• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
slibby drzim palce
1. mar 2010 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem evit
1. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,
tak mne dnes je vynimocne bleee.... kruti sa mi hlava a je mi na sablicku :frowning2:
u nas otrasne pocasie, sice svieti slnko, ale fuka velky vietor
a mam dojem ze daco na mna lezie, v noci ma kus skrabkalo hrdlo a rano mi tiekli sopliky, teraz je dobre, tak uvidme, snad to prejde
1. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, mozno tlak alebo co
1. mar 2010 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit netusim, ale citim sa biedne, aj som nevyspata, bo sa mi somariny snivali a maly uz rano o 4 pytal mliecko
1. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas maly dostane papat az ked vstaneme my, ale skor si ani nepyta, najnovsie si to aj sam posunul na neskorsie, takze papa okolo 8mej
1. mar 2010 o 09:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, ty mas uplne ine dieta ako ja :sweat_smile:
ani Misko sa nezvykol tak budit, ale najnovsie to zacal robit, nadranom sa uz vrti v postielke ako vrtula
1. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas maly aj ked sa nahodou zobudi, tak ticho lezi v postielke, takze ani nevieme ze je hore, spinka sam v detskej od 3. mesiacov
1. mar 2010 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak Misko je este pri nas v izbe a ked sa zobudi tak obycajne mravci alebo skace v postielke a natahuje rucky smerom k nam, betar jeden a je velky zurivec
jaj, dufam, ze druhe dietatko bude kus lepsie :sweat_smile:
1. mar 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme ho dali do detskej preto, lebo sme zistili, ze sa v noci navzajom rusime ked sa otacame atd a preto sa viackrat budil, ako sme ho prelozili odvtedy spi celu noc
1. mar 2010 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata
1. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ahoj....ako sa mate?
1. mar 2010 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom fajn,,,aj ked rano som tlmila grci,,,,ale este polhodinka a chcem ist trochu von cez vychadzku,,,dufam, ze slniecko vydrzi ,,,konecne uz prisiel aj mm zo sluzobky
1. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
jaj baby, ja som tak znicena, cely vikend len soplim a kycham, uz sa ma zacina bat aj nas kocur, vzdy ked si ku mne lahne, tak kychnem a on utecie, chuda moje :wink:
1. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez chystam vonku, ale az poobede ked sa Adamko vyspi
1. mar 2010 o 09:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - ahoooj
dlho ta tu nebolo vidiet, potrebovala si pauzu od konika?
1. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka,,dufam ze ti to bleee prejde,,,,aj ja som tak dufala, ze 12 tt bude lepsie ale ee,,,,sablickujeme dalej a este aj s torecanom ma to aspon jeden raz cez den neminie :rolling_eyes:
1. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nie kazdu to v 12tt prejde, poznam kocky ktore grcali cele tehotenstvo
1. mar 2010 o 09:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jika,,,no ano, trochu som potrebovala pauzu a minuly tyzden som depkárčila o 106, ked nas dr. dost vystrasil a zas vam sem nechcem zanasat zle nalady,,,,,,takze uvidime co bude, ale mam boja
1. mar 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, ahojte dievcata...
jani, u mna je to kadejako, ja negrckam, ale dnes je to bieda, totalne mi vadia pachy, hlavne tie co miskovi robim papat, to mi najviac vadi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neda sa tomu vyhnut :frowning2: proste papky mu musim nachystat
1. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani musis mysliet pozitivne, uvidis vsetko bude fajn
1. mar 2010 o 09:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, co sa deje?
1. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,,,ja som sa uz s tym zmierila,,,,ak aj bude grci dalej, len keby drobec bol ok
1. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, drzim moc moc palceky a verim, ze vsetko bude ok :wink: musi byt
1. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka,,,dr. sa nezda mocovy mechur a oblicky,,,ze su zvacsene a aj velmi skoro ich bolo vidiet na sone,,,,teraz v stredu idem na kontrolu a vo stvrtok k jednej dr.co sa specializuje prave na vyvoj tychto organov,,,,,tak som sama zvedava, ze ci sa nieco zmenilo,,,len este je velmi skoro, drobec je este maly
1. mar 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ahoj, no tak sa pripajam a tiez drzim palce, doktori sa zvyknu casto mylit, neviem o co ide, ale fakt prvotne podozrenie nemusi nic znamenat, prajem vela sil :wink:
1. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a povedali ti co to moze znamenat?
1. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata,,,ja sa snazim pozitivne, aj ked nie vzdy to ide,,,ale urcite uz je lepsie ako minuly tyzden
1. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeee.....tak ako...vidím, že vás tu ako mravcov :grinning: ...aký ste mali víkend? u mna ubehol ako voda...ani neviem ako ale už bol pondelok ráno.... :grinning: ...
1. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, drzim palce aby to vsetko dobre dopadlo... doktorove podozrenie este nic neznamena
my mame v piatok kriticky den, budem presne v tom tt ked som pri Miskovi krvacala, dufam ze sa nic nestane :frowning2:
1. mar 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok