Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lucy_lu
22. feb 2010

nooo,tak to by sme mohli testovat naraz. ja tiez nepredpokladam ze vydrzim dlhsie ako do stredy. To bude 12DC,tak tak hadam by mohlo cosi byt vidiet. Teda ak to nahodou vyslo.

kupim asi rovno 3 testy dnes,nech mam zasobu. 🙂

edita84
22. feb 2010

lucy Dc nie DPO?

lucy_lu
22. feb 2010

edit, DPO.. 🙂 sak uz som dopletena. 🙂

edita84
22. feb 2010

aj som myslela no idem trocha upratať byt lebo po výkende je tu jak v chlieve 😀

lucy_lu
22. feb 2010

dobre edit, tak upratuj, len sa zase az moc nenamahaj, lebo to ze si tehu, stale nie je vylucene.

inak, neviete co je s lilix? davno tu nebola..

katkamarek
22. feb 2010

caute babulky, no ja ziadna slava, nechapem, ked aj duphaston beriem
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

evitka, ako, boli ste u dr.? Je vam uz lepsie?

evitkamalicka
22. feb 2010

ahoj kocky, mne to v noci po kvapkach co mi poradili baby na koniku preslo, ale muzik ten furt hnackuje a aj teplotuje, k dr. sme nesli aby sme tam niekoho nenakazili, len sme mu volali a za chvilu nam donesie lieky....chytili sme to od tej navstevy co sme mali, nastastie Adamko vtedy zvracal len raz z toho jedla, takze jemu nic neni

edita84
22. feb 2010

jáj evit teším sa že ti je už lepšie
katka ved si len 4 dpo tak nestresuj ešte môžeš vystreliť 🙂

evitkamalicka
22. feb 2010

aj ja, lebo to bolo priserne, nic take som nikdy nezazila, nikdy som nezvracala, len som troska vycerpana, lebo 3kg za jeden den je dost, uz som si dnes aj dala suchare a acidko na crevnu mikrofloru a zostalo to vo mne, takze je dobre

cukruska1920
22. feb 2010

Ahojte 😉 evit..tak je dobre ze ti je lepsie...co to bolo? nejaka crevna?

evitkamalicka
22. feb 2010

cukrus hej crevna, bola u nas navsteva a ti si to zrejme doniesli z nemocnice 😠

katkamarek
22. feb 2010

edit, ja akoze nestresujem, len nechapem, ze tak klesam a beriem aj Duphik 😠
uvidim co bude zajtra

juuuj evit, tak som rada, ze ti je uz lepsie, chuda babo, tiez musi byt vystresovane

cukruska1920
22. feb 2010

evit..no teda...ale hlavne ze ti je uz lepsie...

lucy_lu
22. feb 2010

ahojteee!

evit,tak to ste si teda uzili..:( esteze to maly nedostal.

cukrus, necitala som vsetko dozadu, ako dopadla sobota - testovala si?

katka, mozem sa spytat, kedze ja som taka neznala, ze ten duphaston beris na co?

evitkamalicka
22. feb 2010

katka veru ked mi to preslo, celu noc som do seba liala vodu, aby som mala dostatok tekutin kvoli mimi, ale to sa hybe o 106

katkamarek
22. feb 2010

lucy, to je na podporu mojho progesteronu, podla vsetkeho mam nizku hladinu svojho, minuly cyklus som mala LF iba 12 dni, co nie je hrozne, ale cim dlhsie tym lepsie, tak som nasadila Duphik na predlzenie. Je to v konecnom dosledku podpora nedostatocneho zlteho telieska a uhniezdovania (ak sa nejake vajko oplodnilo). Ak by som ostala tehu, tak ho budem brat do konca 12 tt asi, ako prevencia proti potratu.

katkamarek
22. feb 2010

tak to je dobre, ze ho uz tak citis a vies sa uistit, ze je ok, lebo ja by som v opacnom pripade asi utekala k dr. nech to skontroluje, clovek nikdy nevie.

cukruska1920
22. feb 2010

evit..juuu...to sa uz tak velmi hybe? parada 😵

rosannar
22. feb 2010

dobrééé ránko, tak dneska ráno som bola aj na prvej krvičke u doktorky....ešte stále ma z toho bolí ruka, ale nejak to prežijem 😀 ...čo je nového?

lucy_lu
22. feb 2010

kati a ty sama si si ho nasadila, alebo ti to doky predpisal? alebo sa to da normalne kupit v lekarni? a ako si prisla na to ze mas nizku hladinu progesteronu?

katkamarek
22. feb 2010

lucy, predpisal mi ho dr. ale uplne inak ako som si ho nasadila ja, volne sa neda kupit. Podla neho by som ho mala brat uz od 15 dc, ale to je na mna skoro, lebo ja vtedy ovu este nemam, tak si ho davam az po ovu. Bola som na hormonalny profil, a myslim si to aj na zaklade dost nizkych poovu teplot minuly cyklus a kratsej lutealnej fazy, duphastonom teraz uz nic nepokazim, len podporim, a ak to nevyslo, tak nic sa nedeje a ideme dalej 🙂

ros jasne, ze prezijes, ja tiez neznasam injekcie, ale kvoli babu sa dam pichat aj kazdy den 😀

rosannar
22. feb 2010

katka...ahoj....no prežijem to...ved čo nespravím pre malé, no nie? 😀

lucy_lu
22. feb 2010

kati, tak snad to pomoze a bude pozitivny testik na konci cyklu. 🙂 ja somzvedava ze co ja.. ak to teraz nevyde, buduci cyklus meriam zase BT. Ale kiez by nam to vyslo vsetkym konecne.. :(

ros, ahoj. ako sa mavas, tehulka?

katkamarek
22. feb 2010

lucy no uvidime, lebo ako vidis, teplota je taka diva 😒

edita84
22. feb 2010

ták a mám upratané už len práčka perie 🙂

evitkamalicka
22. feb 2010

cukrus ano tak velmi, dnes v noci asi so mnou sucitilo tak ma aj prvy raz koplo tak jemne 😅

edita84
22. feb 2010

hehe dostala som 5 dní free vip 😀 na ff

dijefcatko
22. feb 2010

ránko 🙂

edita84
22. feb 2010

ahoj dijef krčok je ok? ja som si ho teraz pozerala a lepšie hoviem nahmatať ako včera a je tvrdý

dijefcatko
22. feb 2010

ahoj edit, je to ok, mozno to ani nebola moja chyba, lebo to nebola riadna krv ale taka primes v hlieniku, teraz nic necitim, je to zrejme v pohode. upokojilo ma potom to, ze som si spomenula, kolkokrat som uz spinila po gyn.vysetrenie, lebo moja byvala doktorka teda vobec nebola setrna a kackou narabala dost surovo 🙄 cize aj pri tom sa musia stat taketo veci. a kedze aj ff odporuca sledovanie krcku, tak to nemoze byt take nebezpecne, uz si budem davat pozor.
inak ten tvoj graf je zaujimavy, dufam, ze to som nezariekla ja 😅 ale tvrdy krcok sa k nemu nehodi, no som zvedava...