Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

jika80
11. mar 2010

baby, vy sa budete teraz smiat, ale ja mam presne co vy s vasimi drobcami s nasim kocurom, tiez sme ho naucili do postele a teraz noc co noc mi spi na nohach, no a potom sa zobudim, ja na kusticku a kocur vyvaleny cez polku postele a uz ho to potvoru staru 3-rocnu nevieme odnaucit 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

ivka mozno ho neskoro davas spat, nas najneskor o 7mej uz spi ako zabity

edita84
11. mar 2010

jika dá sa to ja som to isté mala zo psom spal s nami až kým som nebola tehu potom som ho z postele "vyhodila" 😉

jika80
11. mar 2010

edit - urcite sa to da, ale my sme na to mäkki 😅

ivanulienka81
11. mar 2010

evit davam ho o 19hod, ale ak mi bude spat dnes dlho poobede tak mi o siedmej vecer sa mi bude akurat tak do ksichtu smiat
lenze on sa v noci zobudi aj 2-3x, ja sa nevladzem ani postavit z postele

evitkamalicka
11. mar 2010

jika ja by som ho vyhodila a zatvorila dvere, mozno by par dni mraucal ale isto by sa naucil

evitkamalicka
11. mar 2010

ivka tak mu treba upravit rezim cez den a netreba ho nechat dlho spat ked to inac nejde, radsej nech je hore cez den ako v noci

edita84
11. mar 2010

aj my sme boli ale prvoradé bolo bábo a tak sme zavreli dvere a konec 😉

katkamarek
11. mar 2010

No tak ja vam budem potom hovorit, ked to bude aktualne, ze ako male spi 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

katka no tak na to sa uz tesim ako budes referovat, ja sa to iste budem snazit robit aj pri druhom, ono je to pekne mat deticky, ale mamicka si tiez potrebuje oddychnut a nie byt terorizovana dietatom

jika80
11. mar 2010

katka - ja sa zatial tiez mozem pripajat len so zvieracimi skusenostami 😀 kocura sme rozmaznali, tak snad budeme pri drobcovi uz skusenejsi 😀

ivanulienka81
11. mar 2010

evit skusala som, aj s poradkynou som komunikovala... par dni spi celu noc a par dni sa budi

ivanulienka81
11. mar 2010

a este ked si predstavim ze mame separacnu uzkost, tak uz fakt neviem

katkamarek
11. mar 2010

jika, tak ja ani s tymi zvieratkami nemam skusenost 🙂

evitka, ja som inac tiez slaba, velmi rychlo polavim, takze budem chodit po rady 😀

dijefcatko
11. mar 2010

no, tak ja som tiez zvedava, aka budem ako mama, dufam, ze nie ako bola moja mamina 😅 hned nervy a krik. ale bojim sa toho, lebo cim som starsia, tym viac z maminej povahy na sebe vidim 😖

jika80
11. mar 2010

ja sa tiez bojim, ze si deco bude so mnou robit, co chce 😅

katkamarek
11. mar 2010

ivka separacnu uzkost? zase sa asi hlupo opytam ale to je co?

evitkamalicka
11. mar 2010

katka to ja zas nie, ja ked si nieco zaumienim tak to aj urobim a to iste bolo aj ked sme mali psa, MM absolutne neposluchal, ale predo mnou mal respekt a tak to je aj s malym, ze muza neposlucha robi mu naprieky, ale uz aj jemu to zacina vadit, ale dlho odolaval....ja ked troska zvysim hlas tak maly uz vie ze musi posluchat

jika80
11. mar 2010

katka - to je vyvinova faza u babätka, ked chce pri sebe len mamu, ma strach z cudzich a pod 😉 aspon tak sme sa to ucili na vyvinovke, mozno prax je ina

ivanulienka81
11. mar 2010

to sa objavuje hlavne okolo 10mes. ze babo musi mat stale v dohlade mamu... a ked napr. vyjdem z izby tak uz prasi za smnou alebo sa rozplace

evitkamalicka
11. mar 2010

aj my sme mali tu uzkost, ale len kratko cca 2 tyzdne

evitkamalicka
11. mar 2010

my by sme uz napr. mali mat obdobie vzdoru a nemame ho

ivanulienka81
11. mar 2010

Misko sa cudzich ludi neboji ale bezomna je hotovy, musim mu byt na blizku

katkamarek
11. mar 2010

evitka, lebo ty si asi ten typ, ze mas prirodzenu autoritu v sebe, moj ocko bol taky isty, v zivote som mu neodvravala, proste co povedal to platilo, a moj brat je asi po nom, ten starsi, mladsi brat napr. mna a mamku vobec nepocuva, ale ked uz starsi brat mu nieco povie, tak to plati, my na neho mozeme kricat, ale on ked na neho uz zvysi hlas, tak on je dokonca z toho nestastny, ze "Jurko na neho krical" 😅

a ja tiez budem mamka, ktora krici 😀 To som si uz odskusala na bratovi, a som presne typ mojej mamky, ona mi dokonca hovori, ze som este horsia ako ona 😅 Ale tak zase nie despota, ale necham sa rychlo vytocit, v tomto zmysle 😅

edita84
11. mar 2010

my ho ešte stále máme 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

ivka nas Adamko s tymto problem nema, mozem ho nechat aj cely den s niekym a nebyt doma a jemu to nevadi

evitkamalicka
11. mar 2010

katka no asi nieco na tom bude, tiez to mam asi po ockovi

ivanulienka81
11. mar 2010

no zajtra idem k doktorovi tak som zvedava ako si s nim ocko poradi

jika80
11. mar 2010

aj ja sa necham rychlo vytocit, preto posielam tam, kde treba zostat pokojny manzelika 😀 ale tiez to zavisi od situacie

edita84
11. mar 2010

katka nezúfaj aj ja sa rýchlo naštvem nakričím ale malú ani nehne 😀 s ňou treba inak jednať jej treba zadnou cestou prikázať