Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
2. mar 2010

ahojteeeeee....tak som sa sem dostala...cca o polhodinku idem na obed tak som si spravila takú menšiu prestávku, máme teraz toho v práci dosť tak nič nestíham ani sem chodiť....raz za čas sem nakuknem ale nemám poňatia o nejakých novinkách...tak ma trošku oboznámte.. 😀 ako sa tu ináč máte?

evitkamalicka
2. mar 2010

caf ros....ty sa pochval

rosannar
2. mar 2010

evit...ahooooj...no ja sa nemám čím chváliť, nič nového nie je...jedine to, že už len 2 týždne a idem na prvú poradnu 😀 ...a ty ako?

evitkamalicka
2. mar 2010

ja mam poradnu teraz vo stvrtok a tiez nic nove nemam

ivanulienka81
2. mar 2010

jaaaj baby ja som taka "obchodnicka" a vraj mam vystudovanu ekonomiku... kupila som si podprdu v obchode stala 27eur a teraz na nete kukam za 15eur 😨

evitkamalicka
2. mar 2010

ivka nevadi, dala si obchodu zarobit

ivanulienka81
2. mar 2010

ahoj ros, ako sa dari? ako sa citis?

rosannar
2. mar 2010

evit...no to sa tešíš, že? lebo ja sa velmi teším, ako dieťa na novú hračku 😀

iva...no také rozdiely sú bežné, ked si všimneš na nete vieš nájsť ovela lacnejšie ako v bežných obchodoch ale treba si všímať aj kvalitu, lebo niektoré veci vyzerajú byť uplne rovnaké ako tie čo vieš kupiť v obchode ale kvalita tých kupených v obchode sú niekedy ovela lepšie 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

tesim aj netesim, ze musim skoro vstavat

rosannar
2. mar 2010

iva...ahoooj...no darí sa dosť dobre...len už aby tie moje dva týždne obehli ako voda aby som mohla vedieť ako sa má naša malá fazulka, lebo mám aj také malé obavy, lebo sa už tak brucho nebolí ako ma bolievalo na začiatku 😖 a ty ako?

rosannar
2. mar 2010

evit...a to už kedy tam potom máš byť ked musíš skoro vstávať? lebo u nas je poradna až od 11:30

evitkamalicka
2. mar 2010

ros vstavam 5:45, aby som tam bola prva, lebo tak ma aj dr. objednava, inac je tam potom miliarda ludi, u nas je poradna od rana, jeden cely den ma vyhradeny na poradnu

rosannar
2. mar 2010

evit....ahhaaa....no neviem u nas či je aj tak že jeden den na poradnu, ale toto viem, že až od tej 11tej až 11:30 pôbede....ale aj tam musím byť čím skôr aby som bola medzi prvými a skončila aj čím skôr... 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

ale na druhej strane je to fajn, lebo uz o 8mej som doma

rosannar
2. mar 2010

evit..tak to hej...ja musím ísť ešte potom do obeda na práce, potom prídem domov, hodím sprchu a idem na poradnu...som zvedavá aké to bude, lebo ved každá tam bude mať brucho a ja len tak.. 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

a este nemas ziadne brusko?

rosannar
2. mar 2010

evit...no ja to ešte na sebe nebadám, lebo vieš, nie som najideálnejšia postava, ale citim len že to podbruško je o niečo tvrdšie ako bolo pred tým, teraz napríklad tepláky čo mi boli len len tak teraz neoblečiem a nepribrala som zatial ani kilo 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

ja tiez vobec nie som idealna postava, ale pri druhom tehu vidno brusko skor

rosannar
2. mar 2010

evit...no tak ja si na druhé tehu ešte počkám, bude veľmi šťastná ak toto prvé donosím a bude zdravučké... 🙂

cukruska1920
2. mar 2010

Ahojte...co porabate? ja som bola v obchode nakupit, zehlila som , dala prat a o taku hodinku pojdem nieco ukuchtit...a co vy?

rosannar
2. mar 2010

cukrus...ahooooj...no ja sa tráápim v práci, teraz som si dala takú prestávku lebo mi už z toho zašibávalo 😀 ....ja by som tiež večer mala niečo uvariť, len neviem, že čo... 😀

cukruska1920
2. mar 2010

rosi...treba aj oddychovat nielen stale pracovat 😀 ako sa citis? zle ti neni?

rosannar
2. mar 2010

cukrus...no treba oddychovať, to je pravda...a cítim sa dosť dobre, až by som povedala, že nemám ani pocity tehotnej ženy... 😀 a ty ako?

cukruska1920
2. mar 2010

naaapodobne....tiez sa necitim nejak zvlastne...len ma bolia vajecniky momentalne a prsia v kuse.... 😝

rosannar
2. mar 2010

cukrus..no prsia ma stále bolia, už od začiatku...spať už na bruchu nemôžem, lebo si na ne strašne tlačím a potom to bolí 😀

cukruska1920
2. mar 2010

tak ja som nespavala nikdy na bruchu tak to mi nevadi...a vobec ti nebolo zle?

rosannar
2. mar 2010

cukrus...akože raz v noci som dala takú menšiu grcku ale to možno aj preto, lebo mi bolo tak zle od žalúdka ale neviem či som niečo zlé zjedla alebo čo...no ale inak nič...

cukruska1920
2. mar 2010

he..takze to asi neni pravidlo ze kazdej zene musi byt zle...mne tiez nic neni... buduci tyzden idem k dokymu tak dufam ze bude vsetko ok ☹

ivanulienka81
2. mar 2010

baby tak tomuto sa hovori unava, sla som maleho pozriet do postielky ako buva a zaspala som aj ja 😀 tak som si zdriemla troska

rosannar
2. mar 2010

iva...jaaaj či ti v tomto závidím, mne sa vždy drieme ked som v práci a tam si pospať bohužial nemôžeme 😅 ...a večera ked kukám telku po sediačky tak neviem zaspať, ale akohnáhle si ľahnem k telke tam som tuhá.... 😀