Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lumimi
16. mar 2010

sophie, ja mam 30.11 naordky, 13.12 meniny a potom su vianoce, a cim som starsia tým viac dostavam darcek len na vianoce ze to na vsetky tri sviatky, ostatný dostanu nieco na narodky v marci, meniny v juli a na vianoce - ja osobne som tým strasne poznamenana a velmi mi to vadi. radsej dostanem tri drobnosti ako dvakrát odbitie ja ti dám darček dokopy s vianočným....

janirea
16. mar 2010

ahojte dievcata, je tu niekto? 😕

edita84
16. mar 2010

ahoj ja tu sem tam kuknem 🙂

ludka_r
16. mar 2010

ahojte
ako sa máte??
nejaké nové tehulky??
Ja už chystám výbavičku, aj kočár sme kúpili, aj keď som pôvodne chcela ešte chvíľu počkať.. Ale aj tak to nie je ako pri prvom, to bolo viac nakupovania, čiže viac radosti, ale aj peňazí na míňanie. 😀

mima286
16. mar 2010

ahojteako sa mate?
ludka tak uz pomali chystas 🙂

edita84
16. mar 2010

ahojte ludka a aký kočík si kúpila? 🙂

mima286
16. mar 2010

dnes je tu akosi ticho

edita84
16. mar 2010

no ved ste tu neboli tak tu bolo ticho 😀

b.bardyova
16. mar 2010

ahojte kocky, gratulujem maminkam a poradte micomam preto robit aby som k vam patrila ....zacalasombrat kyselinu listovu aj ecko a babyplan a snazilkujeme sapodla,mna dost

edita84
16. mar 2010

no jo to by som chcela vedieť aj ja 🙂

b.bardyova
16. mar 2010

kolko sa snazis

edita84
16. mar 2010

7 mesiac a ty?

katkamarek
16. mar 2010

b.bardyova, univerzalny recept na otehotnenie bohuzial neexistuje, proste treba vystihnut tu spravnu kombinaciu vsetkych faktorov, ktore su pre otehotnenie dolezite a ono sa to raz podari. Niekto ma stastie, ze to vyjde hned, niekto sa musi snazit rok, niekto je uplne v poriadku, ziadna objektivna pricina neplodnosti neexistuje a aj tak to nejde, proste chce to trpezlivost, pozitivnu mysel a davku stastia 😉

b.bardyova
16. mar 2010

fuha tak ja este len 2 mesiace....ale som taky pesimista lebo od oktobra neberiem tabletky a zatialnic...minuly mesiac som si myslela, ze by to uz mohlo byt a nic ...ale vsadilasom na vitaminy a po snazilkovani hore nohy,,,,pocula som, ze to pomaha

b.bardyova
16. mar 2010

katkamarek: ja viem, ze je to o stasti a zadari sa vtedy ked to najmenej ocakavame...ale vitaminky aj tak moje telo potrebuje...

katkamarek
16. mar 2010

To je jasne, to ti neberiem, aj ja beriem Femibion, a okrem toho vsetko mozne skusam, caje, bylinky a tak, ja len ze si vyznela tak bezradne, ze uz nevies co robit, tak som ta chcela povzbudit 😉

edita84
16. mar 2010

katka bezradná začínam byť ja 😢 😅

evitkamalicka
16. mar 2010

ahoj kocky, tak uz mam notebook ok, muzik mi len musel preinstalovat windows

katkamarek
16. mar 2010

edit a nepremyslala si opat o tom Fem+ co ti pomohol pri Beatke? 🙂

edita84
16. mar 2010

premýšlala len ho neviem zohnať 😒

b.bardyova
16. mar 2010

ja som bola lebo niekto mi dost pokazil naladu...ale teraz je to uz fajn....a nebojme sa raz to pride,...a katkamarek ake cajiky pijes

katkamarek
16. mar 2010

teraz som zacala pit alchemilku, vela bab ju tu spominalo, tak skusam 😀 ale iba do ovulky, potom uz by sa nemala, okrem toho som brala Femi kvapky od Valovica, ale som ich rozbila tak teraz nemam 😅

katkamarek
16. mar 2010

evitka, aj som si myslela, ze by toto mohla byt chyba, lebo aj nam sa to stalo viackrat, len som nechcela zbytocne machrovat, lebo do tych veci sa ja nerozumiem velmi 🙂

b.bardyova
16. mar 2010

a kolko sa snazis o babo???

b.bardyova
16. mar 2010

inak neviete mi napisat ci ked som tehotna(teda ak som) a dostanem mrchu ci je normalna ako vzdy alebo je slabsia ....lebo test mi neukazuje dve ciarky....

edita84
16. mar 2010

evit aj mne inštaloval kamoš pred 3 týždňami a stroj je hned rýchlejší 😅

katkamarek
16. mar 2010

bardy my sa snazime teraz treti mesiac 😉
co ja viem, tak menstruacia by mala byt slabsia, ale neviem ci je to pravidlo, proste ina ako bezne, bud trva kratsie, alebo je len taka slaba, ale ked si si robila testik pocas ms a nemas tam nic, tak to urcite nie si tehu. A nemerias si bazalnu teplotu?

ludka_r
16. mar 2010

Edita, kočiarik sme kúpili len taký obyčajný, s veľkými štyrmi kolesami. Akosi sa mi nechcelo investovať do lepšieho.. A aj tak mám strach, že by sa v tom modernejšom kočári bábo tlačilo 😀
b.bardyova, dva mesiace vôbec nič nie sú, neboj sa. Ja som pri prvom snažení vysadila tabletky a otehotnela som "až" po troch mesiacoch. Tiež sa mi to zdalo dlho. Myslela som si, že máme možno trošku problém, ale pri druhom som vysadila antikoncepciu a snažili sme sa až o pol roka. A otehotnela som hneď na prvý krát. Tak neboj, ono to príde. 😉

dijefcatko
17. mar 2010

bré ránko edit, uz to vyzera lepsie 😉
booze, asi vas nestihnem teraz precitat, ste toho vcera dost popisali 🙂