Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
26. mar 2010

ja zas idem poupratať a potom som s5

rosannar
26. mar 2010

edit...no ale koľko nás tu bolo na začiatku a teraz ani polovica 😒

evitkamalicka
26. mar 2010

ja uz skracujem, lebo poobede uz chcem ist von v tychto super pohodlnych nohaviciach

edita84
26. mar 2010

ták hotovo pračka perie
ros to hej je nás tu polovica 😢

ivanulienka81
26. mar 2010

ja mam dojem ze miruj je na inom fore ale nie na koniku, ale nie som si ista

edita84
26. mar 2010

no nevadí hlavne že sa má dobre nie?
😉

dijefcatko
26. mar 2010

ja som v tomto nejaka konzervativna, chodim len sem a asi dvakrat som pisala do grafov, lebo je tam lauritka a ta sa vyzna, proste tu som zvyknuta a nerada sa mocem do inych debat 🙂

edita84
26. mar 2010

no hej to máš pravdu ja chodím sem ráno ked tu ešte nikto nie je do grafov ale toto je môj favorit tu sa cítim doma 😀

ivanulienka81
26. mar 2010

ja chodim este na jedno forum okrem MK, ale tam skor do temy deticky od 6 do 12 mesiacov

ludka_r
26. mar 2010

Edit, gratulujem k suchým plienočkám.
U nás to zatiaľ vôbec nehrozí.
Aj nám by mala už čochvíľa doraziť válenda, tak som zvedavá, ako bude Vilko spávať. Len aby si nepamätal na spanie v postielke, keď sa mimi narodí. 😀
Idme mi asi von, treba to využiť, lebo počítam, že onedlho začne pršiavať

dijefcatko
26. mar 2010

no, to pocasie je teraz take dake, tu v BB vcera dokonca hrmelo a slusne, ciernava ako v lete, ale nastastie nas burka obisla 🙂

rosannar
26. mar 2010

no to u nás svieti slniečko, len dosť fúka vietor, len dúfam, že je teplý a nie studený 🙂

jika80
26. mar 2010

ahojte babulky
ja som tu tiez este, sice v poslednom case vas len citam, bo vy ste tu uz skoro vsetko tehulky a my sa este ani snazit nemozeme, tak mi je to luto a preto nepisem
krasny dnik vam prajem

edita84
26. mar 2010

ludka ved na to ešte má čas ani Beja ked bola vtom veku ako Vilko mala plienky až od 2 rokov som ju začala odnaúčať 😉
ros aj tu strašne fúka vietor ale našťastie nie je taký studený

edita84
26. mar 2010

jika ja je nás tu aj pár netehuliek

dijefcatko
26. mar 2010

aj ja som este netehulka! takze nas je kolko? ja, edit, jika, sophie, na koho som zabudla?
jika, tiez sem pisem iba ked vidim, ze sa riesia netehulkovske veci, lebo k tym tehu nemam co povedat, ale som rada, ze babam sa to uz podarilo, cim viac ich je, tym lepsie nam budu vediet poradit, ked budeme tehu my 😉

jika80
26. mar 2010

ja sa tiez tesim, ze je tato temicka taka plodna 😀 ale zaroven mi to pripomina moje 1.tehu
ale uz len 6 tyzdnov a budem zase pravidelne prispievat, bo to sa budeme zase snazit 😀

dijefcatko
26. mar 2010

ja chvilkami chytam take pocity, ze tentokrat nam to vyslo a chvilkami som presvedcena, ze zasa nic ☹ tak velmi by som to uz chcela a prave v tom je asi problem 😒

edita84
26. mar 2010

dijef aj ja mám tie pocity ale nám sa to určite teraz nepodarilo takže mrcha nech príde čím skôr

ninanina34
26. mar 2010

ahojte baby ja som sa dneska prvy krat prihlasila ale poznam vas uz dlho casto sem chodim a citam vas hlavne preto ze mam podobne problemy ako vy a tiez by som chcela babo a hlavne zbieram uzitocne rady, takze ak vam nevadi rada s vami popisem

edita84
26. mar 2010

nina vitaj teším sa aspoň nás tu bude viac 😉

dijefcatko
26. mar 2010

ahoj Ninka, vitaj, odkial si? Napis nieco o sebe,tiez sa snazite od novembra?

rosannar
26. mar 2010

no tak, ja som si v práci porobila tú väčšiu časť roboty, čiže teraz sem už konečne budem chodiť častejšie ako len 3krát za deň 😀

nina...ahoj a vitaj medzi nami 😉

evitkamalicka
26. mar 2010

nina vitaj

tak ja som akurat dovarila obed a cakam kym to malemu troska v miske vychladne a on mi tu mrnci jak besny, juuj taky je pazravy az hroza

ninanina34
26. mar 2010

caute baby ja som z BA mam 1 dceru ma 5 rokov a od oktobra sa snazime o babo ale stale nic 3 roky som brala antikoncepciu a mysleli sme ze to pojde na prvy sup a nic

ninanina34
26. mar 2010

evit nasa mala zasa nechce nic zjest ma oblubene 4 jedla a okrem toho nic

evitkamalicka
26. mar 2010

nina ten nas zje raz aj mna, jemu je jedno co je, hlavne nech je 😅

rosannar
26. mar 2010

nina....no aj my sme sa snažili od oktobra-novembra a ja som brala HAK tak tri roky a až v januári sa nám zadarilo a dúfam, že tam zostane prilepené 😀

ivanulienka81
26. mar 2010

ahojte, vitaj nina
aj nas drobec zje vsetko, je mu jedno co mu dam, aspon zatial nestrajkuje 😎
ros super ze uz mas robotku urobenu
ja este varim drobcovi papu, zase dietnu, do kelu zase si trochu grcol, kaka bola fajn ale rano mal zvysenu teplotu ☹

rosannar
26. mar 2010

iva...no len bohužial, vždy ked niečo dokončím, vždy sa niečo vykluje a treba to riešiť 😀