• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
no podla mňa ona odrbáva :unamused:
13. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby ved je to jedno, je to jej vec, odrbava sama seba :wink:
13. apr 2010 o 16:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit presne :wink:
13. apr 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, koncim, idem vytiahnut zaviny z rury, drahy bude mat prekvapko ked pride domov za chvilu :slight_smile:
13. apr 2010 o 16:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence, tak my sme uz domka, kurnik ale som unavena, zajtra poradna a ak budem mat cas tak aj brusko odfotim :sweat_smile:
baby, kukla som ten link, no teeeda, to riadne brusko na tolky tt aj tie kolajnice, podla mna nie je v tolkom tt ako je uvedene, ale o tom potom
pa zajtra, uz idem len misulka nakrmit, potom ideme buvat a ozaj zajtra ideme aj s miskom ku doktorke lebo kasle az ho obcas napina, soplikuje a straaaasne slinta a mal aj teplotku, ale tak nech ho radsej popocuva dokyna
13. apr 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ja si s tou babou píšem na inom fore a je v 15 tt...a doktor jej nič nehovorí na to, že je to nejako veľké bábo alebo že má veľké bruško.....aj mne sa to zdá byť také čudné, no ale človek nikdy nevie :grinning: :sweat_smile:
13. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 no asi už len ja dávam sem grafík :unamused:
jaj dnes ráno môj drahý mm hovoril že som ako tamagoči stále ráno pípam :grinning:
14. apr 2010 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, potrebovala by som poradit.

11.42010 som nasla 2 ciarky na teste, 13.4 (dnes) test opat, este silnejsi, bola som dnes u Dr a povedal mi, ze podla poslednej menstruacie by to mal byt 5.tt, ale ze babatko je tak na 3tt. :frowning2: vobec neviem co si mam o tom mysliet. ak som ale v 3tt,mohla som mat uz take silne ciarky na teste? alebo babo nerastie? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. apr 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala som to vcera, len som nejak vahala, ci to ozaj poslat, je to dost cerstve, preto ten pritomny cas
14. apr 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka ahoj no ja neviem ale ja by som na tvojom mieste zavolala dokimu a spýtala sa či je to v poriadku :slight_smile:
14. apr 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som tam bola, brali mi krv, aj dnes budu a vo stvrtok vysledky porovna a vyjadri sa. je fakt, ze dovtedy asi musim cakat :confounded:
14. apr 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka určite to bude v poriadku len bud kludná
14. apr 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko
14. apr 2010 o 07:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit
14. apr 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, graf nedavam, lebo zatial nie je zaujimavy, no ale dobre, ze si to ty edit... :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
14. apr 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijef fu krásny grafík :wink:
14. apr 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak :grinning: preto ho nedavam, prave preto, ale uz budem, slubujem :wink: vcera mi aj salutka odpisala, vestila mi, veeelmi ma potesila, len nech jej to vyjde :dizzy_face:
14. apr 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dijef ja neviem mne veštila ešte vo februáry že bud teraz alebo v najbližšej dobe no neviem neviem :confounded:
14. apr 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved najblizsiu dobu si este nepresvihla, takze pohoda, ved mas dlhy cyklus, ani si este odvtedy nemohla otehu :wink:
14. apr 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem ja by som bola šťastná keby to vyšlo ale tento cyklus určite nie :frowning2:
14. apr 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soldi ma stale 37,1 a ona stááále nechce testnut! :angry: :grinning:
a salutka este povedala, ze sa na tehu nemam upinat, tak to hadam skusim. pri vcerajsom sexiku som si uvedomila, co drahemu robim! normalne super sexik a on si ma ku koncu zacal napravat, aby som potom mohla zostat lezat tak, ako by som mala pri mojej maternici. no proste chuda sa prestal sustredit na radost a prepol na program "vyrabanie dietata", toto uz nedopustim :sweat_smile:
14. apr 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak akurát sme sa včera rozprávali s mm a hovorila som mu že už začínam byť unavená stále z toho čakania či sa to už podarilo alebo nie teraz to už ani neberiem tak krčovito ako predtým, neviem. :unamused:
14. apr 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijef čítala som jaj inak máš super tú postavičku z monsters odkiaľ to máš? no podľa mňa je soldi tehu ale pst :confused:
14. apr 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera pridali baby link na nejaku stranku s tymito smajlikmi a postavickami, tak odtial, len si uz nepamatam nazov :sweat_smile:
14. apr 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem sa to vobec neda vkladat! aj tu by hned bolo veselsie :grinning: ale uz tu ine fora nespominajme :grinning:
14. apr 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díki, nevadí :slight_smile:
14. apr 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee ránko....aj u vás je stále také pochmúrne počasie? mne to už ide na nervy...a ešte tie deti sú také nevychované, že to svet ešte nevidel....včera večer som šla spať o 9tej, lebo ma zase začala tak strašne bolieť hlava, že som už ani telku nevládala pozerať :frowning2: ale do rána to našťastie prešlo :wink:
14. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ros aké deti?
14. apr 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros ahojky
14. apr 2010 o 08:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok