosannar
11. feb 2010

cukrus, katka ahojteeee...aj vy ste sa tu ukázali ked som žu aj ja....

kris...ahoooj a vitaj medzi nama 😀

rosannar
11. feb 2010

iva..ja viem že je skoro, ale verím tomu, že by sa začali vypytovať a zato, až tak klamať nechceme... 😀 a už ked to vedia moji rodičia tak to majú právo vedieť aj oni...a ja som aj tak mojich rodičov a aj každého pripravila na to, že to ani nemusí výjsť....a im povieme presne to istéé 😀

katkamarek
11. feb 2010

ivanka, tak nejake ozvy alebo nieco podobne sa urcite dalo pocuvat, takze len to babo nevideli, a ked nevedeli, ze take nieco moze byt, tak im to ani nechybalo 😀

katkamarek
11. feb 2010

No baby, ja kym som netusila ako to je, tak ja som chcela tehu oznamit az po tretom mesiaci, kazdemu 😀 ale teraz viem, ze sa to neda, ze to budem musiet povedat, a by som ani tak dlho nevydrzala cakat. Urcite v rodine to oznamim skor, ale v okoli az ked budem ako tak "za vodou", co keby som mala brat doslovne, tak to by som asi az po porode oznamila 😀

rosannar
11. feb 2010

katka...aj ja som plánovala že to oznámim až potom ked už budem mať verdikt od doktorky ale to sa nedá vydržať to... 😀

cukruska1920
11. feb 2010

kati... ja som tiez chcela ze az ked budem po 12tt ale hned ako mi doktor potvrdil srdiecko som volala nasim 😀

katkamarek
11. feb 2010

cukrus ja som v tej mojej naivite chcela to "rizikove" obdobie vydrzat a az potom to povedat, ale to je taky nezmysel, teraz to uz vnimam inak, jasne ze okoliu by som to neroztrubovala hned, ale najblizsej rodine to isto povieme skor. A moja mamuska by si to na mne urcite hned vsimla 😀 A este neviem ake budem mat priznaky, takze to by sa asi tajit dlho nedalo.

ivanulienka81
11. feb 2010

ros chapem, ze nechces klamat a aj to, ze ked jedny vedia, tak maju pravo aj druhy...
my sme trocha zdrzanlivejsi, aj ked to mame lahsie zatajit, kedze sme s nasimi v kontakte len telefonicky
urcite im urobite veeelku radost
katka, si myslis, ze ja to akoze s radostou zatajujem, ja len kvoli predchadzajucim skusenostiam, inac by som to najradsej vykricala do sveta 😅
a veru, neda sa pred kazdym zatajit, hlavne pred kamoskou 😀
ale mam kamosku, ktora tajila pred rodinou, kvoli tomu, ze jej hned na zaciatku zistili vysoke toxo, nechceli zatahovat do toho celu rodinu, tak ale rodicia to vedeli a potom nikto a potom ja, nastastie vsetko dobre dopadlo a maju krasnu dcerku 🙂

rosannar
11. feb 2010

katka...ale poviem ti, že ked to raz povieš súrodencom alebo rodičom tak neboj, oni to za teba vytárajú každému, takže stačí to povedať rodičom a oni sa postarajú o to, aby to vedel každý 😀

cukruska1920
11. feb 2010

kati...jasne ze to je sprostost.. to neznamena ze ked to povies v 5tt tak potratis...to su kraviny.... 😉

katkamarek
11. feb 2010

no tak rosa, ja im nakazem, aby to nikde nehovorili, a to dufam, ze dodrzia. Ved nie su taki blbi aby to roztrubovali ked budem este len na zaciatku tehu, dufam 🙂

rosannar
11. feb 2010

iva...no vidíš, ale aj ja som väčšinou len v kontakte s našimi aj ked bývame v jednom meste ale moja mama bola vždy taká, že ked už dostaneš? dostala si? a teraz ponajnovsom sa pýta: si tehotná? no a keby som im to mala tak povedať, je to horšie, tak sme radšej využili príležitosť a povedali im to ked tu boli a zase ku svokrovcom tiež nechodíme často a tak teraz ked tam budeme tak im to aj povieme 😉

rosannar
11. feb 2010

katka...tak ja som im vravela len nech to velmi nikomu nehovoria a už to vie skoro každý...sestra robí v Tescu tu u nas v Leviciach a aj celé Tesco to už vie 😀

ivanulienka81
11. feb 2010

mna bavi mat trocha take tajomstvo, len nase tajomstvo, nasu malu zubrienku a tesit sa z toho a zrazu to povedat a vsetci budu pif paf 😅

rosannar
11. feb 2010

iva...takže u vás to ešte nikto nevie?

