Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
13. apr 2010

no u nás to nehrozí 😒 ale vybratý máme tento

evitkamalicka
13. apr 2010

edit pekny, ale na moj vkus mala obyvacka, ved my mame v byte teraz pomaly taku

rosannar
13. apr 2010

edit...krááásny je...mne drahý chce vsugerovať, aby sme predali ešte náš nedokončený byt, lebo že to nezvládnem na 4 poschodie pešo...no ale ja odtial nechcem odísť 😠

evitkamalicka
13. apr 2010

ja chcem obyvacku minimalne 30m2

rosannar
13. apr 2010

evit...to je pekná predstava...no my máme teraz polovicu z toho 😀

evitkamalicka
13. apr 2010

my mame teraz obyvacku 21m

rosannar
13. apr 2010

evit...my máme presne 18 m2

evitkamalicka
13. apr 2010

a pacia sa nam tieto kuchyne

edita84
13. apr 2010

evit mne to stačí ros zvládneš 4 poschodia ja zvládam 3 poschodie s malou taškami a nadváhou 😀

evitkamalicka
13. apr 2010

edit jasne kazdy mame inu predstavu, ja tuzim po velikanskej obyvacke

edita84
13. apr 2010

mne sa páčia také menšie domčeky mne sa to zdá ako útulnejšie nehovorím aj veľký vie byť útulný

rosannar
13. apr 2010

edit...no ja viem...ja si tiež verím, že to zvládnem...ale máme kamošku, ktorí sa sťahovali zo 4 poschodia preč lebo ona nevládala chodiť s malou hore...no ale ona je tenučká a pripisujem to tomu...no a teraz mi každý nahovára aby sme to predali, ale najviac zbožňujem, ked môj drahý poviem, citujem "Ale môj otec povedal..." to vtedy idem vo vnútri vybuchnúť...

edita84
13. apr 2010

no to verím a pivnicu máte? lebo ja som kočík nechávala v pivnici len v taške som ju niesla hore a neskôr na rukách

rosannar
13. apr 2010

edit....noo pivnicu máme...ale je tam aj kočíkareň a tam ten kočím chceme nechávať...je tam dosť priestoru a chcem tak spraviť aby ho nevedeli ukraddnúť 😀

edita84
13. apr 2010

no a ja ho tam mám dodnes ale mm chce obsadiť jednu menšiu kde by som dávala další kočík len tam musí vymeniť dvere a poriadne to vyčistiť

rosannar
13. apr 2010

edit..no my máme dve pivnice ale obed sú zaplnené a neviem či by som cez tie dvere prepchala kočík...ale tá kočíkaren vyhovuje našim podmienkam 😀

edita84
13. apr 2010

ros treba spraviť poriadok 😀

rosannar
13. apr 2010

edit...ono v tých pivniciach poriadok je, len tam sú aj uzke zdvere a neviem či by ten kočík z tadial prešiel 🙂 ...

edita84
13. apr 2010

jáj no veru to je problém ale steny sa dajú búrať 😅

rosannar
13. apr 2010

edit...no moja, keby som tam steny mala burať tak sa rozpadnú všetky pivnice 😀 to drží len na vlásku 😀

edita84
13. apr 2010

ja viem ja len srandujem 😉

rosannar
13. apr 2010

edit...ved ja viem, aj ja srandujem...ale verím tomu, že keby sme chceli niečo také spraviť, že by to velmi nevydržala tá pivnica a ja sa tam bojím aj chodiť 😅 ...lebo jedna starena vo vchode mi natárala, že tam dole v pivniciach spí býv. muž jednej čo býva v tom vchode...no tak mám aj strach tam chodiť 😅

edita84
13. apr 2010

juj ros tak si dávaj pozor
a už máš vyhliadnutý nejaký kočík?

ludka_r
13. apr 2010

Ros, tak to poznám, tú "slepotu". Ja si kupujem šošovky dvojky, ale okuliare mám asi o niečo silnejšie, ani neviem aké. Napriek tomu to riskujem aj bez nich. To tak potom vyzerá, keď niekoho na ulici nespoznám, alebo pozdravím niekoho iného 😀 Ale môj chlap má 5-ky, a tiež si ich dáva, aj keď ide na záchod v noci.
Dúfam, že naše deti to po nás nezdedia.

My máme tiež dosť nebezpečný vchod. Neviem síce o tom, že by tam niekto spával, ale schody máme strašidelné tak či tak. Raz darmo, bývame vo výškovom paneláku. Hneď by som rada bývala len v nejakej malej bytovke.

dijefcatko
13. apr 2010

Ahojte, no my tiež snívame o domčeku, ale finančne nám to nehrozí, tak sme spokojní aj takto. Hlavne, že máme vlastné bývanie.
Ozaj, kuknite sa na tento album, už sme tu raz túto babu riešili. Je v 14tt ako rosannar a jej bábo má takmer 12 cm. A všimnite si, aké veľké mala a má bruško. Je to normálne. Podľa mňa má o mesiac viac. Veď týždeň po počatí a také diaľnice! 😒

edita84
13. apr 2010

ahoj dijef ani nám to finančne nehrozí ale snívať sa môže 😉
ktorý album?

dijefcatko
13. apr 2010

ja som to vedela, ze zabudnem ten link vlozit 😅
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/renatka9/alb...

edita84
13. apr 2010

no ja neviem ale v 6tt už také bruško?

evitkamalicka
13. apr 2010

aj mne to pride ako blbost ta velkost babatka, ale zas mohlo byt merane aj s nozickami kto vie, no vacsinou sa meria len po kostrc

dijefcatko
13. apr 2010

ale aj ten test! ved tyzden po oplodneni sa iba zahniezduje, este ani nie je HCG a taketo kolajnice??? 😨 no mám na to svoju teóriu, ale sem to napísať nemôžem 😀