Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
17. feb 2010

jeeej, aj ja by som si uz chcela take tehu veci kupovat, ale chcem vsetko obtiahnute, teda tricka, aby pekne bolo vidno aj najmensie brusko 😀

rosannar
17. feb 2010

evit...to je super...som rada aj za teba, ja som tiež našla nejaké rifle na mimibazare a dosť dobrá cena je na nich...

katka....jaa som tu a aj tu nie som.... 😉

miru.j
17. feb 2010

...ahojte babulky!Pozeram preberate tehu oblecky.Ja som na vahe nepribrala,ale neviem ci to je z nafuknuteho brucha ci z coho,ale gate nezapnem 😀

katkamarek
17. feb 2010

miru, no podla mna je to z tehu 😉

evitkamalicka
17. feb 2010

ja este zatial gate zapnem, ale uz ma zacinaju troska tlacit, pribrala som zatial len necele kilo

katkamarek
17. feb 2010

evit, tak to si potom na tom dobre, ked este stale zapnes 🙂
ja nechcem predbiehat, ale ja si myslim, ze ja budem mat problem hned na zaciatku, lebo uz teraz ked sa viac najem mam problem s nohavicami 😀 asi si musim vacsie kupovat

evitkamalicka
17. feb 2010

ratam, ze este take 2-4 tyzdne zapnem, ale potom uz asi nie

jika80
17. feb 2010

dobre ranko
no mne boli nohavice tesne hned na zaciatku tehu - hrozne som bola nafuknuta, ale tak od 6.tt mi uz nohavice zacali padat 😅

lucy_lu
17. feb 2010

ja tu tiez tak striedavo nakukam,len mam dnes strasne moc prace. :(

inak,ja som za poslednych par mesiacov pribrala 5kg,takze ja uz mam teraz brucho jak tehotna. 🙂 teda, nie som zas uplna gula, ale mne sa kila ukladaju najviac v oblasti brucha. :-/

miru.j
17. feb 2010

...tak je pravda,ze som mala slaninku uz pred tehu,ale teraz sa to zacalo tym nafukovanim gulatit 😀 ,dceraka mi vravi,ze mam brucho ako v 6mes,a syn,ze kedy to bude,ze vyzerato,ze coby-dub 😀 😀 😀 😀 .A ja mam stale 73kg ako na konci decembra 😀

katkamarek
17. feb 2010

miru a deti vedeli ze sa snazite o babo? Ako to beru?

miru.j
17. feb 2010

...deti vedia od zaciatku,...oni nam to praju,....hlavne aby som im dala pokoj a neocucavala ich stale 😎 😀 .Pomahaju mi aby sa mi nic nestalo

miru.j
17. feb 2010

...nejako mi vyhladlo...idem daco schlovat a obliect sa,ale neviem co,aste aj teplaky ma tlacia,asi vyparam gumku 😀 😀 😀

lucy_lu
17. feb 2010

miru, tak to mas zlate deti, ked sa tak pekne staraju o teba. 🙂 ale ved tak to ma byt.

ja mam zo seba miestami uz uplne depky, z toho jak som pribrala.. :(

katkamarek
17. feb 2010

miru, to je mile, ja som sa len tak pytala, ja som mala druheho brata ked som mala 13,5 roka, a to sme si ho tiez velmi zelali, sme furt mamku otravovali, ze chceme este surodenca, ale niektore starsie deti to neberu tak, skor to beru ako hanbu, ze ich rodicia este v takom veku maju dieta 😅
Ja by som sa tesila, keby moja mamka mala este teraz babo, co uz nie je mozne, ale by som sa tesila, ale viac ma bude tesit, ak uz bude babicka 😀

miru.j
17. feb 2010

...lucy,ja so pribrala strasne 😠 ,v roku 2005 so vazila este 50kg,v 2007 som sa vydavala a mala som 60kg...vtedy som dva tyzdne jedla len rizu 🙄 ...uz aj usami mi isla von...len aby so schudla nech ma moj muz moze k svadobnemu stolu odniest 😝 ....ale nesiel dolu ani gram 😀 😀 😀 ...k stolu ma aj tak odniesol a este pred tym tancoval somnou v naruci po celej sale 😎 hrozne ma to prekvapilo,akeho silaka si beriem a ze naco som sa trapila s tou rizou 😅 .No a od svadby som pribrala na 73kg 😠 ...nechapem ako somnou moze zit 😀 .som mu povedala,ze ked potiahnem na 100 nech ma vyhodi z okna 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
17. feb 2010

tak ja ani nehovorim kolko som pribrala odkedy som zacala pred 5 rokmi pracovat a samozrejme sedave zamestnanie, ale uz som si povedala, ze po druhom porode to musim radikalne zmenit

miru.j
17. feb 2010

katka 😅 ...,aj ja som mala 11r ked sa nam narodil brat,mladsi mal 9 a najstarsi 15...no a dodnes je to nas mali marecek aj ked uz ma 25 😅 .A Tvojej maminke prajem aby uz coskoro bola babinka 😉

miru.j
17. feb 2010

...babulky a neviete nejaku dobru stranku s tehu handrami,musim si daco objednat nech nechodim s gumickou okolo gombika 😀

evitkamalicka
17. feb 2010

miru pozri na mimibazare

lucy_lu
17. feb 2010

miru, tak vidis akeho mas super manzela. ten moj mi tiez stale hovori aku mam uzasnu postavu a ako sa mu pacim a tak.. ale ja sa citim zle sama pred sebou. tiez som mala pred rokom 57kg a to bola vaha,ked som bola spokojna sama so sebou. Teraz mam 66,7 - takze +10 kg. Stale sa obmedzujem, dietujem ale kila nejdu dole. Mam sedave zamestnanie a vobec ziaden pohyb a myslim ze to je to co musim zacat robit. Hybat sa.. Len sa k tomu odhodlat a najst si cas.. :(

miru.j
17. feb 2010

minibazar.sk?

miru.j
17. feb 2010

...nenasla som tam nic 😔

katkamarek
17. feb 2010

Miru dakujem 😉
je to mimibazar.sk

No ja mam 54 kg, ja sa nestazujem, ale baby, aby vam nebolo luto, aj stihle maju celulitidu, ja som toho zivym prikladom, a mam skor postavu, ze prsia ziadne, ani brucho, ale zato zadok a stehna vedu, cize skor som taka nesumerna 😉

katkamarek
17. feb 2010

teda nechcela som povedat, ze vy mate celulitidu, som sa zle vyjadrila, iba ze ani stihlost nie je bez poskrvny 😀

miru.j
17. feb 2010

...lucy ja pracujem v bageterii,takze tam nesedim a naskacem sa tam dost,ale myslim si ze to je skor nepravidelnym stravovanim,v robote som ked bol cas zjedla pol bagetky a potom ked som prisla domou vyhladovana,tak by som klince pozula a nieje nic horsie ked si potom clovek lahne spat 😝

miru.j
17. feb 2010

...kati,ja som mala taku postavu ako Ty vravis,...prednasimi sice nic,ale za nasimi vagon,,,jedina vec na ktoru asi isli oci mojmu muzovi.Ked sme sa zoznamili v r2000 mala som 47kg...hotova anorekticka...a on sa do mna zalubil...nechapem ako ma moze chciet takuto 😒 ...a stale mi hovori,ze som jeho krasna cicuska...nechapem.Teraz mam konecne aj nejaky prsa 😵 ,...a na brusko sa mozem vyhovarat,ze je tehotenske,...len deti mi stale pripominaju,ze by som daco mala robit zo sebou 😕 😀

miru.j
17. feb 2010

idem pozriet ten mimibazar 😉

miru.j
17. feb 2010

...nejde mi ten server,skusim o chvilu

katkamarek
17. feb 2010

miru, to je dobre, ze ti stale tak hovori a tak to citi, lebo nemiluje ta preto ako vyzeras, ale preto ak asi, a to je najdolezitejsie 😉
Ved ja tiez cakam, ze stale na takej vahe nezozstanem, ja ked som mala 47 kg, to bolo na strednej ked som mala 19, no a to som vyzerala fakt ako anorekticka, lebo mam 170 cm. Vobec som sa necitila dobre, no prsa veskere zadne, nie ze by teraz nejake boli, ale 7 kg navyse nieco urobi, aj ked ja to mam vacsinou v zadku 😀