• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
baby, ja som sa teraz taaaak veeelmi najedla, že asi prasknem...dala som si dobrý šalátik s kuracím mäskom a malými francúzskymi bagetkami ale bolo to super.... :slight_smile:
30. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros nerob chúťky :slight_smile:
30. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa rozhodla že zajtra ráno spravím test a ked nič čo viem že bude nič tak zavolám dokimu nech mi pichne vyvolávačku.
30. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tie halusky s kapustou, ale teda moc velku porciu som nezjedla
30. mar 2010 o 12:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit..nerobím chutky ja sa len chválim :grinning:

evit...joooooj také halušky s kapustou...bože to milujem...moj svokor robím perfektné halusky s kapustou...a on dáva do toho aj opraženú slaninku....joooj...normálne mi slinky tečú :grinning:
30. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros kludne prid, este ich kopec ostalo
30. mar 2010 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj evit asi už viem čo budem variť v nedeľu :slight_smile:
30. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked uz sa bavime o obede, ja som mala ryzu a kuracie sote, pisalo ze na cinsky sposob, ale cinska mi tam priadala iba ta kapusta v oblohe :grinning:
30. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tesim, ze od piatku tyzden alebo dva nebudem varit, lebo bude varit maminka, musim si este rozmysliet co dobreho by som si od nej dala :sweat_smile:
30. mar 2010 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit..nehovor to dvakrát, lebo dojdem :grinning:
30. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka to by sa pacilo aj mne :dizzy_face:
30. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám šťastie tento týždne...lebo možno zase nebudem musieť variť...mamina nám zase z nedeli nabalila toľko že ešte aj zajtra bude mať čo jesť a už potom niečo vymyslím :grinning:
30. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros a vy tiez varite ako pre armadu v nedelu? :grinning: Lebo moja mamka vyvara tiez tolko jedal v nedelu, ze to sa ani zjest neda, a potom cely tyzden dojedame, uz sme jej vraveli, ze nech to nerobi, ze to uz potom cloveku ani nechuti. Uz si to asi vzala k srdcu a v poslednej dobe sa snazi varit menej :sweat_smile: ja mam tiez dnes este od nedele, ale musim nieco vymysliet, ked pride mm, lebo on to uz nebude chciet.
30. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda my nechodime na obedy k mamke, len sem tam, ale tak to byvalo, ked som este bola slobodna :slight_smile:
30. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka...no my chodíme k našim každú nedeľu na obed...to je už taká tradícia, len túto nedelu sme neboli, lebo nám dosť zostalo zo soboty lebo tu boli svokrovci a mamina nám ešte potom v nedeľu priniesla plno toho, čo varila aj ona...tak ešte je tam toho dosť :grinning:
30. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj kočky vám je dobre :slight_smile: no my chodíme na obed v sobotu ale to nie vždy
30. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit..no my niekedy chodíme aj v sobotu....ale to hlavne vtedy, ked chceme ísť do mesta alebo ideme niekam na doobedie :slight_smile:
30. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru dobrá vec ked sú rodičia blízo najmä ak ide o stráženie detí my ho plno aj využívame :slight_smile:
30. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne by take strazenie obcas bodlo, ale maleho by som dala len nasim, vsak aj pojde v lete aspon na tyzden, ked budem rodit
30. mar 2010 o 13:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj evit ja by som malú u nikoho iného ako moja mama a moja teta nenechala
30. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u druhej babky by som ho nenechala dlhsie ako hodinu a ked pride strazit sem, tak len vtedy ked mam poradnu, inac by som nedala
30. mar 2010 o 13:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by sm aj dala ale my už druhú babku nemáme :pensive:
30. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v ziadnom pripade a uz som ticho, lebo spehuni sa najdu
30. mar 2010 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už viem, že ked sa nám narodí ten malý zázrak, tak moja sestra, mamina a ocino budú u nas stále....a verím tomu, že ked dokončím detskú izbu a kupime tam rozťahovaciu pohovku tak aj svokrovci budú u nas aj spávať, takže aj tí tu budú dosť často...no a dúfam, že aspon jeden z nich mi navarí :grinning:
30. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros super logika :wink:
idem malá vstala, chystáme sa von do piesku pekný deň večer sa ozvem :slight_smile:
30. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit..papa :wink:
30. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my pojdeme ked sa maly zobudi, ale to bude tak najskor za hodinku
30. mar 2010 o 13:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros a myslis, ze ti to casom nebude prekazat? Ako ja mam tiez rada navstevy a tak, ale keby u mna bol stale niekto asi by mi to vadilo :sweat_smile:
30. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by to tiez vadilo
30. mar 2010 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok