• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
ahojte dievcata, ja len tak na skok...
edit wow :grinning:
16. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivanka, a co len na skok?
16. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak dovolenkujem, nebudem predsa visiet na nete :grinning:
16. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny...no..vidi, e sa zasa rozmnozie o par tehuliek....ach jaj......ale nam rastie rodinka...

Jika.....ono to casom dochadza...len sa prosim nestrat v tom smutnom svete.....a ked sama viem ake je to tazke......manzel je dobrou oporou.....ak pride este horsie, rozpravaj s nim...povedz vsetko co chces,....on to zvladne...len neupadaj......v maji zacinas odznova.... :wink: ...yslim na teba.....
taaakze, ja sa idem chvalit...konecne pozehlene......upratane....katka vonku s tatikom, tak ma klud...juchu.....len mrcha by uz mohla skoncit, uz by so aj romantikus vecer dala...vinko, olivy, pritulit sa k mm......no ja viem aj s mrchou sa to da, ale to uz nem ono.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie ahoj
16. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edita ahoj..... :grinning:
16. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha....po 2,5 roku mam farbu na hlave....juchuuu......som zvedava na vysledok..... :sunglasses:
16. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,tak som prisla nakuknut :wink: ,...dnes som dostala knizku :wink: ,ale dokina ma nepozerala,ani nic :confused: ,...lebo o dva dni idem do prvej rizikovej poradne na Kramare,uz to nejako musim vydrzat :pensive: ,snad mi urobi aj sono,teda bola by som rada :wink: a este radsej ked uvidim bijuce srdiecko mojho pokladika :dizzy_face: .Teraz uz nespinim(klopklopklop na drevo)tak dufam,ze je vsetko ok
16. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miru, tak to je fajn, ono by sa s UTZ v tehotenstve nemalo prehanat, lebo aj to moze skodit, takze este tie dva dniky vydrz, neboj, bude tam zvon :wink:

sophie a aku farbu si si dala?
16. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ták malá striga spinká
sophie po 2,5 roku? a akú máš?
miru neboj bude tam srdiečko malinké
16. feb 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase tu skapal pes :grinning:
ked tu chvilu nie som, tak zapisete dve strany a ked clovek moze pisat, tak sa vsetky stratite :slight_smile:
16. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja som tuuuuuu len nerada píšem monológy :grinning:
16. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky evit sa dávno neozvala
16. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit, no ty si aj v grafoch, tak o tebe viem :grinning:
Len baby pridu, nieco napisu a potom uz neodpisu, no co su to za moresy?! :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru :grinning:
16. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi ma toho vela, tak len dufam, ze je vsetko ok
16. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to dúfam aj ja :slight_smile:
16. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ech, katus....ved ti pripomeniem tak o rok, ze napises a odides.....pokial by som neutekala, tak deco rozoberie dedovi cd-prehravac...dost ze uz tu vec na kazety zruntosila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale odpovedam......po 2,5 roku...(pred 6 roki som si zafarbila hlavu na cierno....taakze, je to horsie ako cervena....neda sa jej zbavit.....a ked som dosla do Londyna, tak som sa rozhodla, ze tam sa zbavim ciernej...nebudem farbyt a nechad odrast....ved tak so s takou hlavou aj tak len zapala medzi tie individua co tam chodia po ulici.....no a potom so uspesne po roku mala uz aku-taku farbu s ciernymi konceki...a nechala so vlasy oddychnut...nem farbila so, len obcas...no a potom tehu=porod a nejko som sa bala, kedze neodporucaju farbit v tehu )....dala som si pralinku....od palette.....no pekna tmava, vlasy ozili, lebo uz som bola taka rysula..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie t rozoberanie poznám ale moja to už vyrástla tá sa zahrá aj sama a potom sa mamina nudí :frowning2:
ja som si doteraz farbila vlasy pravidlne každý mesiac ale už ma to nebaví nechávam si origoš len sa dám ešte v piatok ostrihať lebo mám vlasy jak bezdomovec :grinning:
16. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie, ved ja to chapem, ja som si aj myslela, ze ta mala zabavila, to ja len tak som, aby rec nestala :grinning:

ja mam melir, taky biely, a nevzdam sa ho ani pocas tehu, to nejde priamo na pokozku, teda vzdam sa ho asi len ked uz budem holohlava, mne jednoducho moja povodna hneda farba pride taka fadna, a aj vyzeram starsie a tak nevyrazne, na blond som este odvahu nenasla, teda nasla, ale bola som z toho ryska :grinning: , tak som sa pekne vratila k tomu co mi najviac sedi, a aj najviac vyhovuje, biely melir, kazde tri mesiace :wink:
16. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek zienky :slight_smile:
16. feb 2010 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit ako sa máš
16. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom dobre, muzik ma dnes dovolenku, tak som tu pomenej....inac pekny grafik
16. feb 2010 o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
tak si užívate rodinnú pohodu však?
16. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, doobedu sme boli na prechadzke a tak, teraz sme troska kazdy na svojom PC
16. feb 2010 o 13:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo babatko už vystrája v brušku?
16. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit ano vystraja coraz intenzivnejsie, tak cakam kedy ma uz riadne kopne :sweat_smile:
16. feb 2010 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super kedy ideš na sono?chcete vedieť čo to bude?
16. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá vstala idem večer sa prídem kuk zatiaľ sa majte
16. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čautéééééééé...je niečo nové od rána? :grinning: ja mám už ako tak voľno v práci, konečne po celom dni :grinning:
16. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok