Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
31. mar 2010

ahojky,

ja som teraz vstala

rosannar
31. mar 2010

evit..no tak dobreee ránko...jaaaj keby som si ja mohla takto zdriemnuť 😀

katkamarek
31. mar 2010

ros, bude to dobre 😉

ahoj evitka, to sa ti ako podarilo tak dlho spat? 😅 Ja uz neviem, tak max do 8,30

evitkamalicka
31. mar 2010

katka ja som bola hore rano o 6tej ked muz isiel do roboty, ale to som mu len dala pusu v posteli a spala som dalej

rosannar
31. mar 2010

ináč aj ja som tak aj cez víkend, maximálne spím do tej 8smej...len teraz ked sa čas posúval som spala do 9tej 😀

katkamarek
31. mar 2010

evitka a adamko? spal tiez?

evitkamalicka
31. mar 2010

katka muz mu dal rano papat a potom spal dalej, vlastne este spi furt

rosannar
31. mar 2010

evit...jaaaj, či je tým detičkám dobre....brala by som zase to, že by som bola bábätko... 😀

katkamarek
31. mar 2010

ros ja by som brala byt zase dieta, nie uplne male, ale take co uz vnima, chodi samo vonku, nemas ine starosti, iba sa rozhodujes, ci si vezmes kolieskove korcule alebo bicykel 😅 , rozmyslas, kde by bolo najlepsie sa pri schovavacke skryt a modlis sa aby bolo vonku pekne, ci uz v lete alebo v zime, chces vela snehu, aby si sa mohla ist sankovat a gulovat a stavat snehuliaka 😀

rosannar
31. mar 2010

katka...ja by som brala byť také 1 až 2 ročné dieťa....mama navarí, nakrmi a dá ma spať..joooj to je život 😀

evitkamalicka
31. mar 2010

ja by som nechcela byt mala, ale tak mladsia o takych 5 rokov

mala by som balit, ale vobec sa mi nechce

edita84
31. mar 2010

no tak sme skončili aha čo sme vytvorili

evitkamalicka
31. mar 2010

edit parada

edita84
31. mar 2010

sme šikule však? 😀

evitkamalicka
31. mar 2010

jasne ze ste

edita84
31. mar 2010

😀 😀

katkamarek
31. mar 2010

jeej edit, to je ake pekne akvarko 😀

rosannar
31. mar 2010

evit...aj mne sa velakrát nechce balit ked máme ísť niekam...a ešte ťahšie je vybalovať tie veci, ked sa vrátime 😅

edit....krásny výtvor.... 😉

edita84
31. mar 2010

dakujeme rybičky farbila Beja sama 😀

rosannar
31. mar 2010

edit...šikovnú dcéru máš 😉 to má po mame? 😀

janirea
31. mar 2010

aahojte dievcata,
co je noveho?,,,,ja som uz vybavena, po kontrole, konecne doma, tak prsi vonku

evitkamalicka
31. mar 2010

jani ahojky

katkamarek
31. mar 2010

jani ahoj, a ako dopadla kontrola? Vsetko v poriadku?
aj tu sa zacina mracit, tak cierne oblaky sem prisli, myslim, ze aj tu bude pekny lejak

edita84
31. mar 2010

ahoj jani
ros no jasne že to má po mame 😅

evitkamalicka
31. mar 2010

u nas prave tie oblaky zacinaju odchadzat

janirea
31. mar 2010

edit, ros,,,jasne, ze je Beja sikovna po mame 😉 ,,vsetko dobre je po mame 😀 ,,,,to ja tak teraz vravim, ze moje dieta bude urcite cely ocino lebo uz teraz mi robi vrasky na cele

evitkamalicka
31. mar 2010

jani v piatok pojdeme okolo Zvolena tak budem kyvat

edita84
31. mar 2010

jáj dúfam že sa aj tu nejak rozídu tie mraky aby sme mohli ísť popoludní von
jaj inak dievčatá zajtra ideme s malou k dokimu čo robí ortézu urobí jej odliatok ručičky a o také dva týždne budeme mať prvú ortézu

janirea
31. mar 2010

vsetko mame ok, az na tie oblicky,,,stale nam pretrvava ten nalez co bol naposledy 😒 ,,,v pondelok nam to potvrdila nezavisle jedny dokyna, no a dnes to iste u mojho dr.,,,,,,takze cakame na vysledky tripple, tie by mali byt hned po sviatkoch a potom mozno amniocenteza 😒 ,,,,,,,,vcera som mala depku ako pes,,,,dnes je to uz lepsie, tak sa to tak strieda

ivanulienka81
31. mar 2010

no caute baby, na chvilu som si myslela, ze som v zlej teme, fotky ste si pomenili dievcata 😉
no tak my uz oddychujeme, dnes nam prsi tak len dnu kvasime, teda sli sme ku sestre na navstevu teraz