Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
13. okt 2009

baby co ste dnes zamrzli, ze tu nikto neni 😠

cukruska1920
13. okt 2009

zima zima tu jeeee...sniezik poletuje 😀

evitkamalicka
13. okt 2009

cukrus servus 🙂

cukruska1920
13. okt 2009

Cauko Evit...sranda ta vidiet zase v snazilkovskych temach 😉

evitkamalicka
13. okt 2009

cukrus no veru, aspon vidis ako rychlo bezi cas

cukruska1920
13. okt 2009

no to som si vsimla....ja som za ten cas stihla dvakrat potratit ☹ hruuuuza... za 2 dni bude rok od prveho

evitkamalicka
13. okt 2009

tak snad do tretice vsetko dobre 😉

andrejkaa
13. okt 2009

ahojte baby aj ja sa pridávam 🙂

evitkamalicka
13. okt 2009

andrejka vitaj, aspon tu bude zivsie....kedy necakas mrchu?

cukruska1920
13. okt 2009

evit...no tak hovori sa to tak tak duuufam

evitkamalicka
13. okt 2009

a uz mas aj nejake vysledky ze preco sa to stalo?

cukruska1920
13. okt 2009

no teraz za par dni by som mala dostat menstruaciu a potom mam hned volat doktorovi a ide sa nato.. booze...a kym este budu vysledky...mmh

evitkamalicka
13. okt 2009

uz to nejako musis vydrzat, hlavne aby sa prislo na to ze preco sa to deje

evitkamalicka
13. okt 2009

co varite baby?

lilix
13. okt 2009

ahojky cukruska.

cukruska1920
13. okt 2009

evit...no ved prave...toho sa najviac bojim ze sa nato nepride..ale snad hej...musim mysliet pozitivne....

ja som varila zemiakovo - porkovu kremovu polievku

ahoj lili...ako sa dari?

evitkamalicka
13. okt 2009

ja robim fliacky s kapustou, 100 rokov som ich nejedla a Adamko mal dnes sladky obed - ovsenu kasu s bananom

evitkamalicka
13. okt 2009

Adamko mal dnes po dlhom case sladky obed, domacu ovsenu kasu s bananom

cukruska1920
13. okt 2009

evit...uz papate vsetko?

evitkamalicka
13. okt 2009

cukrus da sa povedat, ze uz papa vsetko co my, samozrejme ze mu vzdy odoberiem predtym ako to okorenim

lilix
13. okt 2009

jako sa mi dari? celkom to ujde. dakujem za opytanie 😅 zacinam opat merat bazalku a tento mesiac sa chcem opat posnazit.
dnes mam v skole skusku, tak na mna myslite.
ja ked som naposledy varila kapustove fliacky, tak si sliepocky pochutnali. 😒 😝

evitkamalicka
13. okt 2009

lilix preco sliepocky? nepodarili sa?

cukruska1920
13. okt 2009

evit...tak to je fajn... aspon nemas starosti vymyslat co jemu...

lili... a co si nemerala? ja meraz asi ani nebudem...viem kedy mam ovulaciu a nechcem sa stresovat meranim...

lilix
13. okt 2009

vooobec mi nechutili. ja neviem kde sa stala chyba. ved som ich robila uz tolko krat, a vzdy mi chutili. asi som do toho nedala lasku. xixi.
mnooo mne sa niekedy jedlo uplne super podari, a niekedy je to grc. no sak sa len ucim.
ale robim lepsiu ryzu ako "svokra" . ale ona to neprizna. ona nerobi ryzu ale blato. alebo kasu. fuj. sama voda. a este sa ide chvalit aku robi super ryzu a kto k nam pride ide ho ucit. no vtedy nemozem. 😀

evitkamalicka
13. okt 2009

ja dufam ze tie moje sa budu dat jest 😅

ludka_r
13. okt 2009

Lumimi, k tým nevoľnostiam, ja som pri Vilkovi zas ani nevedela, že som tehotná, pokiaľ nezačal kopať. Tak možno to bude aj u Teba tak, každá to ma inak.
Mima, tak to máš teda ťažké, keď nemávaš ms... Držím prsty, aby to bolo tehu....Ja Ti teda nezávidím, ja mám pravidelne, a to len veľmi slabú a tak maximálne 4 dni.. Teda, dúfam, že teraz tak rok zas nebudem mať...

lilix
13. okt 2009

cukruska nemerala som, lebo som sa nesnazila otehu kvoli skole. teraz koncim, a nechcela som rodit na statnice, resp. pred. a chcela som si od toho vsetkeho oddychnut. tiez ma to stresovalo, ked sa aj tak nepodarilo. a vseliake mozne aj nemozne lieky, vitaminy, gynex. vecne chodenie k dr. veduca si nikdy neodpustila poznamku, ci som tehu, ked chodim stale na gyndu. za tych par mesiacov som si fajne zresetovala hlavu, kolotoc moze zacat odznova. hm asi tak. 😵

evitkamalicka
13. okt 2009

no nic idem papat a potom do lekarne, dosla mi kyselina listova

tun1ska
13. okt 2009

lilix- ale má to aj svoje výhody ísť na štátnice alebo skúšky s bruškom:🙂)
lastná skúsenosť 😵

lilix
13. okt 2009

no sak keby sa teraz zadari, tak by bolo to brusko. 😉 budu zhovievavejsi co? len aby to bolo 😔