Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

kojzarik
14. okt 2009

pokial ide o porod tak doprajem vsetkym nech maju taky porod ako ja . takze mne zacala odtekat plodova voda o pol 5 rano , kedze som nemala bolesti tak som si dala na postel uterak a naspät spat zobudila som sa o 7 zavolala som svagrovi ze uz budem asi rodit do nemocnice sme prisli o pol8 , samozrejme najskor vypisat papiere az potom prijem do nemocnice , ked ma skontrolovali pri prichode do porodnice bola som na 6 cm otvorena , nebola som ani na vzdycharni a ani klistyr mi nestihli dat , mali sa narodil rano o 9 , muz ledva dobehol k porodu . a pokial ide o bolesti , tak pri mrche ich mavam silnejsie

kojzarik
14. okt 2009

mima tomu sa hovori zavist , mozno ti ta pani- slecna len zavidi 😠

mima286
14. okt 2009

asi hej ze ja som tam aspon volaco mala a ona nie 😀
nechajme ju tak nech sa ma dobre a nech jej padne na uzitok co napisala 😉

b.bardyova
14. okt 2009

jaj zeny co a to vonku deje..inak dnes som robila test a nic ...len /.... ☹ ale vajecniky ma bolia ako pred mrchou ale nic ...tak neviem a aj brucho mam nefuknute..

ninimimi
14. okt 2009

mima: mojej kamoške to mešká už skoro 2 týždne a test jej ukazoval jednu / išla k doktorovi na sone našiel niečo malinké 🙂 a ja dúfam a verím že je to babenko.Zobral je krvičku a uvidí sa takže ešte nič nie je stratené 😅 držím palčeky 😉

mima286
14. okt 2009

nini dakujem,ja pockam este do konca tyzdna a ked tak idem na dalsi k dr. 😉 este som chcela napisat ze som si robila ovul.test a tam su krasne dve 😲 ,takze ja aky test chytim a spravim tak su tam //,no v kutiku duse verim ze budem tehula,a ked aj nie tak nic nie je este stratene 😉

evitkamalicka
14. okt 2009

dobry vecer sa praje, tak mi sme znova snazilkovali pre istotu a uz som tu....co vsetky pracujete na mimi? 😅

mima286
14. okt 2009

ahoj evit,si na rade kedy najblizsie testujes 😉

evitkamalicka
14. okt 2009

mima ja neviem, chcela som v piatok ale asi az cez vikend budem uvidim, mozno pockam az ci bude meskat a potom

mima286
14. okt 2009

len netestuj tolko ako testomaniacka mima286 😀

evitkamalicka
14. okt 2009

budem si brat priklad 😅

evuliki
14. okt 2009

Ahoj holky,prave pozeram Live vysielanie Modre z neba a davaju tam "sen" z handlovskej porodnice,primarka co tam bola,rodila aj mnaaaa.Boooze take krasne spomienky!!!! 😵 😵 😵

evitkamalicka
14. okt 2009

aj ja som to pozerala, chcela som vidiet len ten porod a akurat som to stihla bo inac sa dnes u nas kuka futbal

salka77
14. okt 2009

Ahojte,som tu prvýkrát, aj my sme chceli začať snaženie v septembri, ale už je október a ja sa musím preliečiť. Začínam brať Predison-bunková imunita, anopyrin na trombofíliu a zistili mi ureopasmu, čakám na výsledky chlamýdií. Som po troch IVF a jednom KET. Všetky vyšetrenia sme robili až teraz po zmene centra.

lumimi
14. okt 2009

prajem pekný večer všetkým.
dnes som zistila priciny mojej velkej unavy - bohužial zatial to este nie su //- prestala som piť kávu - ale docitala som sa ze 1 káva denne je ok -- tak som sa k mojej závislostui opať vrátila.

Ahoj salka. rýchlo sa daj dokopy // na teba isto už čakaju 🙂

evitkamalicka
14. okt 2009

salka ahojky

lumi ja som pila kavu aj v tehu

lumimi
14. okt 2009

Aj buduca svokra mi vravela ze pila kavu ked bola tehotná s mojim milým - velmi ho to nepoznacilo
🙂

evitkamalicka
14. okt 2009

jednu si kludne mozes dat

b.bardyova
14. okt 2009

a energeticky...to asi neni dobra volba...lebo od kavy mi je tazko

lumimi
14. okt 2009

to skus radsej cocacolu - ta je dobrá aj protti vracaniu

evitkamalicka
14. okt 2009

veru radsej colu ako energetika

b.bardyova
14. okt 2009

dakujem ...a inak neviete co moze byt v tom , ked sombrala tablety tak po7dnoch som dostala menzes a teraz som mala dostat v sobotu a nic

lumimi
14. okt 2009

skus si spravit test. a skus ešte počkat a ak nič, tak navštívit Dr. nič iné ma nenapadá

b.bardyova
14. okt 2009

robila som si dnes ale az poobede a nic ...vydrzim do pondelka a pojdem

evitkamalicka
14. okt 2009

treba pockat, mozno ze ti po vysadeni troska hapruje cyklus

lumimi
14. okt 2009

Inak, dnes som sa nastvala, prestala som si namyslat ze vsetko su priznaky tehu co sa mi deje a kaslem na to. Bude co bude.
A myslim, že ked nieco smrdí, tak to smrdí aj netehotným a dnes to teda riadne na oddeleni smrdelo. bleee

lumimi
14. okt 2009

po vysadeni tabletiek aj mne meškala ale len 2 dni. potom to prišlo 😠

floskula
14. okt 2009

ahoj baby, prepacte ze rusim otazkou od veci, ale chcem vas poprosit o nazor, tyka sa byvania. zda sa vam v pohode, ze sa najskor namontuje kuch. linka a az potom sa tam da obklad na stenu, akoze pozadie linky?

evitkamalicka
14. okt 2009

lumi moja rec, netreba na to mysliet

lumimi
14. okt 2009

my sme si to vymerali a obklady su kusok pod dosku., ale ono je to jedno, aj tak tam date asi este nejaku listu nech omrvinky nepadaju za skrinky, nie?
Inak doporucujem taky vynalez co sa nalepí na podlahu a sokel - take elko - a potom nejduomrvinky ani z dola 🙂