Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slavulilienka
9. mar 2010

edit...nech Ti dobre padne.. 😉

edita84
10. mar 2010

pekné ránko dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84
evit to sú pekné mená aj ja som chcela Olivera pre druhé ale ja potrebujem také meno čo sa aj po madarsky dobre vyslovuje ale Oliver je moja srdcovka 😉

edita84
10. mar 2010

hej kočky kde ste?

lucy_lu
10. mar 2010

Ahoj edit,aj ja uz som tu.. 🙂

Inak baby, my nie sme ani tehotni, ale v menach mame jasno - ak to bude chlapcek tak bude Denis a ak dievcatko tak Viktoria. 🙂

edita84
10. mar 2010

ahoj lucy pekné mená a neboj aj my už máme jasno vlastne ja 😀
dievča Grétka chlapec po ockovi Lacko 😀

slavulilienka
10. mar 2010

ahojte kočky...taaak ja som už bola odniesť bojovníčkov do Helíku... 😉
ja sa tiež pripájam k menám...mne sa tiež veľmi páči Oliver, vlastne moje druhé dieťa sa tak malo volať, ale na poslednú chvíľu som dala podľa bývalého..no a teraz vôbec netuším aké mená dáme...budeme to riešiť, keď sa podarí...a dnes by sa veru mohlo.... 😉 som sa rozhodla. 😉

evitkamalicka
10. mar 2010

dobre ranecko dievcence

slavulilienka
10. mar 2010

ahoj evit.. 🙂

evitkamalicka
10. mar 2010

slavuli a kedy mas IUI, ci uz?

slavulilienka
10. mar 2010

evit o deviatej.... 😵 som zvedavá ako to bude prebiehať... 😕

evitkamalicka
10. mar 2010

tak drzim paluchy

lucy_lu
10. mar 2010

evit,slavu..ahojte.

edit, ja dufam ze budeme cim skor. najlepsie keby uz tento cyklus to vyslo.. 🙂 ja uz tak velmi chceeeem. :( iinak, gretka, to je margaretka oficialne? nadherne meno. jedno z mojich najoblubenejsich.

slavu, drzim silno palceky nech iui dobre dopadne a nech si dalsia tehulka v nasej teme.

katkamarek
10. mar 2010

dobre ranko, ja som dnes zacala merat
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

slavka drzim palce 🙂

slavulilienka
10. mar 2010

ďakujem mojko....inak ma včera riadne boleli vajucha...ktovie či mi budú robiť najprv sono.....

evitkamalicka
10. mar 2010

lucy, katka servuste 🙂

edita84
10. mar 2010

lucy nie bude to normálne zapísané ako Gréta
slavu držím palce

katkamarek
10. mar 2010

slavka to mohla byt ovu, alebo by to bolo skoro?

Mne sa paci tiez Oliver, ale to meno mi prislo pekne, az ked ho kamaratka dala svojmu syncekovi 😀
Ja mam zase vela dievcenskych mien, ale chlapcenske ani nie, ale mm chce aby sa syn volal po nom, takze tu to asi mame vyriesene, aj ked ja tym nie som nadsena, ja som nikdy nechcela, aby sa moje deti volali po nas, no ale asi s tym uz nic nezmozem. No a dievcenske vedie Laura 🙂 . Ale v rodine su uz dve 😠

slavulilienka
10. mar 2010

babule ďakujem Vám krásne za podporu...idem sa pomaličky chystať, tak aby som tam o deviatej bola...tak zatiaľ pa, potom sa ozvem....juuuuuuuj myslite na mňa... 😵 ahojte.

jika80
10. mar 2010

dobre ranko
vcera som bola na sluzobke, tak mi poriadne dlho trvalo, kym som vas teraz docitala 😉
slavuli - mooooc drzim palceky
no my mena premyslene este nemame, ale asi budeme vyberat nejake medzinarodne, aby sa nam obom s mm dalo dobre vyslovovat 😀

lucy_lu
10. mar 2010

slavu, budeme na teby mysliet. drzkaj sa a neboj, podari sa to.. 🙂

ivanulienka81
10. mar 2010

dobre rano dievcata
baby, my mena nemame vobec vybrate, ked my to kombinujeme s priezviskom a tam sa nic nehodi 😀
keby bol Misko dievcatko, tak by bolo Tamara.... muz chce teraz Tamarku keby bolo dievcatko, ale ja som uz vymyslela Milota, co sa jemu vobec nepaci 😠 Tak neviem ako sa dohodneme... chlapcenske mozno Marek

evitkamalicka
10. mar 2010

ivka aj my sme to kombinovali s priezviskom

rosannar
10. mar 2010

ahojteeee a dobrééé ráánko....
slavu...myslím na teba a drž sa.... 😉

katkamarek
10. mar 2010

ivanka, tak by sme mali obe Mareka 🙂

slavka je uz isto v centre, normalne som nervozna za nu 🙂

edita84
10. mar 2010

jáj dievčatá ja som bola na prechádzke s mojimi zlatíčkami a ako sme išli k mamke do dvora tam boli 3 veľké túlavé psi ja som sa tak naľakala hned sme hodili spiatočku a šup domov juj ešte sa aj teraz trasiem 😠

evitkamalicka
10. mar 2010

edit ty sa tak bojis psov? ja vobec, ja by som si aj vsetky z ulice zobrala domov keby sa dalo 😅

edita84
10. mar 2010

nie evit nebojím len so mnou bol môj pes a ten je šibnutý začne hned štekať na iných psov a tak som sa bála aby na nás nezaútočili 😖

katkamarek
10. mar 2010

no ja sa tiez bojim, teda ani by som to nenazvala strach, ale taky respekt, lebo je to predsa len zviera a nikdy nevies co mu skrsne v hlave. Ja ked som bola mensia som aj z bicykla spadla kvoli psovi a rozbila si koleno, lebo som isla po ceste a ked som uvidela v dialke psa, tak som sa chcela otocit na takom mostiku, ale boli tam kamene, ja som dostala smyk a bolo to, skvara v kolene a sitie 😅

No a necudujem sa edit, lebo ked ides s malym psikom, tak sa mozu na neho vrhnut, ja som tiez raz bola svedkom ako vlciak napadol taku malu "prachovku" ☹

evitkamalicka
10. mar 2010

ja ked som bola mala tak sa skor nasi o mna bali, lebo vsetkym psom na ulici som strkala ruky do papule a nikdy mi ziaden nic neurobil, ale nasi smrt v ociach mali 😀

edita84
10. mar 2010

katka aj ja mám skôr ten rešpekt ved je to vonku, no veru a vedla tej mojej prachovky bola aj malá a to je už o inom radšej sme zdrhli ale je to hrozné koľko túlavých psov tu v Kn máme 😢