Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
10. mar 2010

Lucy urcite je to tazke, ak vam do vztahu zasahuje rodina, mm by si mozno mal postavit hlavu a buchnut po stole 😀

lucy_lu
10. mar 2010

aha, ivka...uz som precitala vyssie 🙂

slavulilienka
10. mar 2010

ross ďakujem..uvidíme či sa udeje zázrak.. 🙂

lucy_lu
10. mar 2010

no, to sa ale nestane kati, tak sa nad tym ani nezamyslam.. ale tesim sa ked im naraz oznamime babo aj svadbu.. :D

rosannar
10. mar 2010

slavu...myslíme pozitívne, tak sa vydarí 😉

ivanulienka81
10. mar 2010

lucy, sami si o to koleduju 😀 drzim palceky

katkamarek
10. mar 2010

ivanka, chapem, moja babka zomrela rok pred mm babkou a tiez mi bolo luto, ale oni to tak nebrali, babka bola chora a aj ked to kruto vyznie, cakali sme to, takze urcite zalezi od situacie

lucy, na to by som sa tesila i ja 😀

edita84
10. mar 2010

ták poupratané
my budeme spolu 28. 6. 8 rokov a z toho 4 roky zosobášený brali sme sa 23. 9. 2006 pol roka po dedkovej smrti pre nás to bolo rozptýlenie lebo babka bola strašne nešťastná a spolu so svadbou aj oznam babatka 😉

evitkamalicka
10. mar 2010

edit mate golfky? ak ano ake? riesim teraz ake kupit, kedze chcem dat v lete Adamka k nasim na vychod ked budem v porodke a kocik potrebujem doma

edita84
10. mar 2010

evit my máme takéto http://www.slnieckovo.sk/images/761813Q0711.jpg
ružové a športová mám v inzerátoch 😉

evitkamalicka
10. mar 2010

ja chcem ale nejake s nanoznikom a strieskou

ivanulienka81
10. mar 2010

baby varim, ale dala som si notas do kuchyni a budem vas citat 😉

katkamarek
10. mar 2010

ivanka ok, je to droga, ten konik, preto si ho ja cez vikend ani nezapinam, lebo by som nic neurobila 😀

evitkamalicka
10. mar 2010

pozdavaju sa mi tieto aj dobra cena je http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6474...

edita84
10. mar 2010

tie su super ľahké 🙂

slavulilienka
10. mar 2010

baby myslíte, že už môžem ísť cikať? ja sa normálne bojím ísť na záchod..nech to tam zostane čo najdlhšie, ale už mi ide mechúr prasknúť...

sophie1981
10. mar 2010

caute.....ako zeny??...nieco nove//....ja nieze vas zanedbavam, ale nestiha..dnes ideme s katkou na ockovanie..... 😕 ...bojim.... ☹ 😨

vztahy...tak my sme pred svadbou chodili 5 rokov, manzelia sme uz 8 rokov,...cize dokopy 13.....verim ze stastna 13.... 😀 .....mohlo by sa babo pritrafit.....

a presne pred rokom se si domov doniesli Katku.... 😵 😵 😵

evit, ja som predvcerom kupila tieto golfky:

http://www.hrajko.sk/bunny--p-5.html

evitkamalicka
10. mar 2010

bibka, ale tie asi nemaju nanoznik a tie co som dala ja tak maju

katkamarek
10. mar 2010

slavuli ja neviem ako to chodi, ale tak oni to strekli priamo do maternice, nie? Cize asi len tak lahko bojvnici nevytecu 😅
A ked ta ani neupozornovali na to, tak asi kludne mozes

slavulilienka
10. mar 2010

😀 juuuj sa pocikááám...ja idem. 😉 😝

ivanulienka81
10. mar 2010

slavu, podla mna kludne mozes ist na wc
inac baby uz ste tu mali temu, ze po sexe robit stojku a dvihat nohy, oddychovat lezato... no mne to prislo take smiesne... ja stale chytro utekam do sprchy

evitkamalicka
10. mar 2010

ja vzdy idem hned potom na WC

slavulilienka
10. mar 2010

no mne to bolo tiež zo začiatku smiešne, ale veru po množstve neúspechov, som to tiež skúšala...oprela som si nohy o stenu... 😀

edita84
10. mar 2010

ja sa vždy idem napiť lebo mi vyschne v hube 😀 a potom kukám telku ale te cviky som ešte neskúšala 😅

slavulilienka
10. mar 2010

akosi ma rozbolela hlava..idem si trošku ľahnúť..zatiaľ pa.. 🙂

ivanulienka81
10. mar 2010

no ja uz skoro dovarene, drobec sa po mne zliepa a vyprava
slavu veru oddychni si

evitkamalicka
10. mar 2010

moj je uz aj napapany a za chvilu pojde spat

katkamarek
10. mar 2010

no tak baby, ja sa po tom snazim ostat lezat, sem tam aj nohu vylozim, otacam sa, ale to len tak nenapadko, lebo mm si mysli, ze som nenormalna, ked to robim 😀 a stahujem vnutorne svaly 😅

ludka_r
10. mar 2010

Dijef - ja momentálne sa učím slovenčinu, čo je podľa mňa celkom dôležité... 😀 Teda aspoň mňa to baví...
Uvidíme, aké budú ostatné predmety, ale celkovo mám celkom zaujímavé predmety.

Ja som dnes drobca uložila spať o hodinu skôr, lebo ho budem musieť budiť a ideme cestovať ku našim. Ale ešte stále mi tam v postielke plače, tak neviem, neviem, ako sa chúďa moje vyspí do jednej.. 😖