Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
9. apr 2010

ros musíš nás pochopiť my všetky sa snažíme o baby ved sa pametáš aké to bolo ked si bola ešte snažilka my o našich problémoch musíme hovoriť inak by sme z toho zblbli mm nám nerozumejú vlastne nerozumejú tomu čo to je radi ťa tu vidíme ale vždy nemôžeme rozoberať už tehu veci ja sa o tom rada rozprávam lebo viem čo to je ale kočky čo ešte nemajú baby nemajú k tomu čo dodať ale čoskoro sa určite aj my snažilky presunieme do tém ktoré sú o tehulkovaní 😉

katkamarek
9. apr 2010

No uz staci, chceme tu byt vsetky, takze tehulky chapu nase problemy a rozhovory a snazilky chapu tehu rozhovory a dokazeme tu predsa fungovat pekne spolu 😉 A je to presne tak, ked mame co napisat, napiseme, ked nie sme ticho.

Inak ja dnes idem k zubarke, by som sa najradsej na to vybodla, ale nemozem, au, uz to chcem mat za sebou ☹

rosannar
9. apr 2010

katka....presne takto som to myslela...ja teraz nemám čo povedať, tak som ticho okej, ked budem mať čo povedať, velmi rada prispejem 😀 ....

edita84
9. apr 2010

ok zhoda teším sa ved sme tu taká super partička 🙂
no ja som už dnes priezliekla postele vyprala a v trúbe sa mi pečú stehienka a potom už len žehliť

rosannar
9. apr 2010

edit...keby sa mne tak chcelo upratovať....ja som na takéto veci uplne lenivá 😀

edita84
9. apr 2010

no upratovať sa už ani mne nechce to nechám na zajtra 😉 ja to robím rada lebo sa inak nudím 😅

katkamarek
9. apr 2010

Ok som rada, ze sme si to vyjasnili a ideme dalej, aj mne treba upratovat a zehlit, a prat, jaj tolko roboty a ja som taka leniva, ked mne sa uz po praci tak nechce nic robit

rosannar
9. apr 2010

katka....no mne sa nechce ani cez víkend 😅

katkamarek
9. apr 2010

tak ani mne ale to sa uz nejak donutim

ivanulienka81
9. apr 2010

jaj baby ja si v celku uzivam, nemusim riadit, prat, varit, o dieta sa mi staraju stari rodicia... no sveta zit 😀
ros, a co noveho? ako sa citis? brusko rastie?
edit, a co doky povedal ze mam PCO?

edita84
9. apr 2010

ivi ty bývaš u rodičoch?

ivanulienka81
9. apr 2010

edit, ale kdeze, ja tu dovolenkujem uz od 30.3. 😀
troska bolo treba vypadnut z BA

edita84
9. apr 2010

jaj sorry to som nepostrehla no tak to je leháro 😉 ja zvyknem chodiť von k mamke a tam mám leháro moja malá sa fasa zahrá v piesku 😉

rosannar
9. apr 2010

iva....nooo cítim sa dosť v pohode...až na to, že som straašne nafúknutá a dosť často ma pichá v podbrušku ale ujde to...a bruško velmi ešte nerastie, narástlo zatial od začiatku len o necelé 2 cm... 😀

ivanulienka81
9. apr 2010

edit v pohode, ale uz sa nam to krati, buduci tyzden uz ideme spat
jaj ros vidis, ja som si zabudla merat obvod bruska, hm, nevadi, ale mne uz zacina vykukat fest 😅

rosannar
9. apr 2010

ivi...a máš aj odfotené? 😉

ivanulienka81
9. apr 2010

ros nemam, odfotim uz len ked pridem domov

edita84
9. apr 2010

no takže som hovorila s dokim
hovoril že to je podozrenie na pco a nejaký hyperandrogénny syndrom 😒 a že sa nemám ničoho obávať že to mám len nejaké pomiešané hormóny 😒

rosannar
9. apr 2010

iva...dobre...tešším sa.... 😉

katkamarek
9. apr 2010

editka hyperandrogenny syndrom je nadmerna produkcia muzskych hormonov, mam to i ja. Len ja som brala HAK do konca roka, tak ja zatial ovulujem, uvidim dokedy. Nie je to tragedia, naozaj, aj endokrinologicka mi povedala, ze ona u mna nevidi dovod preco by som nemohla otehotniet, staci iba nastartovat ovulku a pojde to 😉

edita84
9. apr 2010

no len6e ja nie som ani extra chlpatá skôr môžem povedať že ich mám menej v podpazuší len malú čiarku 😅

katkamarek
9. apr 2010

a na zaklade coho ti potom vyslovil podozrenie na hyperandrogenny syndrom? Este su s tym spojene aj vyrazky, akne

edita84
9. apr 2010

no ani tie nemám 😒 no on hovoril že má na to podozrenie možno aj preto že mám nadváhu 😖 a že zobere potom krv na HP

katkamarek
9. apr 2010

no tak to je najlepsie nerobit zavery, on len vyslovil podozrenie a vobec to u teba tak nemusi byt, neboj, bude to fajn 😉 Pride sa na koren veci 😅

edita84
9. apr 2010

no to pevne dúfam trocha ma upokojil ale ja už tým lekárom nejak neverím veriť mu budem až ked už budem tehu možno 😒

rosannar
9. apr 2010

ahojteeee.....noo ja som už po obedíku...už aj kamera nám prišla...drahý má aspon zábavku 😀

edita84
9. apr 2010

joj ros super tak môžete točiť 😉

rosannar
9. apr 2010

edit...nooo...sa velmi na nu tešil... 😀

dijefcatko
9. apr 2010

edit, tak to mas fakt to iste, co ja, to sa spravi 🙂

edita84
9. apr 2010

dijef ahoj to fakt? jasne že sa to spraví a ty na to berieš niečo?