Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slibby
15. okt 2009

lilix, maky newreval dlho, ale ja som zacala s tym ked mal 6 tyzdnov, a to bolo hlavne o tom ist za nim aj 20 krat a dat mu naspät cumlik pohladkat po hlavicke a zase odist, ale tie 2 tyzdne mi stali zato aby som mala taku pohodu ako teraz

lilix
15. okt 2009

jaaaaj az tak skoroo 😨
tak to ja nie, tak asi ako evit, ked zacne viacej chapat. 4mes.. no ved este neviem nic o detoch, to su iba take plany.. ved mozno ziadne dieta ani mat nebudem..

cukruska1920
15. okt 2009

lili 😠 co tak negativne

mima286
15. okt 2009

lilix,aby sa ti to este nezapacilo a nemala doma futbalovu 11-tku 🙂 jasne ze budes mat,kazda ktora sme tu budeme mat 😉 BABATKO

evitkamalicka
15. okt 2009

tak som doma z jazdy, rychlo som dala drobcovi papat, ulozila ho spat a mam terat 3 hodky volno

evitkamalicka
15. okt 2009

uz len 3 jazdy a takto o tyzden vo stvrtok skusky

lilix
15. okt 2009

vzdy som sa snazila byt optimistka, ale uz mi to dako nejde.. som v strese. nesportujem. tak to tak dolahne na cloveka. ☹ a to je asik aj tym pocasim. 😒
dnes este idem do kniznice, vytiahli mi nejake bakalarky, diplomovky, tak ich idem postudovat, a poopisovat daco. vobec sa mi nechce. 😝 a uz vam tu nebudem kazit naladu, idem daco robit. 😵

evitkamalicka
15. okt 2009

a inac baby u mna akoze podla grafu ovulka stale nikde a to som 19DC, prsia stale bolia, tak ma muz nahovara na test, ale zatial odolavam

mima286
15. okt 2009

nekazis ono je to aj tym pocasim,hruza ako tam je 😠
evit.tak ked ho spravis tak zabijes jednou ranou dve muchy 😉 budes mat vodicak na auto aj kociar 🙂

evitkamalicka
15. okt 2009

mima zatial nie, este chvilu pockam, zatial sa mu nepodarilo ma nalomit 😅 😀

lilix
15. okt 2009

evit a kedy ti ma neprist mrcha?

evitkamalicka
15. okt 2009

lilix to je este daleko 24.10.

lumimi
15. okt 2009

Zdravim.
baby ja chcem už mimino.
A musim sa dnes trochu postazovat: A asi nam to nevyslo teraz, bo citim, ze sa asi mrcha hlasi, a navyše, ked si poviem ze chcem mimino, tak ma tak divne napne na vracanie z tej myšlienky,a vzapeti je mi do plaču ze este nic. Navyse mi celý den bolo jedno ze som robila minimálne za dve doktorky.
A vcera som si citala knihu "porodnictvi" - a tam bolo ze testy su smeodatné od 3 týzdna vývoja plodu , no a bol tam vtipný odsek o tom ako sa počíta termin porodu z udajov zeny o tom kedy otehotnela - na konci bola veta ze je to aj tak velmi nespolhlivé lebo si to tie ženy len namyšlaju že to vedia.

evitkamalicka
15. okt 2009

lumi snaz sa na to troska menej sustredit, viem ze je to tazke ale neostava nam nic ine iba cakat

lumimi
15. okt 2009

vsak sa snažim, dnes som na to myslela len cestou z nemocnice, inak som nemala čas na nič mysliet, ale ked to tak trvá! Ach jo. musim si ist zamestnat hlavu.

evitkamalicka
15. okt 2009

musis si najst nejaku cinnost cim zabavis mozog 😅

lumimi
15. okt 2009

evi, mam taku činnost ze učenie na tie štatnice, ale mne sa do toho strasne nechce.... juj, keby som bola taka mudra ako sa mi nechce tak nemam problem 🙂

evitkamalicka
15. okt 2009

juuj no ucenie to by sa ani mne nechcelo a tiez sa cez vikend musim ucit tie hlupe testy na vodicak

sophie1981
15. okt 2009

lumini, my sme otehotneli, ked sme zacali stavat dom....tak hor sa lopatu do ruk a hadzat do miesacky.... 😀 😀 😀

evitkamalicka
15. okt 2009

bibka no tak to by sme sa my teda nacakali keby sme mali cakat na to 😀 😀 😀

sophie1981
15. okt 2009

evka tak rekonstrukcia bytu..... 😉

lumimi
15. okt 2009

vodicaku sa neboj, ten spraví každý 🙂 ak teda autoškola nechce na svojich žiakoch zarobit. vtedy ich radi nechaju opakovat. ale ak maju trochu charakter tak v poho.

evitkamalicka
15. okt 2009

bibka no to bude, ale az na jar

lumi keby to zalezalo len na autoskole tak sa nebojim, ale policajta neoklames

evitkamalicka
15. okt 2009

no nic zeny, idem sa troska natiahnut a cakat manzelika

lumimi
15. okt 2009

policajti a autoškola = jedna ruka. bude dobre, ja som sadla za volant a inštruktor mi najprv ukázal nenapadne že mam zaradit jednotku aby som sa pohla - no, to je riadne faux pas ale spravila som, hlavne davaj pozor na stopky a prednost z prava - na tom u nás dvoch vyhodili.

lumimi
15. okt 2009

no, kazdopadne, ked budes mat pocit po učení že si nič nepamatas, tak to je uplne normálne.

kojzarik
15. okt 2009

ahojte konecne som sa sem dnes dostala , bola som dnes na sono u gyn . , nasiel mi 3 vajicka , ale mam ist este aj v utorok buduci tyzden , sak tam budem zachvilu castejsie ako doma 🙄

barbora87
15. okt 2009

ahojky pridavam sa....zaciname koncom oktobra....

ludka_r
15. okt 2009

Ahojte...
Tak čo, nejaké dvoj // testíky???
Pár dní som nemala čas tu byť, a Vy už ste toľko toho popísali...
Ja som práve prišla zo skúšky (mám to za B 😀 )
Nevydržala som to a hneď cestou som si kúpila test. Doma, len, čo mama odišla, som si ho spravila...
Som vysmatá, mám // 😀 Tá druhá je síce slabšia, ale ja aj tak verím, že to tak je....
Teraz sa treba objednať k lekárovi.Tak držte prsty, aby to všetko dobre dopadlo.
A samozrejme, nech všetky otehotnejú tak rýchlo ako ja (doslova na prvý šup 😀 )
Inak, dala som testík aj do albumu. Je ho tam ale dosť blbo vidieť (to mojim amatérskym fotografovaním)

barbora87
15. okt 2009

😉 jeeeeludka gratulujem!!!!