Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
10. mar 2010

ludka a idete autom? lebo mne maly v aute spinka paradne

ivanulienka81
10. mar 2010

katka, ale keby sme uz aj my boli v neviem kolkom kole, tak mozno uz aj ja by som nenapadne dvihala nohy hore 😉
a zo zaciatku som nechapala zmysel tych grafov a doteraz si myslim, ze maju nizsiu vypovedaciu hodnotu ako by som chcela

katkamarek
10. mar 2010

ivanka, ked by si zacala merat a robila to presne ako mas, sledovala spravne znaky, tak grafy maju velku vypovedaciu hodnotu 😉 Ja som zacala v podstate merat kvoli podozreniu na PCO, lebo som chcela vediet ci mam ovu, ale teraz ma to bavi, je to fakt zaujimave

lucy_lu
10. mar 2010

Baby, ja som vcera ´po tom´ oprela nohy o stenu a povedala mm,ze odteraz to uvidi dost casto. 🙂 ani to nijako nekomentoval len za chvilu mi zacal vykladat paplon na nohy, ze nech neprechladnem. 🙂 zlaty.. :D

ivanulienka81
10. mar 2010

no to som chcela este k tomu napisat, ze clovek ak by chcel nieco z tych grafov mat tak sa fakt treba tomu venovat
ja napr. si neviem odsledovat ziaden krcok ani hlien... tak preto to pre mna nemalo pochopenie...

katkamarek
10. mar 2010

ivanka, to si len ty myslis, ja meriam len treti cyklus a uz pocas prveho som vedela strasne vela, zase az take narocne to nie je, hlavne ked mas poradcov 🙂

ivanulienka81
10. mar 2010

joj, maly si dnes uz druhykrat pricvikol prsteky, to bolo placu ☹

katkamarek
10. mar 2010

chudatko moje, si viem predstavit, ze plackal velmi ☹

edita84
10. mar 2010

ták malá spí, už som si aj vlasy umyla a teraz papám mastný chleba 😀

katkamarek
10. mar 2010

ja som uz tiez po obede, kuracie stroganov, celkom fajn 🙂

evitkamalicka
10. mar 2010

ja uz som ho aj pomaly vytravila

edita84
10. mar 2010

katka mňam

evitkamalicka
10. mar 2010

idem si urobit kavicku a k tomu si dam esicka 😅

rosannar
10. mar 2010

ahojteeee...taaak som po obedíku, bola som ešte v lekárni kupiť drahému niečo na nádchu lebo chudatko mi prechladol a ešte má aj nočné, tak je teraz ako zbitý pes... 😀

katkamarek
10. mar 2010

esicka mam aj ja rada, mnamky 🙂

edita84
10. mar 2010

evit ja mám teraz kapučíno s keksíkmy 😀

ivanulienka81
10. mar 2010

ja som este ani neobedovala 😝

katkamarek
10. mar 2010

no ja som bola tiez od pondelka chora, teda hlasivky som mala chytene, ale teplotu som nemala, no a moje telo zabojovalo samo, nebrala som nic, a uz mi je fajn, tuk, tuk, tuk, na drevo. Asi mam fakt dobru imunitu 😅

rosannar
10. mar 2010

katka...no ja tiež cítim nos ale ked prídem na vzduch tak to hned aj prejde...našťastie

ivanulienka81
10. mar 2010

no tak maly sa akurat odobral do rise snov a ja sa mozem napapat 😀
a nachystam vecicky na prezlecenie, cajik a tak, bo potom pojdeme do MC

evitkamalicka
10. mar 2010

tak som si nakoniec urobila smotanove kapucino

katkamarek
10. mar 2010

ivanka co je MC? 🙂

evitkamalicka
10. mar 2010

katka materske centrum

edita84
10. mar 2010

materské centrum?

katkamarek
10. mar 2010

jaaaj, tak to ja este nepoznam 😀

edita84
10. mar 2010

ale budeš no ja osobne tam nerada chodím u nás je jedno ked sme boli min. týždeň a ja som sa tam nudila moja malá sa tam hrala a mňa si ani nevšímala 😅

evitkamalicka
10. mar 2010

aj u nas je MC, ale este som tam nikdy nebola a ani ma to nejako nelaka

katkamarek
10. mar 2010

no ja som ani nepremyslala,ze by som take nieco vyhladala pocas materstva, ale kto vie 🙂

edita84
10. mar 2010

úprimne poviem ani ja tam už asi nepôjdem ani záchod tam nemali musela som malú brať von na ten kde chodia ostatný ľudia no fuj 🙄

ivanulienka81
10. mar 2010

my tam ideme s kamoskou, jej maly je o tyzden starky ako Misko, takze su rovesnici, oni tam uz boli a pacilo sa im tam a vraj mamicky medzi sebou sa rozpravaju, ze je tam dobre, tak to ideme omrknut, ja tam chcem ist hlavne kvoli tomu, aby bol Misko medzi ostatnymi detickami, teda v kolektive