Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
25. mar 2010

no hej ale vy ste tehulky 🙂

ivanulienka81
25. mar 2010

jaj do prdele teraz citam co som napisala, fakt asi nie som este prebudena, jak daky talian pisem

evitkamalicka
25. mar 2010

edit aj ty si len o tom este nevies 😅

dijefcatko
25. mar 2010

evit, no nieco na tom moze byt 😉

edita84
25. mar 2010

hehe evit no nebolo by to zlé ale bez ovulky asi ťažko 😒

ivanulienka81
25. mar 2010

edit, graf mozno klame

edita84
25. mar 2010

kočky nenamotávajte ma 😵

ivanulienka81
25. mar 2010

uf, misko sa dnes 11 mesiacov ako ten cas leti?
baby vam kedy zacali deticky robit tap tap tapusky, papa a ukazovat kde ma nostek, pusinku? misko nema o to velky zaujem ☹

edita84
25. mar 2010

asi ked mala rok

ivanulienka81
25. mar 2010

no tak my tap tap vobec nechceme robit, ked ja robim tap tak fajn sranda, ale ked jemu chytim rucicky tak ich da do pesticky a ani za svet, vzpiera sa... tak isto varila misicka, nechce otvorit dlan zrovna vtedy a najvacsi problem je v tom, ze on ani nevie posediet, v kuse v pohybe musi byt, a to je vtedy tazko... a dnes sice rano v posteli sme sa hrali a ukazal kde je nostek aj pusinka, ale to len 2x a potom uz nemal zaujem... tak neviem ci je intelektualne pozadu 😕 ci je to este v norme?

edita84
25. mar 2010

ivi podla mňa je v norme niekedy deti nerobia to čo po nich chceme 😉

ivanulienka81
25. mar 2010

no ale Misko je zato velmi pohybovo zdatny... tak asi nema cas na take srandicky....
ja som dade citala, ze ked je dieta viac pohybovo zalozene tak ten intelektualny vyvoji ide pozadu a opacne, ked je dieta menej pohybovo zdatne tak sa skor uci taketo veci ako tap tap, asi na tom nieco bude, lebo jednej znamej mala mala rok, vobec nechodi, neviem ci vobec lozi, ale zato vie vsetko ukazat, aj aka je velka atd.

slavulilienka
25. mar 2010

Ahojte.....no to bola noc...., ale už mi je lepšie.... ☹

evitkamalicka
25. mar 2010

ivka nic si z toho nerob, ani nasho Adamka take veci nezaujimau, jedine co rychlo vedel boli tapusky a len nedavno sa naucil dat papa, ale aj to nie vzdy da, ale za to lieta riadne

ivanulienka81
25. mar 2010

ok baby, idem kus poriadit
edit, inac tej kamoske co tak skoro porodila, zistili nejaky syndrom, ze dietatko uz nebolo niekolko dni vyzivovane a teda sa spravalo v tele matky ako parazit ☹ muselo ist okamzite von a ma 960g

evitkamalicka
25. mar 2010

tak pracka vyvesana, teraz troska pauzicka, kavicka a neskor budem upratovat, lebo uz je tu bordel jak v tanku, ale tie co mate deti to isto poznate

edita84
25. mar 2010

ivi na neonatologii je malé na dobrom mieste uvidíš bude ok. my ked sme boli v Nz s malou bol tam chlapček a pôrodnú váhu mal 800 g a teraz je ok 🙂

ivanulienka81
25. mar 2010

evit ani nehovor, ja som uz dlazku pozmyvala, sice uz mam naplnenu pracku ale este ju treba ist pustit, a este musim vybonzovat kuchynu, alebo ta to stale vsetko schyta

evitkamalicka
25. mar 2010

ja sa chystam upratat komplet vsetky izby ked maly pojde spat, aj okna by som mala umyt, ale to slubil muz ze cez vikend umyje

rosannar
25. mar 2010

ahojteee a dobréé ránko...ja som si včera večer merala bruško a narástlo o 2 cm 🙂

evitkamalicka
25. mar 2010

ros uz by si mala zacat fotit

edita84
25. mar 2010

ahoj ros

rosannar
25. mar 2010

evit...no na fotkách ešte nič nevidno...mám jednu fotku asi spred troch týždnov ale ked aj teraz kuknem do zrkadla, tak tam nič nevidno, len kilá navyše 😀 , ved ked vykukne tak, že ho bude aj vidno, tak odfotíím 😉

edit...ahoooj moja 😉

evitkamalicka
25. mar 2010

ale isto je uz vidiet, len ty nevidis 😅

ivanulienka81
25. mar 2010

jaj baby, ja som si teraz odfotila brusko, ale sa hanbim zverejnit 😅

rosannar
25. mar 2010

evit...no možno aj áno, len nech ešte trošku podrastie a odfotím 😉

evitkamalicka
25. mar 2010

ivka a preco? no sup sup

rosannar
25. mar 2010

iva..ale no, pekne pridaj, nech si ho pokukáme 😀

ivanulienka81
25. mar 2010

nie, toto som prehnala, som sporo odeta, nafotim nanovo len taraz sa mi uz nechce zase to stahovat...

rosannar
25. mar 2010

iva...ale no...my nekukáme čo máš oblečené, my len kukneme bruško 😉