• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
ano, ale nakupny vozik predsa nemate v nakupnom centre stale, ked ides napr. len nieco kupit do papiernictva, detskeho oblecenia, drogerky....., myslim, ze s konstrukciou je to praktickejsie, ale jasne, ze to zalezi od zvyklosti a tak podobne :slight_smile:
11. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka my chodime len do velkych centier kde su kosiky, do drogerky,papiernictva nechodime vobec, lebo to sme zasobeny furt od maminy zadara, kedze ona je prave v takom obchode veduca, to vzdy ked k nam maju prist len zavola co potrebujeme, nadiktujem jej a mame vybavene, takze my ani prasky na pranie ani kozmetiku nic take nekupujeme
11. mar 2010 o 11:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a detsky obchod mame par metrov od domu, takze to ani autom nechodime
11. mar 2010 o 11:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, jasne, ved o tom pisem, kto ma ake zvyky, drogerka bol iba priklad, to si mozno len ja teraz myslim a potom to ani nevyuzijem :grinning: Ved babo aj tak dlho vo vajicku nebude, rychlo vyrastie a potom to uz inak budem riesit :grinning:
11. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vseobecne nemam rada male obchody, mame radi velke nakupne centra kde je vsetko pod jednou strechou a tam aj tak berieme kocik, lebo tam stravime aj cely den :sweat_smile:
11. mar 2010 o 11:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase cez týžden nemám inú možnosť a isť na taký menší nákup aj do malého obchodu lebo drahý robí bud nočné a to nie je šanca alebo denné a to sa vráti domov o pol siedmej a vtedy sa ani jemu ani mne už nikam nechce ísť...a potom taký riadny nákup robíme cez víkend vo veľkom obchode....
11. mar 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame cez cestu tesco, takze chodime tam, ale vacsinou mi muz pred odchodom z prace zavola ci nam nieco treba a kupi po ceste aj v malom obchode, takze ja cez tyzden do obchodu ani nechodim
11. mar 2010 o 12:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme s týmto problém nikdy nemali bud sme dali malú mamke alebo v autosedačke dali do nákupného koša a išli a ked bola väčšia tak posadili ale teraz už nechávame u mamky lebo už vystrája :grinning:
11. mar 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my uz napapani, vonka mrholi, do toho necasu sa mi nechce ist... tak neviem aky program si ideme s drobcom robit... ale budem vas chodit kontrolovat :grinning:
11. mar 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz aj spime
11. mar 2010 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja prave vybavujem nejaku objednavku
11. mar 2010 o 12:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my už spíme :grinning:
11. mar 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme o pol dvanastej len vstali... takze buvat sa pojde asi najskor kolo pol tretej :angry:
11. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vstali o 10tej a od 12:15 uz znova spime a budeme do takej 15tej
11. mar 2010 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vau evit to ti závidím mne malá zaspala o 12 a bude spať dúfam do 13:50 :confused:
11. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rada ze tak dobre spi...dnes v noci ma 2x zobudila pod nami susedov mala, ta tak silno place a aj hodinu ze to hadam pocut az uplne hore a pritom uz nie je uplne mala, taka stara ako nas Adamko
11. mar 2010 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v noci aj Beja zle spala furt niečo kecala :grinning:
11. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my sme to pokecali, nam sa maly zacal pytat v noci do postele :frowning2: uz sa ho nezbavime
11. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanka, tak to sa asi nezbavite, a nedalo sa ho ignorovat a tvarit sa, ze spite? :slight_smile:
11. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanka to nerobite prave najlepsie, co budete potom robit ked pride druhe?
11. mar 2010 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked on by plakal potom dlho, viete aku ma vydrz... tak ho vezmem do postele, zaspi a prelozim spat do postielky...
11. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivanka, ale prave o tom to je, ze on skusa kto kolko vydrzi, a ocividne on viac :wink:
11. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak ja este nie som mamina, uvidime co budem robit ja :grinning:
11. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka tak tak, pekne to na vas skusa, netreba furt ustupovat, aspon ja by som teda neustupila, mozno by plakal prvy den dlho, druhy den ocosi kratsie atd, az by si zvykol
11. mar 2010 o 13:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi poznám situáciu nedovoľ mu to my sme to Beje dovolili a máme ju tam každú noc :angry:
11. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja by som chcela podla evitkinho vzoru, dat babo do samostatnej izby, tak uvidime ci to bude mozne a ako mi bude spinkat, ked raz pride :slight_smile:
11. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby skusala som.... je to maly hajzlik, plakal by kym neodpadol cely mokry... a v noci to nechcem robit, bo ocko mal dnes dolezite porady a chcela som aby sa vyspal a nie nechat tam maleho skriekat...
11. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka na to treba pevne nervy a hlavne nevzdat sa hned prvy den pri dlhsom placi, moj mm bol strasne proti mojim praktikam a teraz si to nevie vynachvalit, ze aky je to klud ked si vecer bez pocuvania placu a vystrajania moze sadnut k telke alebo k pocitacu
11. mar 2010 o 13:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cez obed to iste, polozim do postielky, zavriem dvere a je klud
11. mar 2010 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem, ze este mame teraz sancu ho to odnaucit, aj doktorka povedala ze si na seba sijeme bic, niekedy ked sa zobudi tak ho iba napravim v postielke, chvilu ho hladkam po hlavke a zaspi ale niekedy normalne by snad z tej postielky aj vyliezol
katka aj ja som mala kadejake plany, ale nevysli :frowning2:
11. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok