Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

mima286
23. feb 2010

kojzarik ved prave to je to najkrajsie z toho snazilkovania 🙂

kojzarik
23. feb 2010

veru 😀

edita84
23. feb 2010

ahojte kočky no mňa to snažilkovanie už prestáva baviť 🙄

kojzarik
23. feb 2010

ahojte

bola som kuknut von je nadherny mesiac a okolo neho je prekrasny kruh toto som este nevidela ( ten kruh je dost velky)

edita84
23. feb 2010

he od nás ho teraz nevidieť.

kojzarik
23. feb 2010

skoda bolo to nadherne uz to nevidiet ani u nas zacalo sa zmrakat ....pridam foto co sa mi podarilo odfotit len rychlo kuknite aby to admini nevymazali

edita84
23. feb 2010

krása ale vo mne to vyvoláva strach ja sa bojím tmy 😅

mima286
23. feb 2010

pekneeeeeeeeee

kojzarik
23. feb 2010

je to pekne ale na oblohe bolo vidiet len mesiac a nic viac a vo fotaku no parada .....asi pojdem v blizkej buducnosti do hvezdarne

edit aj ja sa bojim tmy do dnes spavam pri nocnom svetle 🤐

edita84
23. feb 2010

no aspoň že nie som sama svetlo síce nemám ale panický strach to mám ja mám baterku pod vankúšom 😀

edita84
23. feb 2010

idem spať už mi oči klipkajú dobrú nôcku 🙂

kojzarik
23. feb 2010

super to mna veru nenapadlo 😅

dijefcatko
24. feb 2010

Bré ránko, dievčatá, my dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
práve pozerám hokej a normálne som sa rozplakala, ked nam zranili Bartecka a potom ho odvazali na nosidlach a vsetci tlieskali a hokejisti klepali hokejkami o lad... 😢

edita84
24. feb 2010

Ahoj ja hokej nepozerám lebo ma to nebaví tu je môj dlhý graf 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/edita84

dijefcatko
24. feb 2010

práve som si prečítala viac info o IP, aby som uz nikomu nezakrikla grafik. Vraj ten pokles vobec neznamena IP castejsie sa ale vyskytuje pri tehu grafoch, ide len o to, ze progesteron klesa v tejto faze cyklu, ale ak je oplodnene vajicko, tak opat stupne.

rosannar
24. feb 2010

dobrééé ránko, ako ste sa vyspinkali? ja dosť zle, v noci mi bolo fest zle....aj som tak trošičička grckala ale potom to prešlo...to som asi len niečo zlého večer zjedla, čo môj žaludok neprijal... 😅

dijefcatko
24. feb 2010

ahoj ros, aj ja uz chcem grckat 😀 my sme teraz poctivo snazilkovali, tak dufam 😅
ozaj, vy po sexiku ostavate lezat alebo davate nejaku "gymnastiku"?

rosannar
24. feb 2010

dijefcatko....ja som po sexíku skúšala takú menšiu gymnastiku, ale asi len nejakých pár minút a potom som ešte zvykla ležať v posteli... 😅

lucy_lu
24. feb 2010

caute kocky

ja dnes 12DPO a test stale negativny. uz to vidim,ze z toho nic nebude tento mesiac. :(

dijef, ja nerobim ziadnu gymnastiku, len este zostavam v posteli lezat..

edita84
24. feb 2010

lucy ešte počkaj troška 😉
ja som si zapla môj obľúbený seriál Gilmore girls od začiatku to je môj balzám na dušičku 🙂

dijefcatko
24. feb 2010

a kolko ostavate lezat? 😅

edita84
24. feb 2010

dijef ja zvyknem takú pol hodinku 😉 ale ako vidíš nestačí to 😀

lucy_lu
24. feb 2010

baby, ja neviem.. tehotna kamoska mi hovorila ze oni splodili maleho v bazene na svadobnej ceste. ani nelezala,ani nohy nemala vylozene ani nic..a este aj chvilu po tom isla do sprchy..a podarilo sa.. asi je to inividualne.

edit, ja viem ze este je dost skoro, len vcera som mala uz take pocity ake mavam den pred mrchou. lenze aj na tu mam este skoro tak ja uz nechapem co to ma znamenat. neviem co som cakala ze bude na tom teste.

dijef, ja by som si tiez najradsej vylozila niekedy nohy o stenu a nechala ich tak aj dorana, ale mm uz teraz na mna pozera divne,ked stale saskujem s ovu testami a tehu testami, predtym aj s meranim.. a nechcem aby si myslel ze uz mi z toho preskakuje, kedze sa snazime este nie tak dlho.. :(

lucy_lu
24. feb 2010

edit, aj ja mam strasne rada Gilmore girls! Kedysi som to pozerala denne, teraz som to uz nevidela daavno. Ale je to super serial!

jika80
24. feb 2010

dobre ranko
lucy - este to nevzdavaj!
a co sa tyk lezania po, tak ja som lezala tak max. 5min a podarilo sa, takze je to naozaj individualne

dijefcatko
24. feb 2010

ja mam skor ten problem, ze mam otocenu maternicu a tam sa vraj odporuca jednak poloha zozadu (co velmi nemusim) a potom ostat lezat na bruchu, co pre mna tiez nie je prijemne (bohuzial nie kvoli velkym prsiam 😀 ), jednoducho tak neviem vydrzat 😒 tak rozmyslam, ako to urobit inak 🙂

edita84
24. feb 2010

lucy mne hovor ja to mám na dvd všetky časti 🙂

rosannar
24. feb 2010

taaaaak, mám menšiu prestávku...

edit...ten seriál som zbožnovala aj ja, lenže teraz všetko dobréé seriály dávajú do tej 14:00 a ja prídem z práce až o pol štvrtej, tak nikdy nič nestíham a ešte aj ked sa mi podarí byť doma, tak stále na to zabudnem a nakoniec ani na to nemám čas...no smola...

jika....ahooj...

lucy_lu
24. feb 2010

Ahoj jika, no ja sa este snazim mysliet pozitivne, ale optimizmus ma uz opusta.. Ako pokracujes s hladanim bytiku?

edit, ja som akurat hovorila mm, ze by mi mohol stiahnut gilmorky, zufale manzelky a kliniku grace-posledne serie. nech mam vecer co pozerat, lebo program v Tv, to je bieda..

rosannar
24. feb 2010

no baby, neviem či nebudem chorá....už celý týžden kýcham a kýcham a začínam mať aj upchatý noštek...nevyzerá to dobre 😒