Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slibby
31. mar 2010

rosa, moj chlap bol tiez strasne fascinovany, z toho pri malom, hlavne on ho videl az ked som bola v 16.tt kedze prve 3 mesiace bol odo mna daleko na praxi a bol z toho hotovy, teraz bol so mnou len prvykrat a viacej sa asi uz ani nedostane, kedze si musi setrit dovolenku

katkamarek
31. mar 2010

evit tfuj, tfuj, tfuj 😉

rosannar
31. mar 2010

slibby...no aj môj vravel, že teraz pôjdem asi sama...lebo že on už dovolenku velmi čerpať nemôže, lebo ved cez leto im dali celozávodnú na 2 týždne a bude potrebovať aj k bábätku a ešte aj na vianoce, tak som zvedavá ako to doriešime 😉

janirea
31. mar 2010

o 12:40,,,,foto mam, len budem musiet vybrat lebo dr. uz robi take doktorske foto, ze on tam vidi co potrebuje a ja nic 😅 a dnes sa tolko vrtel ten moj maly pokladik, ze bolo tazke foto urobit a uz sa ani velmi na jednu foto nezmesti, tak som ho dnes aspon poobzerala 🙂

rosannar
31. mar 2010

jani...no u nas poradna začína o pol dvanátstej tak ja pojdem tak o tej jedenátstej hore..uvidím, možno nahovorím segru nech ide somnou 😀 ...

evitkamalicka
31. mar 2010

ja tiez zajtra budem mat urcite foto, naposledy mi dal 4

janirea
31. mar 2010

slibby,,,,a ty si uz povedala v praci, ze si tehu?,,,,aby ta tak neobhanali a aspon trochu volnejsie bolo

rosannar
31. mar 2010

evit...fúúha...to si ich ale dostala....ja som si zatial vždy vypýtala fotku, je mi jedno koľko to stojí ale je to krásne pozerať si doma tie fotky čo už mám...

evitkamalicka
31. mar 2010

zajtra predpokladam tiez, ze ich tolko bude

slibby
31. mar 2010

v praci som to povedala hned po prvej navsetve u dokiho, lebo je to dost narocna praca a hlavne tie nocne, ku koncu mi to uz robilo problemy, dokonca som mala aj krvacanie ale nastastie je vsetko o.k. a teraz mam len ranne a to je strasna nuda

sophie1981
31. mar 2010

caute tehule.... 😉 ...sa vas tu nejak nakopilo.... 😀 😀 😀 😀

my ideme na velku noc do PL......piatok-sobota...a potom klasika doma...v nedelu do kostolo posvatit jedlo, Katke som kupila mini kosicek na vajicko, tak nech aj ona ma zazitok, no a potom klasika svokra...v pondelok cakat na malych kupacov.... 😅 ....

dnes nejako sa mi nechce nic...asi to bude tym, ze so navstivila slovenske urady a to mi odobralo asi 90 percent dnesnej energie nerozculovat sa nad pani co tam sedi v kancli a pocas pracovnej doby rozobera s navstevami pri kavicke akcie v supermarjetoch a cloveka ide slak trafit von za dverami....

janirea
31. mar 2010

baby,,ja ako mame problem s tymi oblickami, tak mame stale aspon 2-4 fotky a neplatim vobec nic,,,,,dobry paradox, co?

slibby
31. mar 2010

som pridala fotku drobca tak ak chcete kuknite

rosannar
31. mar 2010

sophie...ahoj..no to je pravda...tie niektoré uradníčky majú čas a vykecávajú sa a poriadne sa ľudom ani nevenujú a potom vybav niečo 😉

rosannar
31. mar 2010

jani...to máš dobre...ja som za prvú platila 5 Eur a za druhú 3 Eura...som zvedavá, koľko vypýta teraz 😀

janirea
31. mar 2010

sliby,,,ale aspon uz nemas tie nocne,,,predsa to bola vacsia zataz

ahoj sophie,,,no ani nevrav, nase urady su sama radost 😒

katkamarek
31. mar 2010

slibby a kde?

evitkamalicka
31. mar 2010

ja platim 1,66€ za fotku a je jedno ci je jedna alebo 4, proste stale zaplatim len 1,66

rosannar
31. mar 2010

slibby..ale tá fotka tam nie je 😀

sophie1981
31. mar 2010

juj, katka aj ty tu??.....som si vsimla len tehulky...tak aj tebe ahoj...nadejna tehula..... 😉

slibby
31. mar 2010

mala by byt pod fotoblogom, ak nie tak tu https://www.modrykonik.sk/fotoblog/slibby?key=r...

rosannar
31. mar 2010

no ja neviem prečo tak vela pýta..ale je mi to jedno, lebo fakt ten pocit že si ich môžem kuknúť hodikedy doma je super..ja aj na mobile mám pozadie malého drobca... 😀 😅

katkamarek
31. mar 2010

sophie 😅 , no ahoj, hej aj ja som tu, ale ja hovorim, ze uz som 5 dni tehula 😀 (som 5 DPO) 😉

slibby
31. mar 2010

asi to bude tym, ze to nemam zverejnene, aby ma tu niekto nevyspehoval, kedze to este dost ludi z mojho okolia nevie 😉

rosannar
31. mar 2010

slibby...jaký je už veľký resp. veľká 😀

katkamarek
31. mar 2010

slibby ty byvas v Heidelbergu? Moj mm tam ma rodinu, teda len uja 🙂

sophie1981
31. mar 2010

ja som pri Katke na svk platila za fotku 50 sk......v Londyne som neplatila...a mala som tiez fotiek do aleluji..... 😅 ....mam vsetke v katkinom albume zalozene.....od jej zrodenia po jeden rok....

katkamarek
31. mar 2010

pekne babatko 😵
aj Jan Philip je krasny 🙂

slibby
31. mar 2010

nie som priamo v HD ale nemam to tam daleko, a tento lekar mi bol doporuceny mojim starym tak preto tam chodim aj ked cesta trva skoro hodinu

slibby
31. mar 2010

dakujem za pochvaly