Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

kathrin17
21. feb 2010

a veľmi skoré vyliečenie prajem!!!!

dijefcatko
21. feb 2010

dakujem, si mila 🙂 nikdy ma tak choroba nehnevala ako teraz, ked potrebujem snazilkovat. ale skusim dnes este ovu test a ak by bol pozitivny, tak choroba nechoroba, pojdeme na to 😉

kathrin17
21. feb 2010

xixi, jasnééééé veď túžba po bábatku je omnoho silnejšia ako nejaká chripajzňa :D

ja mám trošku pocit, že nám to nevyjde, lebo manžel je s nervami na pokraji, keďže majú strašný stres v práci a on to všetko dusí v sebe....ale bude lepšie určite :D

edita84
21. feb 2010

Ahojte kočky a vítam novú spolusnažilku aký ste mali deň nám bolo fajn úpočasie sme mali nádherné predjarné 😉

dijefcatko
21. feb 2010

ahoj edit, takze ty nas chces do stredy napinat, to sa patri? 😀
mne je iba horsie, do slaka, zacala som kasla, je mi nanic, no co uz. ovu testy stale negativne, hoci par dni ma podbrusko poriadne bolelo a v noci, kym sme kukali hokej, tak pravy vyjecnik brutalne. ale egg ziadny a dnes opät husty biely hlien. tak uz len pockat na mrchu a zacneme kolo cislo 5 🙂

edita84
21. feb 2010

ahoj dijef ja vás nechcem napínať len nechcem testovať lebo za posledných pár dní som videla dosť jednočiarkových testov ☹ dnes sme mali sexík a ked má dojsť mrcha tak po sexe určite dojde 😉

dijefcatko
21. feb 2010

jaaa si myslim, ze nedojde ale nechcem zakriknut. v kazdom pripade drzim palceky. 😉
ja som sa tu teraz zacitala do niekolkych diskusii a hned som na sebe nasla niekolko problemov, preco sa nam to este nepodarilo 😅 konik je v tomto strasny 😀
edit, ty si sledujes krcok? ja ano a iba raz sa mi zdalo, ze je otvoreny, normalne iba citim na nom akoby ryhu, tak mi napadlo, ci sa mi neupchava hustym hlienom (to som tiez vycitala na konikovi, ze sa to stava 😅 )

edita84
21. feb 2010

ja nie len teraz som pozrela vraj je dole no a zdá sa mi tvrdý 😕

dijefcatko
21. feb 2010

to znamena iba to, co si aj ja uz chvilku myslim 😀

edita84
21. feb 2010

uvidíme nechcem si zas myslieť že som tehu a ked spravím test padnem na hubu 😝

dijefcatko
21. feb 2010

ja si ho sledujem, lebo kazdy mesiac dufam, je stale dole a tvrdy a pred mrchou sa zrazu vysunie hore a je makky.
teraz ho mam sice hore, ako ma pri ovu byt, ale je tvrdy, tak asi ovu nebola, alebo uz skutocne mam z toho gulas, lebo teda ten vajecnik ma bolel vcera fest 😒

edita84
21. feb 2010

a ked ho máš dole tak ho hned cítiš prstom alebo sa za ním musíš "načahovať"?

dijefcatko
21. feb 2010

no v podstate ja si to vsimam tak, ze ked je dole, tak mi staci zasunut prvy clanok prsta a citim ho, ked je hore tak po druhy.

edita84
21. feb 2010

vau ja by som tam vedela vsunúť aj jeden aj pol prsta v dlžke 😕

dijefcatko
21. feb 2010

asi to mame kazdy inak 😉 ale ja mam dost dlhe prsty. akoze toto snazilkovanie je cela veda! 😀 BT, ovu testy, hlien, krcok, clovek vie o tom tolko a napriek tomu to nejak nepomaha, aspon zatial teda...

edita84
21. feb 2010

možno toho vieme až príliš veľa pozri na menšinu oni sa nesnažia a majú detí ako smetí 🙂

dijefcatko
21. feb 2010

asi dam vypoved, hodim sa na socialku, tyzden sa neumyjem a mozno to zaberie 😀

edita84
21. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀

edita84
21. feb 2010

inak ked sú dnes babule?

dijefcatko
21. feb 2010

neviem, vikendy tu byvaju taketo. tiez by som tu asi nekvasila, ale drahy si stiahol tri filmy Krstny otec s DeNirom, tak som odstavena 😀 ale aspon si oddychne, tiez je chory...

edita84
21. feb 2010

ja mám toto ako oddych malá sa jaší s tatinom 🙂

dijefcatko
21. feb 2010

prave surfujem aj na mojejsvadbe.sk a zistujem, ako sa zmenili svadobne veci za par mesiacov. vzdy som mala vysnivavy katedralny zavoj a sen som si splnila. stal ma sice 6 tisic, ale je prenadherny, krajku kupovala krajcirka v Prahe, portugalsku, meter za 700 korun. uz ho nepredam ani za 4 tisic, ceny strasne klesli, aj spanielske zavoje idu po tisicke, sice s jednoduchou krajkou, ale babam to uz staci, co uz, uz to nie je taka novinka. to ho radsej nepredam a pre vnucky to mozno bude vzacnost 🙂

edita84
21. feb 2010

no veru ale ten závoj si mala nádherný ešte že ja som mala všetko požičané 😅

dijefcatko
21. feb 2010

dakujem, nechcem byt zla ale omrkla som si inzeraty a tie zavoje, co idu po tisicke nie su ani zdaleka take. ale to je vec nazoru, niekomu sa moj moze zadat prehnany. ono tieto zavoje sa este v minulom roku nedali poziciavat, aj v salone ich iba predavali, preto som donho investovala. rozmyslam aj nad tym, ze by som ho poziciavala, ale to by mi ho mohli znicit.

edita84
21. feb 2010

dijef ja by som ho na tvojom mieste pekne odložila a raz ked budeš už matkou a tvoja dcéra alebo syn sa budú vydávať/ženiť ho vytiahneš a bude im to vzácne 🙂

dijefcatko
21. feb 2010

ved to asi aj urobim 🙂 no a bolo by aj tu dceru urobit 🙂

edita84
21. feb 2010

aha album čo je hl. stránke kočke test začal ukazovať // až 14 DPO

edita84
21. feb 2010

má ho pod menom Adamko

dijefcatko
21. feb 2010

vidim, musela mat nizku citlivost testu alebo jej slabo stupa HCG

edita84
21. feb 2010

no veru a rozum mi znova pracuje čo ak aj mne pomaly stúpa HCG 😀 😅