Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ludka_r
2. mar 2010

Dijefcatko, veľmi som sa ešte nezmierila s tým, že budem mať syna. Vždy, keď si myslím, že aj áno, tak si nasadím do hlavy nejakého chrobáka a zas mi je smutno... 😖 Najhoršie to asi bude, keď sa mojim piatim známym narodí dievčatko, najmä tým, čo majú jedného chlapca, ako ja... Tak dúfam, že aj oni budú mať chlapcov...
Fotka brucha sa mi nedá dať, nedá sa mi zmenšiť, neviem, čo sa to deje... Ale nevadí...

dijefcatko
2. mar 2010

Ludka, ved zdravie je to najdolezitejsie! To je jedno, co ma drobec medzi nozkami ;)
odfot sa mobilom, ten robi male fotky a to sem pridaj, alebo to jednoducho upravte v programe a bude to 🙂

dijefcatko
2. mar 2010

babky, kde ste? vecer niet s kym pokecat! c c c 😉

ivanulienka81
2. mar 2010

dobry vecer damy
drobec uz spinka, aj mne sa chce, ale este aspon Panelak pozriem 😅

vejinka
2. mar 2010

ahojte kocky aj ja by som spala ale nemozem muz uspava maleho a zjavne to bdue na dlho 😅

dijefcatko
2. mar 2010

naozaj, Panelak, skoro som zabudla! dik, moja oblubena oddychovka 🙂

kojzarik
2. mar 2010

ahojte som tu na skok .....kuknite co som nasla




Máte ovuláciu? Hor sa na lov!

celá fotogaléria

Viete, kedy by ste sa mali vybrať na lov? Jednoznačne počas ovulácie! Vtedy máte totiž najväčšiu šancu na úspech. A nepreháňajte to veľmi s parfumom, aby neprevoňal vašu prirodzenú vôňu. Tá je totiž v tomto období pre mužov vzrušujúcejšia ako akýkoľvek parfum.

Vzrušený za okamih?

Keď prejde okolo muža žena v období ovulácie, teda približne uprostred menštruačného cyklu, jej telesný pach vraj okamžite naštartuje u každého muža produkciu testosterónu. A výsledkom zvýšenej hladiny mužského pohlavného hormónu je automaticky prudký nárast libida a sexuálnej vzrušivosti.

Vzruší aj skupinu

Štúdia floridských odborníkov podľa agentúry Famous tvrdí, že ovulujúca žena môže vyvolať v skupinke mužov za pár minút erotické napätie. Táto štúdia je prvým vedeckým dôkazom, že čuchové vnemy, produkované ovulujúcou ženou, stimulujú biologickú odpoveď u mužov a tiež to, že takéto pôsobenie môže meniť mužské správanie.

Čuchali tričká

Autori štúdie Saul L. Miller a Jon K. Maner z Florida State University k výsledkom štúdie tvrdia: „Muži, ktorí si čuchli k tričku ženy, ktorá práve ovulovala, mali potom v krvi vyššiu hladinu testosterónu ako tí muži, ktorí si privoňali k tričku nosenému ženou na počiatku menštruačného cyklu.

Nielen akčná, ale aj príjemná

Samozrejme, táto vôňa nemá len tajné chemické vplyvy, ale muži ju zároveň vyhodnocujú ako omnoho príjemnejšiu a mimoriadne príťažlivú. Takže, stačí len zistiť, kedy máte ovuláciu, a ak hľadáte partnera, vydajte sa na lov. A ak už partnera máte, môžete si výsledky tejto štúdie overiť na ňom.

Viac ako raz za mesiac?

Možno však neviete o tom, že vraj niektoré ženy sú schopné ovulovať nie len raz počas svojho menštruačného cyklu, ale viackrát. Vyplynulo to z výskumu kanadských vedcov, publikovaného v odbornom časopise Fertility and Sterility, už dávnejšie, pred siedmymi rokmi. Na toto prevratné zistenie sa však ako keby pozabudlo.

Kanadský objav

Objav vedcov z univerzity v Saskatchewane pritom doslova otriasol povedomím spoločnosti o menštruačnom cykle. Samozrejme, predpokladalo sa, že každá žena ovuluje len raz v priebehu menštruačného cyklu. Štúdia, na ktorej sa zúčastnilo 63 žien s normálnym menštruačným cyklom, však ukázala, že u niektorých žien sa vytvoria dva až tri folikuly za mesiac, a to aj vtedy, keď je počas ovulácie vylúčené len jedno vajíčko.

Môžete si veriť?

Ak nie ste si stopercentne isté, teda nemáte to lekársky potvrdené, kedy máte ovuláciu, môže sa podľa tejto štúdie stať, že ovulujete niekoľkokrát mesačne. S tým sa, samozrejme, spája aj zvýšené riziko neželaného tehotenstva, ak nie ste chránená antikoncepciou. Pre ženy, ktoré ovulujú viackrát mesačne, neexistuje počas mesiaca teda vlastne žiadne bezpečné obdobie. Prirodzeným metódam plánovaného rodičovstva podľa odborníkov nemôže veriť až štyridsať percent žien.

Nonstop plodná?

Jeden z vedcov, ktorí pred časom realizovali túto štúdiu, Roger Pierson vtedy povedal: „Počas cyklu je totiž stále možnosť, že niektorý folikul je pripravený na ovuláciu.“ Tento pán navyše upozornil na dopad, ktorý tento objav môže mať na ženy užívajúce hormonálnu antikoncepciu a tie, ktoré sa liečia kvôli neplodnosti: „Táto metóda ukazuje, že sme vôbec nepochopili zásadné biologické procesy, ktoré sprevádzajú menštruačný cyklus.“

vtacatko2
3. mar 2010

ahojte baby s mojim 28 dnovym cyklom som na 31dni, ale test mi ukazuje iba jednu ciarku a aj teplotu mam nizku, nemam vobec priznaky mrchy, iba ma boli vajecnik, myslite ze este je sanca ze som tehotna? :(som z toho na nervy tolko ma to natahuje a napokon pridem na to ze som neni

dijefcatko
3. mar 2010

ahoj vtacatko, neviem ti poradit, ale ak si mala ovu neskor, tak este mozes byt tehotna, co sa mne asi nepodari. Tiez som mala ovu ovela neskor ako zvycajne, ale mrcha sa uz bohuzial rozbieha, teda zacala som spinit, takze ak sa aj nahodou vajko oplodnilo, nestihlo sa zahryznut a pojde von ☹

evitkamalicka
3. mar 2010

cafte

rosannar
3. mar 2010

dobrééé ráánko, ako sa tu máte, ja som na tom celkom fajn len strááááááášne veľa roboty...takže možno pred 11tou sa tu ešte zastavím, zatial pa a krááásny dník... 😉

ivanulienka81
3. mar 2010

dobre rano dievcata

jika80
3. mar 2010

dobreee raaanko

katkamarek
3. mar 2010

dobre ranko baby, no kuk ten moj divny graf 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

ale test biely ako lalia, som tak hladala aspon ducha, ale svinucha ho nevidno 😀

rosannar
3. mar 2010

ahojteee...tak som tu zase nachvíločku....dala som si prestávku, lebo mi už z toho hrabe 😀 ...čo je nového?

cukruska1920
3. mar 2010

rosi...dala si si tic-tac? 😀

evitkamalicka
3. mar 2010

a nie kit kat?

cukruska1920
3. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi hej

evitkamalicka
3. mar 2010

😀

rosannar
3. mar 2010

cukrus....no nedala, ale zato by bodla postel, aj ked je vonku krásne aj tak by som spala 😀

rosannar
3. mar 2010

evit 😀

cukruska1920
3. mar 2010

ja som sa uz druhu noc musela stahovat do obyvacky...muz strasne chrapal a ja som kvoli tomu nevedela spat 😠

evitkamalicka
3. mar 2010

cukrus si mala vystahovat jeho, ja to tak robim, ked chrape nech ide on

cukruska1920
3. mar 2010

nim by nepohlo ani keby vedla neho vybuchne atomova elektraren....ho chcem vidiet ako sa bude budit ked male bude v noci plakat

evitkamalicka
3. mar 2010

cukrus moj to iste, ale napodiv ked bol Adamko maly tak sa vzdy zobudil aj ked len zamrncal

katkamarek
3. mar 2010

no baby moj mm nechrape, zatila, iba ked je velmi unaveny, ale on ma zase taky plytky spanok, ze ja ked v noci idem na wecko, tak je hned hore, ze kam idem 😀 asi sa boji, ze uteciem 😅

cukruska1920
3. mar 2010

evit...tak to je uz potom asi taka intuicia...no som zvedava ako to bude zvladat ten moj 😀

rosannar
3. mar 2010

no vidím, že sa rozprávate o chrápaní vašich chlapov...môj mužík vie, kedy má chrápať a kedy nie 😀 ..napríklad, ked pozeráme telku a on náhodou pri nej zaspí, tak ked v telke rozprávajú on chrápe, až tak že nič nerozumiem ale akonáhle je v telke ticho tak je ticho aj on...to je ako zákonitosť...takže potom z toho filmu alebo seriálu mám veľké prd, lebo neviem čo hovoria 😀

cukruska1920
3. mar 2010

ros...chyt mu nos a prestane...mozno ti vynada ale aspon potom bude ticho 😀