Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
15. feb 2010

no hej radsej budem hladna, ako by som sa mala ist prejst 😀
ja mam doma kuraciu polievocku od vcera, no a musim este nieco k tomu urobit, lebo masko sme vcera zjedli, mm tolko chodil k tomu sporaku az to pojedol, vraj som velmi dobre navarila 😀

rosannar
15. feb 2010

katka...to je dobre, ked sa to zje....aspon vieš, že to bolo dobrééé...ja chystám na jeden večer objednať pizzu....tak som zvykla že objednám skorej a kým pride domov, tak už bude aj pizza doma, že si už len sadne a papá 😀

cukruska1920
15. feb 2010

Ahojte..aky bol valentin?

katkamarek
15. feb 2010

my sme mali pizzu vo stvrtok a ked mam pravdu povedat uz som prejedena z nej, dala by som si nieco take ine, ale ani sama neviem co 😀

rosannar
15. feb 2010

cukrus...ahoooooj....valentín bol aspon pre mna ako iný den...my sme si spravili valentína v sobotu 😀 a ty ako?

katka...my sme zvykli mať tak každý druhý týžden...to je taká naša tradícia 😀

sophie1981
15. feb 2010

caute.....len tak na skok...nestiham,....mala beha, pajedna je, asi bude dalsi zub, bojuje o cicu, ja jej nechcem dat, tak mame vojnu...snad ju to prejde a nebude to trvat dlhsie ako mesiac ta odvykacna ciciniek.... ☹ ...

co nove??..nejaka tehu???...edit, ty si podla grafu velka nadej tohto mesiaca,....nejako sa citis inak??? 😀

krisruska
15. feb 2010

Prepáčte musela sa odbehnuť. A vidím, že ste prešli od domu k papaniu a Valentínovi!

cukruska1920
15. feb 2010

rosi.. nic moc...taky obyc den... 😉

sophie1981
15. feb 2010

a valentin??....mm mi kupil kavi v detskom kutiku a nahanal Katku po smykalkach, kym ja som si to pekne vychutnala, konecne...dobre presso.... 😉

rosannar
15. feb 2010

sophie...ahooooj...teba som tu dáávno nevidela 😀 ....

kris...no my rýchlo meníme tému, ale to len tak nenápadne prechádzame z jednej do druhej 😀

rosannar
15. feb 2010

cukrus...to je dobre...ja mám dnes obzvlásť blbý den...nejak sa necítim na tento deň... 😀

cukruska1920
15. feb 2010

zeby to bolo tym ze si tehu? 😀 ja sa chystam v sobotu testovat

krisruska
15. feb 2010

Pondelky bývajú také - ani slané ani mastné! Ja sa len tak ponevieram po kancelárii, veľa vecí rozrobených a nič dokončené 😕

rosannar
15. feb 2010

cukrus..ani nie...ono to je ani neviem prečo...ale to zvyknem mať tak raz dvakrát do roka 😀

krisruska
15. feb 2010

Už i ja by som sa chcela testovať, len nemám zatiaľ dôvod! 😒

rosannar
15. feb 2010

kris...a ako si na tom?

sophie1981
15. feb 2010

cukrus...tak ze v sobotu rano am naklusat na kona, ze blahozelam..... 😉 ...takze, este niekto tesuje tento tyzden??? 😉 ...nech to ma pod palcom..... 😀

ros, nestihacka......vikend cely s mm, dietatom, upratat, navstevy......no a pondelok ako vzdy, ky dam dokopy byt, poprat, mala k tomu nedobra.....tak nestiham...ty ako sa citis??..nechce sa mi citat dozadu, ze co a ako...

ak ma niekto nieco nove, tak v skratke informujte...bo pisete akoby ste sa nudili.... 😀 😀 😀

krisruska
15. feb 2010

No zatiaľ nijak. Už sa s manžílkom snažíme dlho, ale zatiaľ nič. Pred týždňom mi lekár povedal, že asi nemám ovuláciu a poslal ma do centra asistovanej reprodukcie! Na prvej konzultácii, si lekárka pozrela moje doterajšie výsledky,urobila sono a povedala, že si počká na aktuálny hormonálny test a vyšetrenie vnútorných orgánov, kt. sa bude, či bude robiť - závisí od výsledkov. Som z toho trošku nervózna, lebo už si predtavujem tie najhoršie scenáre!

rosannar
15. feb 2010

sophie..ja som tu tiež celý víkend nebola...boli sme u svokrovcov a povedali sme im tú novinu....ale zdalo sa mi že boli nemej nadšení ako moji rodičia ale to môže byť aj s tým, že oni už jedno vnúča majú...a cítim sa tak všelijak...citim takú menšiu nevoľnosť, ale inak v pohode... 😀

lucy_lu
15. feb 2010

jeej, soph, ahooj
u mna bola ovulka a velke snazilkovanie.. a teraz som strasne nedockava,ci sa podarilo,alebo ee.. :\

sophie1981
15. feb 2010

ros.....svokrovci to stale inac beru ako rodicia..aj ty to samozrejme vnimas inac..a tak to bude stale aj ked sa babo narodi.....ja so svokrovcami vychadzam velmi dobre(urcite na tom ma velku zasluhu to, ze som s nimi nikdy nezila pod jednou strechou, lebo by sa to v momente zmenilo 😝 ), ale celkovo nase tehu vnimali inac ako moji rodicia....teraz ked je mala, tak vidim, ze ju straasne lubia, ale niekedy ma pocit, ze az tak herecky....neviem to presne opisat co chcem povedat....mm ma 3 sestry, mladsia ma uz dve deti, 8a6 rocne,.....a oni byvaju s nimi...takze vies ake to asi je...nasu donesieme cez vikend(lebo k na babka s dedkom asi netrafia ☹ ), tesia sa z nej....ale niekde v dusi mi to pride uplne ine ako s neterou a synovcom......a taktiez s nasimi nemam problem nechat malu, coz u svokrovcov by som to nedokazala....a popri tom viem, ze by bolo o nu postarane... 😕 ..snad ma aspon niektora z mamiciek pochopi, co chcel basnik napisat..... 😀 😀 😀 😀

sophie1981
15. feb 2010

lucy, kedze velke snazilkovanie, tak musi byt..... 😉 ...drzim palce..... 😉 😉 ....juj, uz sa tesim na vase testiky... 😉 😉

rosannar
15. feb 2010

sophie...ja som ťa pochopila a taký pocit som mala ked sme im to vraveli....hlavne od svokra...on ako keby sa aj tešil ale nechcel to dať na javo 😉

cukruska1920
15. feb 2010

sophi..nezartuj 😀 ja by som to sice rada oznamila ale neveriiim

rosannar
15. feb 2010

cukrus...aj ja sa chystám v sobotu na gratuláciu, takže sa pekne snaž aby na testíku boli //

cukruska1920
15. feb 2010

ros..to nezalezi odomna ☹ ale nemam ziadne priznaky okrem citlivych prs ale tie mavam aj ked cakam mrchu

sophie1981
15. feb 2010

cukrus....snazilkovali ste???....snazilkovali.......taaak co?....bude Pozitivny?...jasne ze bude pozitivny.......tak ma netoto s tym ze neveris.....ja neverim akurat v to, ze polovica ciagnov odide do UK.......v ostatne verim...ze budu same pozi testy, ze mi dieta bude spat este aspon hodinku nech zrelaxujem, ze vyhram jackpot v lotte... 😀 ....ja verim.... 😉

krisruska
15. feb 2010

Veriť musiš, ale tiež, že netreba zúfať, ak by..

rosannar
15. feb 2010

cukrus...ale musíš myslieť pozitívne a ono to už potom pôjde....

sophie...takto chcem veriť aj ja...okrem toho dieťaťa, lebo mne ešte nemá ako spať 😀 ...ale to že vyhrám jackpot a cigáni odidu, tak tomu verím aj ja 😀

rosannar
15. feb 2010

kris...tak veriť je iné ako zúfať... 😀