• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
jani...ahooooj...ako dopadla kontrola?

edit...no to som si myslela... :grinning:
31. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,,,,ak idete na smer BB, tak aj popri panelaku, kde byvame pojdete :slight_smile: ,,,,,aj j abudem kyvat :slight_smile:
31. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanka, no nemenila by som, keby ma nezrusili, lebo podla novych pravidiel nemies byt na fotke s mm ani s nijakou dospelou osobou, aby bolo jasne kto komunikuje :sweat_smile:

jani, tak drzim palce, aby bolo vsetko ako ma byt
31. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
editka, tak to je velka vec, Beatka si to uz uvedomuje, ci ona to este tak nevnima?
31. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ideme na smer BB, cize pojdeme aj cez Bystricu
31. mar 2010 o 11:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už si to začína uvedomovať minule chcela ocinovi odrezať hračkárskym nožíkom ruku aby bol ako ona :sweat_smile:
31. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2010 o 11:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati,,dakujem,,,ono 20 tt bude dolezity, co sa tyka obliciek, uz by mali vtedy same fungovat

evit, tak ked pojdete v ZV okolo sidliska pod Metrom, tak kyvaj,,,,tam v tej betonovej dzungli byvame :slight_smile:
31. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki budem :wink:
31. mar 2010 o 11:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit, ja sa tiez tesim na to obdobie u deti, kedy budu take bezprostredne a z ich myslienok a vnimania okolia vzniknu taketo situacie :grinning:
31. mar 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru niekedy má také hlášky jak nejaká dospelá :slight_smile:
31. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektoré deti vedia niekedy pustiť takú hlašku že by si to nikdy nečakala...ja ked som bola malá a šla som so starkým do krčmy tak som tak pekne pozdravila "ahojte vy kokotkovia"...a to som ževraj mohla mať nejaký 5 až 6 rokov :sweat_smile:
31. mar 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to je na tom to najkrajsie a najmilsie :slight_smile:
moj maly brat, ked zachytil slovo "do pi..ci", podotykam, ze neviem kde, lebo u nas doma sa tak nerozpravalo, tak to potom v kuse omielal, aj ked nevedel co to znamena :grinning: a bolo to take mile, lebo ked dieta este nevie povedat poriadne č, tak to aj smiesne vyznieva a my sme mali co robit, aby sme mu nedali najavo, ze pre nas je to sranda, lebo potom by to opakoval este viac :grinning:
31. mar 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac Adamko uz asi zacina chapat, ze ma v brusku surodenca, lebo minimalne raz za den pride ku mne, hladka brusko a pritom robi jeee, jeee, taky je podareny
31. mar 2010 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj evitka, to musi byt krasne :dizzy_face:
a aj mu hovoris, ze tam je bracek alebo sestricka?
31. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano hovorime mu
31. mar 2010 o 11:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme papaaať..zatial ahojteee :wink:
31. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit to je zlaté a moja sa zas pýta či je braček už v brušku a ked jej poviem že nie ona na to ale ja ho už mám v brušku tak dávaj na nás pozor :grinning:
no ros to teda bola hláška :sweat_smile:
moja min. na ulici: pred nami išla staršia pani a malá nám hovorí aha mama aká stará a ešte vládze chodiť, a tetka to aj počula juj skoro som sa prepadla :confused:
31. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros dobru chut, mne maly uz papal, tak cakam kym pojde spat a potom sa najem aj ja
31. mar 2010 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
editka, no kazdopadne to je expertka, :grinning:
ale ty tiez nemozes ovplyvnit to, co jej momentalne skrsne v hlave, aj ked sa akokolvek budes snazit dobre ju vychovavat. Minule u kadernicky tam bol asi taky troj rocny chlapec a povedal jednej pani, ze ty sa postav, ty tu nemozes sediet, lebo si skareda :sweat_smile:
31. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros dobru chut, aj ja som uz hladna, ale este pol hodinu musim vydrzat
31. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka :grinning:
no veru mysel detí neovplyvníš a ani úprimnosť :wink:
31. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na male deti sa rychlo nalepia prave taketo slova :slight_smile: ,,,moje krstňa bude mat 2 roky a zase pochytil slova "do riti",,,a viete si to predstavit, ked nevie to este ani dobre vyslovit,,ale hocikde to pusti z ust :grinning: ,,,,,najlepsie ked maju navstevu a on to vkuse dookola omiela a najprv ho pocuvate, ze co to vlastne vravi, no a potom sa neda aj pousmiat, ked to tak komolí dookola

evit, a este neviete, ci bude chlapcek, ci dievcatko?,,,,nepamatam, kedy si mala ist na morfo sono :sweat_smile:

mne dnes dr. zase potvrdil pindurik, :slight_smile:
31. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani na morfo idem zajtra :wink:
31. mar 2010 o 11:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj tak super,,,,budem zvedava :slight_smile:
31. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa musim pochvalit, ze uz mam obed zdrveny,,,,a 6 dni bez zaludocnych problemov,,,,,ja viem, ze nic moc taka novinka:sweat_smile: ,,,ale tesim sa aj z toho :sweat_smile:,,,,
31. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to je super
31. mar 2010 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, jasne, ze je to super novinka, ved u tehuliek to je dost dolezite, ked uz konecne prestane nevolnost
31. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz si uz mozes tehulkovanie uzivat, ja verim, ze aj oblicky sa daju do 20 tt do kopy :wink:
31. mar 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok