• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
baby kde ste vsetky?
6. apr 2010 o 13:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo ....kto tu,??
6. apr 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. apr 2010 o 14:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit...ako sa mas? nam sa pokazil notebook tak som ,,odrezana" od sveta :rolling_eyes:
6. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam sa celkom dobre....ako to ze pokazil?
6. apr 2010 o 14:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to netusim...zrejme zas padol system.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavna vec ze pred polrokom bolo to iste...ale sak co sa cudujem...mam ho 2 roky a zrejme dlhsie ani take veci nevydrzia...inak stale len lezim a zerem :grinning: v piatok idem k lekarovi tak som zvedava ako mimi podrastlo
6. apr 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze spadol system? myslis windows? ten sa da lahko preinstalovat....nam sa mimi v piatok na velkom ultrazvuku nechcelo ukazat, tak som sa objednala na 3D, lebo muzik chce velmi vediet co to bude
6. apr 2010 o 14:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zapneme ho ukaze sa uvodna strana windows..normalne nacitava..potom sa ukaze taka modra tabulka a znova sa zacne odznova nacitavat ten windows.... a mame nafukncu cdromku takze je to zlozitejsie.... he...sa vam schovava??
6. apr 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus tak to staci len windows preinstalovat, mne tiez drahy musel cca pred 2 tyzdnami
6. apr 2010 o 14:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako sa to robi, ?
6. apr 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna sa nepytaj, mne to robil muz z CD
6. apr 2010 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nam to nepojde....mame nefunkcnu cdromku.....ok....budem musiet ist lebo som v kniznici na nete a tlacia ma rifle jak sedim....ja sa zas niekedy ukazem....pozdrav dievcata....ahoj
6. apr 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.....

dijef...nesmut......teraz sa uz podari uvidis..... :wink: ....ja idem do 8-kola.....ale snazim sa nevzdat....ved nadej umiera posledna...aj ked ako vidim, tehule aj porodia, kym ja ostanem vobec tehotna... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....je to nefer..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ....niekto nechce a otehotnie, niekto tuzi a nedari sa.... :cry:
6. apr 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie, ved toto, a pomaly zacinam vrazdit ludi, ktori maju sproste otazky typy: a vy kedy? este neplanujete? necakate? :angry:
6. apr 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
ako sa máte????
Ja som akási smutná z tohto počasia.
6. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, dijef...toto som pocuvala 7 rokov.......vlastne asi zo 4 roky ze kedy.....a posledne tri roky, ze preco nemozme mat deti..... :confused: ...no proste ludia si neuvedomuju, ako tym ublizuju...... :confounded: :confounded: :confounded:
ja som si v oktobri myslela, ze o takomto case uz bude male kopkat v brusku a ja sa budem vytesovat, chystat veci pre male..... :fearful: ......a o chvilku som tak dlho snazilkou ako ostatne tehulkami.....a cim dalej tym viac zacinam byt s toho deprimujuca a ustrachana......a ako pises, tak strasne prazdna.......asi by som sa aj mala na cas vykaslat na tuto temu....a ostat len v mojej regionalnej..... :confounded:
6. apr 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee....konečne už z práce doma...mužíka som vyprevadila do nočnej, chudatko moje, sa mu vôbec nechcelo :grinning: a tak isto som bola na tom ja ráno...

dijefcatko....nebud smutná....mna to tiež mrzelo vždy ked sa nepodarilo, ale príde to vtedy ked sa poriadne ani nesnažíte a nemyslíte na to :wink:
6. apr 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros, ale tebe sa to podarilo rychlo :wink: na tretikrat, ak sa nemylim. a tie rady, ze sa podari, ked sa nesnazite a nemyslite na to, to mi vacsinou hovoria tehulky alebo mamicky, ktore to uz maju za sebou...
6. apr 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijef.... :unamused: ....
6. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijef, nam sa podarilo počat pár dní po tom ako som si zaplatila ten výpočet Jonášovej metody, som to ob jednávala na začiatku novembra a prvý vhodný dátum mi to určilo až na 28.11. no ale to som už potom mala v rukách pozitivny test, takže "zbytočne vyhodené" peniaze :slight_smile:
6. apr 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to nemyslela v zlom, prepac ros, ak sa ta to dotklo :frowning2:
kazdy radi, ze na to netreba mysliet, ze len tak sa podari, ale nikto nepovie, ako sa to da, nemysliet na to... kedze v poslednych mesiacoch som vdaka meraniu BT spoznala svoje telo, viem podla hlienu, kedy je ovu a podobne, neviem to prehliadnut a nemysliet na to. ked vidim egg hlienik na wc papieri, v tom momente viem, ze ide ovu a uvedomim si, ze treba sexovat. tak ako sa da nemysliet? alebo to odignorovat a vynechat dalsi mesiac?
6. apr 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijefcatko....v pohode....neboooj...ja ťa chápem...mne sa už teraz lahko hovorí, ale u nas to bolo tak...dvakrát sme šli ako stroje...teraz pod lebo treba....ale v januári to bolo uplne o inom...drahý chodil na nočné, takže sme boli spolu len 2 hodinky poobede...a to na sex nebol čas, tak sme čakali do soboty a potom sme si to užil naplno, lebo ved už nám to aj chýbalo....ale viac sme mysleli na to, ako nám to chutí ako na robenie detí a možno aj to pomohlo....vedeli sme že už nie je šanca, lebo ovu bola asi v strede týždna, ale na prekvapenie sa to podarilo :wink:
a kludne si povedz čo máš na srdci....mne to nevadí... :grinning:
6. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, mam mrchu a tak mrchovsky boli, ze popri zufalstve a depke som este aj zuriva od bolesti :cry:
6. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vypočítajte si ovu podľa Jonáša. Mne to normálne sedí! kedže teraz som 2 DC a ovu byva tak na 21 DC. Tak som zvedavá :wink:
7. apr 2010 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,

neviem ci si na mna este spominate, dlho som nic nenapisala, aj ked vas pravidelne citam. U nas sa tiez stale nedari a kedze mrcha sa zase ohlasila a dnes, najneskor zajtra dorazi, hlasim sa na 6.kolo.. :(

dijef a ako si viem vypocitat ovulku podla jonasa?

baby,ja uz nemam nervy.. rozmyslam nad p.Anezkou.
7. apr 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiologische_empfaengnisplanung.htm
ja som zabudla tento link vlozit, pozri si toto lucy, zadaj meno, datum narodenia a cas narodenia. vraj je to super metoda. Kto je pani Anezka?
7. apr 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijef, p.Anezka je zena v KE, ktora sa venuje cinskej ludovej medicine. Sestra nemohla otehotniet tak k nej isli, dala im uzivat nejake pripravky prirodne a za 3 mesiace cakali babo.
7. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijef, pocitala som to a vychadza mi to na 16-ty den - vtedy mavam ovulku. Aj ked tento mesiac prisla az 24-ty den. Ale sedi to. Ja by som si chcela objednat od Jonasa ten kalendar pocatia. Neviete niekto kde sa da ziskat ten formular co mu treba poslat a adresu?
7. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky som späť dnes som vysolila 30 € za nový kábel ale oplatilo sa :slight_smile:
7. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit....ahooooj....
7. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok