Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
1. apr 2010

ahojte, tak som doma, babo sa nechcelo ani za svet ukazat, skakalo, nedalo sa poriadne zmerat,takze nevieme co to je a idem sa hned objednat na 3D....mam dost nizko babatko a placentu, takze mi to tlaci na jazvu a musim si davat pozor, 20.4. cukor

dijefcatko
1. apr 2010

ahojte, tak ja dnes takto, asi pojdeme pomalicky dole 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

evitkamalicka
1. apr 2010

a babuliatko vazi 376g 😀

rosannar
1. apr 2010

evit...takže ani fotku nemáš?

evitkamalicka
1. apr 2010

ros mam 4, ale su na prd, nedalo sa dobre zachytit, lebo skakalo jak besne 😅

rosannar
1. apr 2010

evit....no tak radšej nech teraz skáče v brušku ako by malo skákať ked už bude vonku, no nie? 😀

katkamarek
1. apr 2010

ahojte zienky, my sme vcera tak z casti konika opustili, ale nebudem to tu teraz rozoberat, uz sme na inej stranke, hlavne baby z grafov

ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

evitka, to je ako naschval, aj moja svagrinka velmi chcela vediet pohlavie a nemohla to tiez dlho zistit, lebo babo bolo bud otocene, alebo malo pupocnu snuru medzi nohami 😅

rosannar
1. apr 2010

katka...no to čo, že ste z časti opustili koníka... 😠

dijefcatko
1. apr 2010

a na ktorej stranke ste, Katka? napis prosim do IP, dakujem 😉

rosannar
1. apr 2010

heeej baby, nejak to tu zamrzlo, čo sa stalo s vami? neboj ste všetci vonku a slníte sa 😀

evitkamalicka
1. apr 2010

ja som tu, troska som si musela pospat

rosannar
1. apr 2010

evit...no spánok treba, aj u vás je tak krásne vonku, teraz ako som šla z obedu tak som cítila ako mi hreje na chrbát 😉

dijefcatko
1. apr 2010

cafte, ja som doma, prave obedujem, potom nieco porobim a cakam mm, kym sa rozhodne, kedy ideme k rodicom, chceme sa vyhnut najvacsej premavke 🙂

evitkamalicka
1. apr 2010

ano krasne a ja som jak mechom udreta a este mi treba piect tie strudle, sa k tomu nejako neviem dostat 😅

rosannar
1. apr 2010

dijefcatko..dobrú chuť 😉

evit..nno ja ked som bola teraz doma, tak som videla ten prach ale taaak sa mi nechcee upratovať 😀

dijefcatko
1. apr 2010

ros dakujem 🙂 ved teraz mas k dispozicii vyhovorku, tak to vyuzi 😉

rosannar
1. apr 2010

dijefcatko....no vyhovorka je....ale niekedy nepomáha 😀

ludka_r
1. apr 2010

To poznám, rosannar, a veľmi dobre. 😉
Škoda len, že to niekto spraviť musí. A najlepšie, keď mi drobec spí. Ale vtedy práve sedím za PC, tak neviem, neviem. 😀

rosannar
1. apr 2010

ludka....no ale môj chlap je niekedy fakt super...snaží sa mi pomáhať.... 🙂

evitkamalicka
1. apr 2010

tak dve strudle sa mi uz pecu 😀

ja tento rok kaslem na upratovanie, aj tak nebudeme doma

rosannar
1. apr 2010

evit...no ja budem musieť upratovať, ja sa tomu nevyhnem.... 😀

evitkamalicka
1. apr 2010

aj tak by som neupratovala, lebo tu k nam kupaci nechodia.....pred chvilou mi volala mamina, ze si mam zobrat zo sebou aj nieco cierne na oblecenie, lebo otcov brat vraj zomiera, tak som jej povedala nech si to vyhodi z hlavy, lebo ja predsa s malym dietatom na pohreb ani nahodou nepojdem

rosannar
1. apr 2010

evit....jooooj to mi je ľúto...ale fakt s malým dieťatom tam nechod... 😉

evitkamalicka
1. apr 2010

ros to teda urcite nepojdem a okrem toho sa musim setrit ako mi dr. dnes nakazal

rosannar
1. apr 2010

evit..no tak sa len šetri a nestresuj sa...ináč ešte nevieš čo to bude, že?

evitkamalicka
1. apr 2010

veru neviem

rosannar
1. apr 2010

evit...ale už v tvojom tt by to malo byť vidno... 😉

evitkamalicka
1. apr 2010

ros ved jasne, ze je to vidno, ale vies ked sa mimi nechce ukazat a ma prekrizene nozky a vystraja, tak to je tazko, to sa neda ho prehovorit

rosannar
1. apr 2010

evit..a nezvykli doktori trošku postláčať bruško aby ho trošku pohol

evitkamalicka
1. apr 2010

ros ved aj stlacal, ale ledva sa mu podarilo mimi pomerat, tak vystrajalo, vsak ma cela jazva boli ako do neho drgal ultrazvukom