katkamarek
11. feb 2010

No rosa, tak to by som sa velmi hnevala, keby to tak roztrubili, okrem toho ja som mojej mamke a v podstate celej rodine zakazala pytat sa ma ci uz som tehotna 😀 Jasne som im vysvetlila, ze ked to bude, tak sa to dozvedia vcas, ale ze nechcem pri kazdej navsteve pocuvat otazky typu: Uz si tehotna?, Kedy budes tehotna atd. Pre mna je to velmi stresujuce, keby som to mala stale v usiach 😉

ivanulienka81
11. feb 2010

no dobre, tri kamosky to vedia, ale to len preto, lebo sa na to pytali, tak som neklamala 😀

rosannar
11. feb 2010

katka...tak to máš dobre..ja som im vravela, nech sa už nepýtajú ale oni sa pýtajú aj napriek tomu....

iva..no vidíš...nechcela si ich klamať tak si to povedala....a to isté je aj u mna...ved minule sa svokre snívalo, že som bola tehotná a drahý normálne nemal slov, čo jej to ešte nechcel povedať tak si niečo na rýchlo vymyslel, ale určite by sa pýtali teraz keby sme tam šli, tak im to radšej povieme 😉

krisruska
11. feb 2010

No len u mňa to vyzerá na menší problém, po niekoľkých mesiacoch mi doktor oznámil, že asi memám ovuláciu. Tak to snaženie bolo na...nič. Tak ma čakajú vyšetrenia 😖

rosannar
11. feb 2010

kris...neboj, všetko bude v poriadku...treba len myslieť pozitívne 😉

ivanulienka81
11. feb 2010

nasi rodicia ani len netusia ze my sme planovali druhe babo 😀

katkamarek
11. feb 2010

kris a na zaklade coho to lekar zistil?

rosannar
11. feb 2010

iva...no vidíš, tak sa ani nemajú prečo pýtať...my sme boli sprostí a povedali sme že chceme bábo a tak sa potom mamina pravidelne vypytovala, či som tehotná, alebo či mi už prišla mrcha 😀

kikuskamala
11. feb 2010

Cauko baby
lumimi, moja skusenost s ultrazvukom, do osmeho mesiaca mi doktor tvrdil ze to bude dievca, uz sme sa vzili do malej Barborky a v osmom mesiaci buuummm bude to chlapec. 🙂 Tak sme rychlo vyberalii mena a nakoniec sa nam narodil Damian. Na 3 D sme nechceli ist, chceli sme sa nechat prekvapit ze ako bude vyzerat.

krisruska
11. feb 2010

No začala som merať bazálnu teplotu a krivka je veľmi..no skôr bláznivá. Nedá sa z nej určiť, kedy mám ovuláčné dni. Gynekológ povedal, že ma nebude trápiť a rovno ma poslal do Gyn fivu! Manžel má výsledky zo spermiogramu veľmi veľmi dobré, len ja.. Zatiaľ sa tvárime, že dieťa nehceme, lebo tie reči, hlavne z rodiny, sú pre mňa ako nož do srdca

lumimi
11. feb 2010

my sme to oznamili na vianoce v 10 tt - to už som mala prvú fotkuu z ultrazvuku - ros ja by som na povery nedalaa, ak sa ti žiada to povedat povedz - bude aspon viac radosti 🙂

lumimi
11. feb 2010

kikuska - vsak mne je to v podstate jedno čo to bude, cukruska ma pravdu , hlavne nech je zdravé ale dievčatko by ma viac potešilo -
a kamaratke som od 5 mesiaca tvrdila že bude mat dievčatko - ale dr tvrdila až do porodu že chlapec a bum ho - je z neho Stella.

rosannar
11. feb 2010

lumimi..no ako na tie malé povery trošku aj verím, ved nosím červenú stužku na ruke aby nám nieriekli malého čo máme v brušku 😀

katkamarek
11. feb 2010

kris, tak to hej, no tak v prvom rade by ti mali urobit hormonalny profil, ale ked si uz v centre oni vedia co maju robit 😀