Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
5. mar 2010

ahoj evitka, ideme do dalsieho kola, ved som na zaciatku este len 🙂

dijefcatko
5. mar 2010

katka, o mesiac si dame kto z koho a ktora bude rodit blizsie k vianociam 😀

katkamarek
5. mar 2010

presne tak dijef, moj mm sa uz nato tesi 😀

evitkamalicka
5. mar 2010

tak vam prajem tie zive vianocne darceky, ked uz ste sa takto rozhodli 🙂

vtacatko2
5. mar 2010

prajem dobre rano, dnes som 33DC a znova iba jedna ciarka, takze uz ma opustila aj posledna nadej, idem cakat mrchu aj ked som z toho nestastnejsia ako inokedy, ved ked uz nas to trapi takymto meskanim, tak by to uz malo vyjst a nie nam davat nadeje a nic som z toho zufala

dijefcatko
5. mar 2010

evitka, ja som vianocne dieta a nestazujem sa na znamenie, tak preco by aj moje dietatko nemohlo byt tiez vianocne 😀

ivanulienka81
5. mar 2010

dobre rano dievcata
joj katka to mi je luto, vyzeralo to fakt nadejne a dnes som sa tesila, ze uvidim ducha ☹
baby o mesiac to vyda, verim 😉

katkamarek
5. mar 2010

ivanka, i ja som sa tesila, ale uz na ciarku, len mrchana ju predbehla 😀

dijefcatko
5. mar 2010

katka, a co ak mrcha nic neznamena? uz sa ti riadne pustila?

lumimi
5. mar 2010

dijef - myslim ze to bola jednorazova zaležitost, buduci mesiac bude lepsi.
ovutesty mohli ukazovat ovu - detekuju LH - a staci aby bol dostatocný na detekciu na teste ale uz nie dostatocný na ovu -
a baby nezabudnite, do konca marca všetky tehu 🙂

evitkamalicka
5. mar 2010

baby ja som dnes aka sikovna, isla som si dat okuliare na oci a ostala mi polovica v ruke, este ze mam doma aj sosovky

ivanulienka81
5. mar 2010

lumi, brusko krasne rastie
evit a to uz ako? ja som tiez sikovna... dlazka uz pozmyvana, pracka pere, drobec spi... este sa najem a idem aj ja si este lahnut, bo v noci susedia zurovali, este raz a zacnem to riesit 😠

evitkamalicka
5. mar 2010

ivka netusim, som na to kukala jak puk, takze budem musiet kupit novy ram, slak ma trafi

rosannar
5. mar 2010

dobrééé ráánko dievčatá...

katka....to mi je ľuto...ale nabudúce to výjde...aj my sme sa tri mesiace snažili a potom to už vyšlo 😉

rosannar
5. mar 2010

jaaaaaj baby....včera som večer ešte dala drahému spraviť aspon hurky a klobásky aby mal čo dneska doma jesť a tá vôňa bola taká neznesiteľná že to čo som večer ešte asi o tej 4tej alebo pol piatej jedla, tak vyšlo všetko von, fuj, mne bolo tak zle, že sa to ani opísať nedá...no hrôza 😀

evitkamalicka
5. mar 2010

ja by som dnes mala upiect korpusy na tortu, ale tak sa mi nechce, budem sa musiet premoct

rosannar
5. mar 2010

evit..no ja som bola tak na tom ráno...korpusy som piect nemala ale mala som začať už pracovať a tak sa mi nechcelo...normálne som kolegynu prehovorila nech si ešte oddýchneme do tej pol deviatej a že potom začneme robiť.. 😀

evitkamalicka
5. mar 2010

ja, ale musim kedze mam objednavku

rosannar
5. mar 2010

evit...no ved aj ja som musela 😀 ...ved potom sme sa už nejako rozhýbali a išlo to potom...a teraz mám zase takú pauzičku a potom zase makáme 😀

katkamarek
5. mar 2010

dijef nemyslim si, ze to je len taka slaba mrska, a klesla som z 37 na 36,77, keby som bola tehu, tak neklesam, aj ked by mrska dosla. 😉

lumimi pekne brusko 🙂

ros jasne, ze sa zadari, raz urcite 😀

evitka a aku tortu ides piect?

evitkamalicka
5. mar 2010

katka nechaj sa prekvapit, zajtra ked bude hotova dam odkaz na foto

rosannar
5. mar 2010

katka...netreba len na to myslieť a potom to pôjde....ja ti poviem tak...my s mužíkom sme sa práve v ten mesiac nemali ani poriadne kedy snažiť, lebo ked by to šlo tak mal práve nočné 12 hodinovky, čiže prišiel ráno domov unavený ako pes, tak si ľahol a vstal asi ked som ja prišla z práce, to som potom bola unavená ja a ešte k tomu, som mu musela niečo spraviť na jedene do roboty (jeho klasika - rožky) a potom sme len zistili že je tak niečo pred 5tou a to už bolo neskoro a kým došiel víkend tak sme si mysleli že je neskoro tak sme si len tak zakexíkovali z radosti a práve vtedy sa to zadarilo (asi) 😀

rosannar
5. mar 2010

evit...teším sa, ja rada kukám aké tortičky si už napiekla, vyzerajú fantasticky a určite aj tak chutia 😀 takže sa teším na link 😉

rosannar
5. mar 2010

katka a ešte k tomu som si myslela že mám práve anovulačný mesiac, ale to spravili len tie femi kvapky, z ktorých mi ešte zostala asi polka flaštičky 😀

evitkamalicka
5. mar 2010

baby my od vcera skusame byt bez plienky, vcera to dopadlo celkom dobre, mali sme iba jednu cik nehodu, uvidime ako dnes

katkamarek
5. mar 2010

ok evit 🙂

ros ja viem, ze to pojde 😉

rosannar
5. mar 2010

evit....to je suuupeeeer....a už vie povedať, že čo chce? 😀

evitkamalicka
5. mar 2010

ros nepovie, ale pride ku mne a sucha si rukou zadok alebo predok alebo sa skeri na nocnik

rosannar
5. mar 2010

katka...jasné, že to pôjde 😀

rosannar
5. mar 2010

evit...no aspon niečo...to je super 😉