• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
ahoj evitka, ideme do dalsieho kola, ved som na zaciatku este len :slight_smile:
5. mar 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, o mesiac si dame kto z koho a ktora bude rodit blizsie k vianociam :grinning:
5. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak dijef, moj mm sa uz nato tesi :grinning:
5. mar 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam prajem tie zive vianocne darceky, ked uz ste sa takto rozhodli :slight_smile:
5. mar 2010 o 08:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem dobre rano, dnes som 33DC a znova iba jedna ciarka, takze uz ma opustila aj posledna nadej, idem cakat mrchu aj ked som z toho nestastnejsia ako inokedy, ved ked uz nas to trapi takymto meskanim, tak by to uz malo vyjst a nie nam davat nadeje a nic som z toho zufala
5. mar 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, ja som vianocne dieta a nestazujem sa na znamenie, tak preco by aj moje dietatko nemohlo byt tiez vianocne :grinning:
5. mar 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata
joj katka to mi je luto, vyzeralo to fakt nadejne a dnes som sa tesila, ze uvidim ducha :frowning2:
baby o mesiac to vyda, verim :wink:
5. mar 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanka, i ja som sa tesila, ale uz na ciarku, len mrchana ju predbehla :grinning:
5. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, a co ak mrcha nic neznamena? uz sa ti riadne pustila?
5. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijef - myslim ze to bola jednorazova zaležitost, buduci mesiac bude lepsi.
ovutesty mohli ukazovat ovu - detekuju LH - a staci aby bol dostatocný na detekciu na teste ale uz nie dostatocný na ovu -
a baby nezabudnite, do konca marca všetky tehu :slight_smile:
5. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som dnes aka sikovna, isla som si dat okuliare na oci a ostala mi polovica v ruke, este ze mam doma aj sosovky
5. mar 2010 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, brusko krasne rastie
evit a to uz ako? ja som tiez sikovna... dlazka uz pozmyvana, pracka pere, drobec spi... este sa najem a idem aj ja si este lahnut, bo v noci susedia zurovali, este raz a zacnem to riesit :angry:
5. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka netusim, som na to kukala jak puk, takze budem musiet kupit novy ram, slak ma trafi
5. mar 2010 o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrééé ráánko dievčatá...

katka....to mi je ľuto...ale nabudúce to výjde...aj my sme sa tri mesiace snažili a potom to už vyšlo :wink:
5. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj baby....včera som večer ešte dala drahému spraviť aspon hurky a klobásky aby mal čo dneska doma jesť a tá vôňa bola taká neznesiteľná že to čo som večer ešte asi o tej 4tej alebo pol piatej jedla, tak vyšlo všetko von, fuj, mne bolo tak zle, že sa to ani opísať nedá...no hrôza :grinning:
5. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som dnes mala upiect korpusy na tortu, ale tak sa mi nechce, budem sa musiet premoct
5. mar 2010 o 10:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit..no ja som bola tak na tom ráno...korpusy som piect nemala ale mala som začať už pracovať a tak sa mi nechcelo...normálne som kolegynu prehovorila nech si ešte oddýchneme do tej pol deviatej a že potom začneme robiť.. :grinning:
5. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja, ale musim kedze mam objednavku
5. mar 2010 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...no ved aj ja som musela :grinning: ...ved potom sme sa už nejako rozhýbali a išlo to potom...a teraz mám zase takú pauzičku a potom zase makáme :grinning:
5. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijef nemyslim si, ze to je len taka slaba mrska, a klesla som z 37 na 36,77, keby som bola tehu, tak neklesam, aj ked by mrska dosla. :wink:

lumimi pekne brusko :slight_smile:

ros jasne, ze sa zadari, raz urcite :grinning:

evitka a aku tortu ides piect?
5. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka nechaj sa prekvapit, zajtra ked bude hotova dam odkaz na foto
5. mar 2010 o 10:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka...netreba len na to myslieť a potom to pôjde....ja ti poviem tak...my s mužíkom sme sa práve v ten mesiac nemali ani poriadne kedy snažiť, lebo ked by to šlo tak mal práve nočné 12 hodinovky, čiže prišiel ráno domov unavený ako pes, tak si ľahol a vstal asi ked som ja prišla z práce, to som potom bola unavená ja a ešte k tomu, som mu musela niečo spraviť na jedene do roboty (jeho klasika - rožky) a potom sme len zistili že je tak niečo pred 5tou a to už bolo neskoro a kým došiel víkend tak sme si mysleli že je neskoro tak sme si len tak zakexíkovali z radosti a práve vtedy sa to zadarilo (asi) :grinning:
5. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...teším sa, ja rada kukám aké tortičky si už napiekla, vyzerajú fantasticky a určite aj tak chutia :grinning: takže sa teším na link :wink:
5. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a ešte k tomu som si myslela že mám práve anovulačný mesiac, ale to spravili len tie femi kvapky, z ktorých mi ešte zostala asi polka flaštičky :grinning:
5. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my od vcera skusame byt bez plienky, vcera to dopadlo celkom dobre, mali sme iba jednu cik nehodu, uvidime ako dnes
5. mar 2010 o 10:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok evit :slight_smile:

ros ja viem, ze to pojde :wink:
5. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit....to je suuupeeeer....a už vie povedať, že čo chce? :grinning:
5. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros nepovie, ale pride ku mne a sucha si rukou zadok alebo predok alebo sa skeri na nocnik
5. mar 2010 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka...jasné, že to pôjde :grinning:
5. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...no aspon niečo...to je super :wink:
5. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok