• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
dobrééé ránko dievčatá.. no táto noc mi nepriala, zase ma v noci rozbolelo brucho a aj som vracala....no hrôza :confounded:
22. mar 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros no len aby si nemala crevnu virozu, lebo ta je teraz vsade
22. mar 2010 o 08:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...to až nie...už som ju mala asi rok alebo dva dozadu a to vyzeralo uplne inak...ale nepáči sa mi to, že chudnem....dúfam, že to nijak malému neškodí :unamused: ...lebo ved vtedy ked som mala teplotu som schudla niečo cez kilo a teraz tiež tak nejak...čiže už asi 3 kilá a ja chcem priberať, nie chudnúť...aspon nie teraz... :unamused:
22. mar 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros v zaciatkoch to vobec nevadi, ze chudnes.....vsak ja som uz v polovicke a pribrala som zatial len 0,5kg
22. mar 2010 o 08:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...no tak dobre...lebo ja som nevedela ani pred tehotenstvom schudnúť ani kilo nie že ešte 3 a to počas tehotenstva...a zľakla som sa ked som čítala ten 10 týžden tehotenstva a tam bolo písané, že by sa už malo pomaličky priberať a ja som chudla :grinning:
22. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
22. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros kazdy pribera v tehu inac, tak sa nestresuj

edit ahoj
22. mar 2010 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky chcemsa spytat pocula som, ze po snazilkovani sa dvihaju nohy...ale nikde sa neuvadza na kolko...neviete mi poradit
22. mar 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros aj ja som pri Bejuke na začiatku schudla asi 3 kg
22. mar 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
b.bardy ahojky, to dvihanie noh a podobne praktiky su somarina, to spermijkam nijako nepomoze
22. mar 2010 o 08:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...ahoooj....no som už o niečo kludnejšia...dakujem... :wink:

evit...no ja nestresujem...ale som sa aj dočítala v v 10tt je už len 1,5% potratu....takže sa dá povedať, že sa blížim k brehu? :sweat_smile:

b.bardyova...no ja som tiež dvíhala nohy a držala som ich asi nejakých 3 minutky a potom som ešte ležala v posteli, ale neviem či to pomáha :grinning:
22. mar 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros ja som citala, ze v mojom tyzdni by som uz mala mat 4 - 8kg na sebe, co nehrozi zatial
22. mar 2010 o 08:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky cukrus sa ešte neozvala či je už doma?
22. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este neni doma, ale ma sa dobre, uz nespini a miminko ma 1,8 cm :wink:
22. mar 2010 o 08:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj to ma teší strašne veľa na ňu myslím dúfam že už bude ok
22. mar 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby, ja som katkamarek, ale neviem sa prihlasit pod starym nickom :angry:

tak som to riesila takto ale dufam, ze je to len docasne riesenie
ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

asi sa blizi ovu, dufam, vcera som konecne mala krasny egg hlienik, som si ho natahovala medzi prstami a tesila sa :grinning:
dufam, ze je to dobre znamenie a uz sa to upravi, lebo od vysadenia HAK akosi stagnoval plodny hlienik

a vy sa ako mate, co nove?
22. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte ako dlho by mala byť v nemocnici?
22. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem ....a uvidime ci to pomoze ...mozno len mojej osobke......budem sa citit viac v pohodke....
22. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, zda sa mi, ze este tento tyzden a potom sa uvidi co dalej, ci si ju tam este nechaju
22. mar 2010 o 08:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...no len aby bola v poriadku...ked s nou budes v kontakte tak ju pozdravujem a držím jej palčeky aby sa bábätku darilo a rovnako aj jej... :wink:
22. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata,
tak ja neviem co je krpatemu, vecer o pol siedmej siel buvat, rano o siestej si dal mliecko a hned nato zaspal a este furt spi :fearful:
inac mam dojem, ze nam vykukol puklik :grinning: a boli ma lavy cici od vcera :frowning2:
22. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iva...ahooooj....no aspon spinká, no nie? horšie by bolo, keby bol celú noc hore :grinning:
22. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, po dlhšej dobe sa hlasim opäť aj ja... u nás tento mesiac nebola ovulka, tak som trochu v depkách a radšej som sa koníkovi vyhýbala na chvíľu.. :(((

čo tu nové? pribudli nejaké tehulky?
22. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....kto tu?
22. mar 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukruš, ako sa mávate? ešte v nemocke?
22. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus ahoooooooj :slight_smile:
22. mar 2010 o 10:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte... lucy, evit.... dneska bola vizita velka...nechaju si ma tu este 3 tyzdne... to budem koniec prveho trimestra a potom pojdem domkov...inak sa mam dobre a hadam aj babenko v brusku :sweat_smile:
22. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus tak je dobre
22. mar 2010 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus ahoj nevadí hlavné aby ste boli obaja v poriadku :slight_smile:
lucy nstresuj ani ja som nemala ovulku :wink:
22. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja som sa aj pytala na malej vizite mojho gynekologa...je aj moj izbovy..ze ci tu nemozem zostat do 12tt a povedal ze to sa ani pytat nemusim...ze to je jasne.... tak som rada....je tu so mnou jedna babenka...ta tu bude dlho lebo je v 20tt a je otvorena na 2cm...tak je nam veselo
22. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok