• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
no u nás to nehrozí :unamused: ale vybratý máme tento
13. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit pekny, ale na moj vkus mala obyvacka, ved my mame v byte teraz pomaly taku
13. apr 2010 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...krááásny je...mne drahý chce vsugerovať, aby sme predali ešte náš nedokončený byt, lebo že to nezvládnem na 4 poschodie pešo...no ale ja odtial nechcem odísť :angry:
13. apr 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem obyvacku minimalne 30m2
13. apr 2010 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...to je pekná predstava...no my máme teraz polovicu z toho :grinning:
13. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame teraz obyvacku 21m
13. apr 2010 o 13:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...my máme presne 18 m2
13. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pacia sa nam tieto kuchyne
13. apr 2010 o 13:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit mne to stačí ros zvládneš 4 poschodia ja zvládam 3 poschodie s malou taškami a nadváhou :grinning:
13. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit jasne kazdy mame inu predstavu, ja tuzim po velikanskej obyvacke
13. apr 2010 o 13:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páčia také menšie domčeky mne sa to zdá ako útulnejšie nehovorím aj veľký vie byť útulný
13. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...no ja viem...ja si tiež verím, že to zvládnem...ale máme kamošku, ktorí sa sťahovali zo 4 poschodia preč lebo ona nevládala chodiť s malou hore...no ale ona je tenučká a pripisujem to tomu...no a teraz mi každý nahovára aby sme to predali, ale najviac zbožňujem, ked môj drahý poviem, citujem "Ale môj otec povedal..." to vtedy idem vo vnútri vybuchnúť...
13. apr 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to verím a pivnicu máte? lebo ja som kočík nechávala v pivnici len v taške som ju niesla hore a neskôr na rukách
13. apr 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit....noo pivnicu máme...ale je tam aj kočíkareň a tam ten kočím chceme nechávať...je tam dosť priestoru a chcem tak spraviť aby ho nevedeli ukraddnúť :grinning:
13. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja ho tam mám dodnes ale mm chce obsadiť jednu menšiu kde by som dávala další kočík len tam musí vymeniť dvere a poriadne to vyčistiť
13. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit..no my máme dve pivnice ale obed sú zaplnené a neviem či by som cez tie dvere prepchala kočík...ale tá kočíkaren vyhovuje našim podmienkam :grinning:
13. apr 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros treba spraviť poriadok :grinning:
13. apr 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...ono v tých pivniciach poriadok je, len tam sú aj uzke zdvere a neviem či by ten kočík z tadial prešiel :slight_smile: ...
13. apr 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj no veru to je problém ale steny sa dajú búrať :sweat_smile:
13. apr 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...no moja, keby som tam steny mala burať tak sa rozpadnú všetky pivnice :grinning: to drží len na vlásku :grinning:
13. apr 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ja len srandujem :wink:
13. apr 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...ved ja viem, aj ja srandujem...ale verím tomu, že keby sme chceli niečo také spraviť, že by to velmi nevydržala tá pivnica a ja sa tam bojím aj chodiť :sweat_smile: ...lebo jedna starena vo vchode mi natárala, že tam dole v pivniciach spí býv. muž jednej čo býva v tom vchode...no tak mám aj strach tam chodiť :sweat_smile:
13. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ros tak si dávaj pozor
a už máš vyhliadnutý nejaký kočík?
13. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ros, tak to poznám, tú "slepotu". Ja si kupujem šošovky dvojky, ale okuliare mám asi o niečo silnejšie, ani neviem aké. Napriek tomu to riskujem aj bez nich. To tak potom vyzerá, keď niekoho na ulici nespoznám, alebo pozdravím niekoho iného :grinning: Ale môj chlap má 5-ky, a tiež si ich dáva, aj keď ide na záchod v noci.
Dúfam, že naše deti to po nás nezdedia.

My máme tiež dosť nebezpečný vchod. Neviem síce o tom, že by tam niekto spával, ale schody máme strašidelné tak či tak. Raz darmo, bývame vo výškovom paneláku. Hneď by som rada bývala len v nejakej malej bytovke.
13. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no my tiež snívame o domčeku, ale finančne nám to nehrozí, tak sme spokojní aj takto. Hlavne, že máme vlastné bývanie.
Ozaj, kuknite sa na tento album, už sme tu raz túto babu riešili. Je v 14tt ako rosannar a jej bábo má takmer 12 cm. A všimnite si, aké veľké mala a má bruško. Je to normálne. Podľa mňa má o mesiac viac. Veď týždeň po počatí a také diaľnice! :unamused:
13. apr 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dijef ani nám to finančne nehrozí ale snívať sa môže :wink:
ktorý album?
13. apr 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to vedela, ze zabudnem ten link vlozit :sweat_smile:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/renatka9/album/nas-drobcek/
13. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem ale v 6tt už také bruško?
13. apr 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne to pride ako blbost ta velkost babatka, ale zas mohlo byt merane aj s nozickami kto vie, no vacsinou sa meria len po kostrc
13. apr 2010 o 16:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj ten test! ved tyzden po oplodneni sa iba zahniezduje, este ani nie je HCG a taketo kolajnice??? :fearful: no mám na to svoju teóriu, ale sem to napísať nemôžem :grinning:
13. apr 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok